2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenelKampanya

Ev Almak İstiyorsanız Birevim’e Gelin !

Faizsiz Ev Alma Fırsatı

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyenlerin karşına çıkan seçenekler maalesef sadece klasik yöntemlerden ibaret. Bu yöntemlerin başında ise kredili satışlar geliyor. İnsanlar her ne kadar faizsiz ev kredisi veren bankaları araştırıyor olsa da günümüz şartlarında bu mümkün olmuyor.

Gelir durumu ve imkanları müsait olanlar kredili ya da peşin olarak evini alırken, orta ve alt gelir grubunun ev sahibi olmasına yönelik hassasiyetin çok fazla gösterildiğini söyleyemeyiz. Bankalardan faizsiz ev kredisi almanın mümkün olmadığı günümüzde, devletin TOKİ kanalıyla alt ve orta gelir grubunda bulunanları ev sahibi yapmak için gösterdiği çabalar şüphesiz çok önemli; ancak yapılan çalışmalar istenilen seviyede kişiye ulaşamıyor olması yönüyle toplumun büyük bir bölümünü kapsayamıyor.

Peki, günümüzde faizsiz ev kredisi alınabilir mi ya da faizsiz ev almak mümkün mü? Toplumun gelir bakımından alt ve orta kısımlarını da memnun edecek faizsiz ev alma yöntemi var mı? Bu soruların cevabı olarak karşımıza çıkan Birevim, inovatif bakış açısıyla geliştirdiği tasarrufa dayalı faizsiz ev sahibi olma yöntemlerini özellikle alt ve orta gelir grubunda bulunanların istifadesine sunuyor. Birevim’in Faizsiz Tasarruf Yöntemleri ile herkes kolaylıkla faizsiz ev sahibi olabiliyor. Türkiye’de ilk defa uyguladığı yenilikleriyle Birevim, faizsiz ev sahibi olmak isteyenlerin adeta derdine derman oluyor. Peki, Türkiye’de ilk defa uygulanan bu yenilikler neler? Gelin hep birlikte inceleyelim.

  • Klasik çekiliş anlayışının yerine; modern, sürdürülebilir, yüksek faydalı, karlı ve akılcı Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Klasik çekilişle ev sahibi olma sisteminin yerine; özgün bir yöntem koyan Birevim, faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenlere adeta bir çıkış yolu oluşturuyor. Bu yöntemin adı; Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi. Diğer taksitli ev alma sistemlerinin bazısında uygulanan ve ev sahibi olmak isteyen kişiye gereksiz yere ek maliyet getiren “Kira Yardımı” diye adlandırılan uygulama Birevim’de yok. Haliyle bu durum faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere çok büyük avantajlar sağlıyor. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi ile ev sahibi olmak isteyen kişiler için bir diğer büyük avantaj ise; toplam borçlarının olması gerekenden daha erken bitmesidir.

  • Evinizin değerini artıran Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Birevim, faizsiz ev sahibi olmak isteyenlere Türkiye’de ilk defa uygulanan konut değerine endeksli tasarruf yöntemi ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu yöntemi tercih eden müşterilerin teslim tarihi geldiğinde evlerinin değeri artıyor ve evlerini artan bu değer üzerinden alıyorlar.

  • Evin değeri neyse onu ödüyorsunuz. Fazla ödeme yok!

“Faizsiz ev nasıl alınır?” diye soruyorsanız ve “Evimin değeri dışında fazladan ödeme yapmak istemiyorum.” diyorsanız Birevim tam size göre. Diğer taksitli ev alma sistemlerinde uygulanan ve gereksiz yere ek maliyet getiren “Kira Yardımı” gibi uygulamalar Birevim’de yok. Faiz ve vade farkının da zaten olmadığını düşünürsek şunu rahatlıkla diyebiliriz; Birevim’de evinizin değeri neyse onu ödüyorsunuz, fazladan ödeme yok.

  • Borcunuzu erken bitirmek istemez misiniz?

Birevim’in yaptığı yeniliklerden biri de; borcunuz girmiş olduğunuz vadeden daha kısa sürede bitiyor. Düşünün, navigasyona gideceğiniz yeri yazıyorsunuz ve size iki alternatif yol sunuyor.  Bunlardan biri 500 km. diğeri 300 km. hangisini tercih ederdiniz? İşte tıpkı bunun gibi Birevim size hedefinizi daha kısa sürede tamamlama fırsatı sunuyor. Borcunuz olması gerekenden daha erken bittiğinde ise Birevim’in tasarruf yöntemlerini kullanmaya devam ederek yeni yatırımlara kapı aralayabilirsiniz.

  • Evinizi ucuza mal etme fırsatı

Faizsiz nasıl ev alabilirim? Diyen milyonlarca insan, Birevim tasarruf yöntemleri ile evlerini taksitli olarak alıp, kolay kolay ödeyebilirler. Birevim’de evin değeri dışında fazladan ödeme yapmamak çok büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Birevim ile evinizi diğer taksitli ev alma yollarının tamamından daha ucuza aldığınızı görüyorsunuz.

  • 10 yıldan daha fazla taksit yaptırabilirsiniz.

Taksitli ev alma yöntemlerinde ve konut kredilerinin neredeyse tamamında en fazla 120 ay taksit yapılabildiğini görürsünüz. Birevim ile bu sınırı aşıp, 480 kişiye kadar çıkan tasarruf programlarına dahil olarak dilediğiniz kadar fazla taksit yaptırabilirsiniz. Böylelikle ev sahibi olmak isteyen kişiler taksitlerini de daha az ödeme imkanı bulmuş olurlar.

  • Kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

Birevim’in faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için sunduğu yöntemleri etkin bir şekilde kullanan kişiler en uygun seçenekleri belirleyerek diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla kısa sürede ev sahibi olabilirler.

  • Birevim, teslim tarihinde sizi bekletmiyor.

Birevim, ev sahibi olmaya hak kazanan bir kişinin teslim tarihi geldiğinde; başlangıçta peşinat verip vermediğine veya ne kadar peşinat verdiğine bakmaksızın evini teslim ediyor. Diğer taksitli ev alma sistemlerinde uygulanan “bekletme” Birevim’de yok. Kısacası Birevim’de teslim tarihiniz geldiğinde bekletilmeden evinize taşınabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × three =