hero

KAMPANYALAR

BİR - İKİ -ÜÇ

Birevim’den müthiş bir kampanya daha… Bu kampanya ile kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. En geç 1 yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde, en geç 3 yıl içerisinde ev sahibi olmanızı sağlayan bu kampanyada, almak istediğiniz eve %20 peşinat vermeniz yeterli. %20 peşinat verdikten sonra kalanını hiç fark ödemeden 40 ay taksit yaptıranlar 1 ila 12 ay arasında ev sahibi oluyor. %20 peşinat verdikten sonra kalanına 80 ay taksit yaptıranlar 1 ila 24 ay arasında ev sahibi oluyor. % 20 peşinat verip kalanına 120 ay taksit yaptıranlar ise 1 ila 36 ay arasında ev sahibi oluyor.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2017 İNCELE
ÖNER TESLİM AL

Bir başka kişiye de Birevim’i tavsiye edip o kişiyi Birevim’e yönlendirenler, yönlendirdikleri her müşteri ile teslim tarihlerini öne çekerek hemen teslim fırsatı yakalayabilirler. Yönlendirme yapan kişinin teslim tarihi belliyse, teslim tarihi öne gelir. Şayet teslim tarihi belli değilse, son teslim tarihi öne gelir.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2017 İNCELE
ÖDEDİĞİN KADARI BİZDEN

Hangi yönteme, kampanyaya veya ne zaman başvuru yapıldığına bakılmaksızın ilk 8 ay taksit ödemesi yapan tüm müşterilere, müşteri istediği takdirde Birevim 4 ay sonra teslimat yapabilir. Müşteri, belirlenen teslim tarihinde o güne kadar ödediği tutarın iki katını alabilir.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2017 İNCELE
BİREBİR

Bu kampanya ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Mart 2017 İNCELE