2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimMerak Edilenler

Birevim’in sektöre kazandırdıkları – 7 (Sektörü geliştiren rekabet anlayışı)

Sektöre Kazandırdıkları 10

BİREVİM’İN SEKTÖRE KAZANDIRDIKLARI – 7

(Sektörü geliştiren rekabet anlayışı)

Birevim’in faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlaması bu sektörde faaliyet gösteren diğer kurumlar için de aynı zamanda bir yenilenme ve gelişim anlamı taşımaktadır. Birevim’in tamamen farklı bir faizsiz ev alma modeliyle piyasaya çıkması, bu sektöre geliştiren bir rekabet anlayışı kazandırmıştır. Daha önceleri rekabetin olmayışının getirdiği tekelleşme, gerek hizmet anlayışında, gerek faizsiz ev sahibi olma yönteminde ilerleme kat edilmemesi anlamına geliyordu. Eksik ve yanlışlar tekelleşmenin verdiği rahatlıkla düzeltilmeden sunulmaya devam ediliyordu.

Ortaya çıkan rekabetin bir de müşteri boyutu var. Birevim’in faizsiz ev alma yöntemini yeniden tanımlamasıyla müşteriler sektördeki eksik ve yanlışları sorgulamaya başlamıştır. Haliyle müşterilerden gelen talepler eskiye nazaran dikkate alınır hale gelmiştir. Bu durum hem sektörün gelişmesi hem de müşterilerin daha kaliteli hizmet almasına vesile olmuştur. Sektörde faaliyet gösteren kurumlar Birevim’in kazandırdığı rekabet anlayışıyla kendilerini yenileme ve geliştirme yolunda önemli bir fırsat yakalamıştır.

Birevim geliştirdiği faizsiz ev alma modeliyle sektörde farklı bir vizyon ve anlayışla var olurken, taklit ya da kopyalama yolunu seçmeden, orijinal ve faydalı araçlar geliştirmiştir. Taklit eden değil, sektöre fayda sağlayan konumunu elde etmiştir. Birevim’in farklı, faydalı, akılcı ve sürdürülebilir bir modelle varlığını göstermesi aynı zamanda bu sektörün geliştirilmeye son derece açık olduğunu da göstermiştir.

Bugün, Birevim hayata geçirdiği uygulamalarıyla müşteri aleyhine olan durumları müşteri lehine çevirerek bu sektörü geliştirecek yeniliklerin öncüsü olmuştur. İlerleyen dönemlerde de bu öncü konumunu koruyup devam ettirecektir.

 

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × one =