Kampanyalar | Birevim

KAMPANYALAR

HIZLI TESLİM KAMPANYALARI

Hızlı teslim kampanyalarımızla yeni evinize çok daha kısa sürede taşınabilirsiniz. “Önce Gel, Erken Al” kampanyası kapsamında hazırlamış olduğumuz örnek ödeme planlarını inceleyebilirsiniz. Kendi bütçenize göre farklı hesaplamalar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 ARALIK 2018 İNCELE
KÜÇÜK TAKSİT KAMPANYALARI

Küçük küçük taksitler ödeyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. “Önce Gel, Erken Al” kampanyası kapsamında hazırlamış olduğumuz örnek ödeme planlarını inceleyebilirsiniz. Kendi bütçenize göre farklı hesaplamalar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 ARALIK 2018 İNCELE
BİREBİR

Bu kampanya ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 ARALIK 2018 İNCELE
MİLLİ EKONOMİYE ARTI GÜÇ 1T4G

Milli ekonomiye artı güç 1T4G kampanyamız ile insanımıza birlikte tasarruf alışkanlığı kazandırılmak istenmektedir. Ev sahibi olmak isteyen kişilere birlikte tasarruf yöntemleriyle kolaylıkla ev sahibi olunabileceği gösterilmektedir.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 ARALIK 2018 İNCELE