2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Sektör Farklılıkları Nedir?

İstediğin evi alabilme özgürlüğü Birevim’de

Kurulduğu günden bu yana sektöründe büyük farklar yaratan ve tümüyle özgün bir iş modeli olan “Birlikte Tasarruf Finansı” yöntemiyle çalışan BİREVİM, tasarruf sahiplerinin ev ve araba ihtiyaçlarına ulaşmasına vesile oluyor.

Sektöründeki diğer firmalara göre pek çok açıdan farklılıkları bulunan BİREVİM, geliştirdiği insan merkezli sosyal finans anlayışıyla, yenilikçi ürünler ve hizmetler sunuyor.

BİREVİM Sektör Farklılıkları

  • BİREVİM’de ek maliyetler bulunmaz. Evininizi gerçek değeriyle satın alırsınız. BİREVİM sayesinde bütçenize uygun bir şekilde ev sahibi olursunuz.
  • BİREVİM, kendine özgü yöntemler sayesinde ev sahibi olmanızı sağlar. Borcunuz, çoğu zaman belirlenen süreden daha erken biter.
  • BİREVİM’de Kira Yardımı uygulaması yoktur. Kira Yardımı, evin maliyetini arttırdığı için tasarruf sahiplerini zorlar. BİREVİM, ek maliyetler olmadan ev sahibi olmaya vesile olduğu için Kira Yardımı uygulaması yoktur.
  • BİREVİM’de Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi artan değeri üzerinden alabildiğiniz gibi evinizi, yükselen değerinden alma fırsatı yakalamış olursunuz.
  • BİREVİM sayesinde alacağınız ev, en uygun maliyetle alınmış olur. BİREVİM, diğer firmalara ve bankalara göre çok daha uyguna ev sahibi olmanızı sağlar. Faiz yoktur ve peşinat zorunluluğu da bulunmaz.
  • BİREVİM, borcunuzun belirlenen tarihten daha erken bitmesi için pek çok seçenek sunar. Birkaç düzenleme ile borcunuzu en erken tarihte bitirilebilirsiniz. Bu konuların detayını öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
  • BİREVİM’de birçok tasarruf grubu bulunur. Kendi oluşturacağınız taksitler, kaç kişilik tasarruf grubuna dahil olacağınızı belirler.
  • BİREVİM ile en kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Sıra Tespiti uygulaması sırasında ilk sıralarda yer alırsanız, en kısa sürede ev sahibi olmuş olursunuz. Bunun yanında belirleyeceğiniz ödeme planı ile de erken ev sahibi olabilirsiniz.

BİREVİM, teslimat tarihi gelen tasarruf sahibini hiçbir zaman bekletmez, teslimat işlemleri en kısa sürede gerçekleştirilir. BİREVİM’de ayda ortalama 2 bin teslimat ile 4 yılda 30 bini aşkın teslimat yaparak tasarruf sahiplerinin ev ve araba ihtiyaçlarına tasarruf finansı ile ulaşmasına vesile olmuştur. BİREVİM’e dahil olduğunuz ilk günden itibaren peşinat, faiz ve kira yardımı gibi uygulamalar bulunmaz. Bu sayede tasarruf sahipleri hem mutlu olur hem de en uygun koşullarda ev sahibi olur.

Benzer Yazılar
Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birevim

Tasarrufun Dijitali BİREVİM’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 + ten =