2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenel

Ev Alma Fırsatı Birevim’de… 

Sektöre Kazandırdıkları 8

Ev sahibi olmak isteyen herkesin çeşitli önceliklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Kimisi lokasyona önem verirken, kimisi alacağı evin fiziki özelliklerine dikkat ediyor; ancak kişilerin ev alma öncelikleri nasıl sıralanırsa sıralansın birincil öncelik her zaman Faizsiz ev almak oluyor. Kısacası nereden alınırsa alınsın, nasıl bir ev alınırsa alınsın ama yeter ki evin gerçek değeri dışında fazladan ödeme yapılmasın isteniyor.

Amaç evin değeri dışında fazla bedel ödememek olunca, ev almak isteyen kişiler farklı arayışlara giriyorlar. Faizsiz ev almak istiyorum diyerek Faizsiz ev kredisi nasıl alınır? Sorusunun cevabını arayanlar, maalesef bu isteklerini yerine getirecek bir kurum bulamamaktan şikayet ediyorlar. Çünkü faizsiz ev kredisi veren bankaların olmayışı, diğer taksitle ev alma yollarında ise ya vade farkı, ya da ek maliyet getiren kira yardımı uygulamasından dolayı faizsiz ev alma hayali kuran milyonlarca insan çözümsüzlükle karşı karşıya kalıyor. Çünkü farklı yolları deneyerek faizsiz kredisiz ev alma isteğinizin neticesinde karşınıza hep evin bedeli dışında fazladan yapacağınız ödemeler çıkıyor.

Peki, faizsiz ev almak mümkün mü?

Evet! Bu mümkün. Hatta aşağıda detaylarını anlatacağımız Birevim yöntemlerinde faizsiz kredisiz ev sahibi olmanın kolaylığını ve evin gerçek değeri dışında fazladan herhangi bir bedel ödemeyeceğinizi de göreceksiniz.   

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere Birevim 3 farklı yöntem sunuyor. Bu üç yöntemin tamamında da müşteriler faiz, vade farkı ya da alınan evin maliyetini artıran kira ödemesi veya bilinen adıyla kira yardımı gibi fazladan ödemeler yapmıyorlar. Faizsiz nasıl ev alabilirim? Diyen milyonlarca insan, Birevim yöntemleriyle almak istedikleri evin gerçek bedeli dışında fazladan ödeme yapmıyorlar.

Birevim’in faizsiz kredisiz ev sahibi yapan yöntemleri arasında diğerlerine göre farklılık gösteren Konut Değer Endeksli Yöntemde ise faiz, vade farkı, kira ödemesi yapmıyorsunuz; ancak bu yöntemde büyük bir avantaj diyebileceğimiz bir uygulamayla karşılaşıyorsunuz. Birevim’in Konut Değer Endeksli Yönteminde, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksine bağlı kalarak ev almak isteyen kişilerin taksitleri değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenlik müşterinin lehine olup alacağı evin değerini de yükseltiyor. Bu yöntemin detaylarını bir başka makalemizde ele alacağımızı söyleyerek, dileyenlerin https://www.birevim.com/tasarruf-plani/konut-finansmani/ bağlantısı üzerinden inceleyebileceğini de belirtmek isteriz.

Kısacası; Birevim’de evin gerçek değeri dışında fazladan herhangi bir fark ödemiyorsunuz. Aklınıza şu soru mutlaka gelecektir. “Peki, Birevim’in bunu yaparken kazancı nedir?” Bu sorunun cevabı ise çok açık. Birevim faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere verdiği hizmetin karşılığında müşterilerinin ödeme planına göre ve seçtiği Birevim faizsiz ev alma yöntemine göre evin değeri üzerinden %3,5 ila %9,9 arasında değişen çalışma bedeli almaktadır.

Siz de faizsiz ev almak istiyorum diyorsanız, aldığınız evin değeri dışında hiç fark ödemeyip evinizi kolaylıkla almak istiyorsanız. 444 23 53 numaralı Birevim çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir, Birevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen − 3 =