2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstediğin evi alabilme özgürlüğü Birevim’de

Bir ev satın almak istediğinizde elbette faiz gibi size ekstra yük yükleyecek sistemler canınızı sıkabiliyor. Uzun yıllar ödemeniz gereken kredi ve faizini düşünmek bile ev sahibi  olma fikrinden soğutabiliyor.  Sizin de hayaliniz  çocuklarınıza bir ev bırakmak, kiracılıktan kurtulmak yada yatırım olarak ev sahibi olmak ise; size iyi haberlerimiz var.

Maddi olarak size avantaj sağlayan ve kira öder gibi  taksitlerini  ödeyerek ev sahibi  olabilirsiniz. Bütçenizden ayırabileceğiniz bir meblağ ile ister peşinatlı ister peşinatsız ev sahibi  olabilirsiniz.  Üstelik faizsiz olarak size en uygun ödeme sistemine giriş  yaparak kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Yıllardır sektörde faizsiz emlak edindirme uzmanlığı yapan Murat Çiftçi, kredi yada diğer finansal araçları kullanmak istemeyen kişiler için bu avantajlı  faizsiz sistemi önermektedir.

Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün!

Bütçenize göre belirleyeceğiniz taksitler ile ev sahibi olursunuz.  Bu sistemden faydalanmak için; Türkiye’nin herhangi  bir bölgesinden herhangi  bir şehirden ev sahibi olabilirsiniz.

  • Sahip olmak istediğiniz evi seçin,
  • Ödeyebileceğiniz aylık meblağı belirleyin,
  • Birevim uzmanları ile irtibata geçin. 444 2 353 numaralı hattan size en yakın şubeyi de öğrenerek yüzyüzede görüşebilir.  Kafanızda oluşan sorulara profesyonel ve içten cevaplar alabilirsiniz.  Toplam 74 şube ile hizmet veren Birevim her geçen gün talebe göre şube sayısını  artırıyor.

Uzman kişi her ay ayırabileceğiniz tutara göre sizi bir gruba ekliyor ve ardından noter huzurundaki çekiliş ile evinize ne zaman sahip  olabileceğinizi gösteriyor.

Elbette ilk duyduğunuzda “faizsiz ev sahibi olma” üstelik “kira öder gibi “ sizi şaşırtmış hatta güvensiz bir algı oluşturmuş olabilir. Ancak endişelenmenize gerek yok, Birevim doğru finansla yatırımlar ile kendini  finanse ederek, sizden faiz almadan ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.  Endişelemenize gerek yok, noter huzurundaki çekiliş ile hangi  ay evinize kavuşacağınız belirleniyor.

Özellikle dar ve orta gelir için tasarlamış sistem yüksek gelirli kişiler arasında da oldukça yoğun kullanılıyor.

“Birevin Olsun” sloganı ile sektörde yer bulan Birevim olsun faizsiz emlak edindirme sistemi ;

  • peşinatsız,
  • faiz ödemeden,
  • hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Cebinizdeki parayı sizden daha iyi kimse bilemez.    Ev ekonominize göre her ay ayarlayacağınız küçük tasarruflar ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Aşağıdaki tasarruf yöntemlerinden size en uygun olanı seçerek yıllardır ertelediğiniz ev sahibi olma hayallerinize kavuşabilirsiniz.

  • Birevim Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
  • Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Birevim Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Yaklaşık 400 TL’den başlayan küçük ödemeler ile kısa sürede sizi ev sahibi yapan sistemi daha detaylı araştırmanızı ve evinize gecikmeden sahip  olmanızı öneririz.  Faizsiz ve ek bir masraf ödemeden seçtiğiniz beğendiğiniz evde yaşamanın huzuru için 444 2 353 nolu hattan profesyonel destek uzmanları ile irtibata geçin ve daha fazla bilgilenin.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Devremülk Nedir? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × 2 =