hero

KAMPANYALAR

HIZLI TESLİM KAMPANYALARI

Hızlı teslim kampanyalarımızla yeni evinize çok daha kısa sürede taşınabilirsiniz. “Önce Gel, Erken Al” kampanyası kapsamında hazırlamış olduğumuz örnek ödeme planlarını inceleyebilirsiniz. Kendi bütçenize göre farklı hesaplamalar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018 İNCELE
KÜÇÜK TAKSİT KAMPANYALARI

Küçük küçük taksitler ödeyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. “Önce Gel, Erken Al” kampanyası kapsamında hazırlamış olduğumuz örnek ödeme planlarını inceleyebilirsiniz. Kendi bütçenize göre farklı hesaplamalar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018 İNCELE
240 AY FAİZSİZ TAKSİT

417 liradan başlayan taksitler, 240 ay vade yaptırabilme, tamamen faizsiz, alınan evin değeri dışında fazladan herhangi bir ödeme yapmama, isteyene hiç peşinatsız, 240 ay vade yapılmış olsa dahi toplam borcun 102 ayda bitmesi gibi pek çok avantajıyla tam anlamıyla dar gelirlileri de ev sahibi yapacak yeni bir kampanya sizleri bekliyor.

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018 İNCELE
ÖDEDİĞİN KADARI BİZDEN

Hangi yönteme, kampanyaya veya ne zaman başvuru yapıldığına bakılmaksızın ilk 8 ay taksit ödemesi yapan tüm müşterilere, müşteri istediği takdirde Birevim 4 ay sonra teslimat yapabilir. Müşteri, belirlenen teslim tarihinde o güne kadar ödediği tutarın iki katını alabilir.

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018 İNCELE
BİREBİR

Bu kampanya ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 Şubat 2018 İNCELE