2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenel

Birevim Avcılar ve Gebze şubelerini açtı

Birevim Avcılar ve Gebze şubelerini açtı

Milyonlarca insanın ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, İstanbul’da Üsküdar, Pendik, Fatih, Bağcılar’dan sonra şimdi de Avcılar’da yeni şubesini açtı. İstanbul dışında ise İzmir, Ankara ve Bursa’dan sonra Gebze şubesini açtı. Avcılar ve Gebze şubeleri; kolaylıkla, hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere kapılarını açıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle faizsiz ev alma alanında yeniliklerin öncüsü oluyor. Ekonomik, akılcı, faydalı ve yenilikçi çözümler sunan Birevim, yurtiçindeki şubelerini her geçen gün artırıyor. 2016 yılını 12 şube ile tamamlayan Birevim, 2017’de 40 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Müşterilerini kısa sürede ev sahibi yapmak için çalışan Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Birevim daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin her bölgesine gitmeyi hedefliyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yaptığı değerlendirmede, “Sahip olduğumuz genç ve dinamik yapımızla, ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıktık. Birevim olarak, ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını ve sunduğumuz alternatif ödeme seçeneklerini güler yüzlü ve alanında uzman ekibimizle faizsiz ve hiç fark ödemeden ev sahibi olmak isteyenlere göstermek istiyoruz. İlerleyen dönemlerde İstanbul’da ve Türkiye’nin farklı illerinde daha fazla şube açacağız. Öte yandan ülkemizde bir evim olsun diyen herkese ulaşmayı hedefliyoruz. Daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz” dedi.

Birevim Avcılar Şube: Cihangir Mah. Defne Sok. No:2 Avcılar / İstanbul
Birevim Gebze Şube: Sultan Orhan Mah. Hükümet Cad. No:133 Gebze / Kocaeli

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four − 1 =