990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim 1. Toplu Teslim Töreninde 100 Aileye Aynı Anda Teslimat

Birevim 1. Toplu Teslim Töreninde 100 Aileye Aynı Anda Teslimat

Birevim 11 Mayıs 2018 Cuma akşamı büyük bir katılımla toplu teslim töreni gerçekleştirdi. Birevim’in tasarrufa dayalı yöntemleriyle ev sahibi olan ailelere toplu halde tapuları teslim edildi.

İstanbul Sophia Çengelköy’de yapılan teslim törene 850 kişi katılırken, 100 aileye aynı anda tapuları teslim edildi.

Törende basının sorularını yanıtlayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, tasarrufa dayalı, özgün yöntemlerle, faiz ya da başka farklar ödetmeden insanları ev ve araba sahibi yaptıklarını anlattı.

Çiftçi, “Bu akşam 850 civarı ailemizi burada ağırlıyoruz. Bu aileler arasından 100 ailemize evinin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Böylesi büyük toplu teslim törenlerini farklı illerde her ay düzenli olarak tekrar edeceğiz. Bir yönüyle bu programlar vesilesiyle tapusunu teslim alan ailelerimizin yaşadığı mutluluğa ortak oluyoruz, onlarla daha yakından tanışma fırsatı elde ediyoruz.” dedi.

Çiftçi, Birevim’in ikinci yılında elde ettiği başarıdan da bahsetti.

“Faizsiz bir modelle insanları ev ve araba sahibi yapıyoruz. Ailelerimizin tasarrufuyla belli bir plan dahilinde sırayla ev sahibi olmalarını sağlıyoruz. Şu an itibariyle aylık ortalama 250’nin üzerinde teslimat gerçekleştiriyoruz. Her ay 1.300’ün üzerinde de yeni müşterimiz oluyor. Bu yılın sonunda aylık ortalama 2.000 yeni müşterimiz olmasını bekliyoruz. Yine aynı şekilde bu yılın sonunda teslim adetlerimiz her ay ortalama 400 civarında olacak. 2017 sonunda %100’ün üzerinde büyümüştük, bu yılın sonunda da %100 büyümeyi hedefliyoruz. Bu yılın sonunda toplam 15 binin üzerinde yeni müşterimiz olacak. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet götürüyoruz. Şu an toplam 36 şubemizle hizmet veriyoruz. Bu yılın sonuna kadar 52 şube planımız vardı, bunu 60 olarak revize ettik.” dedi.

Yapılan teslim töreninin ardından tapularını alan ailelere çeşitli hediyeler takdim edildi. Bununla birlikte tüm davetliler arasında çekiliş yapılarak hediyeler verildi.

 

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı ve Birlikte Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına "Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =