2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

İyi Bir Tasarruf

Gelecek planınızı tasarruf ederek gerçekleştirmek istiyor fakat tasarruf yapmaya bir türlü başlayamıyor ve her geçen gün vakit kaybettiğinizi düşünüyorsanız sizin için iyi bir planımız var!

BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Yöntemi ile tasarruf yaparak, bireysel tasarruflarınıza kıyasla çok daha kısa sürede gelecek planınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize ve koşullarınıza göre size özel olarak hazırladığımız tasarruf planı ile ister peşinat vererek isterseniz de peşinatsız bir şekilde ev veya araba sahibi olabilirsiniz.

Fakat, gelecek planınızı gerçekleştirmek için sabırsızlanıyor ve hayalinizdeki eve veya arabaya bir an önce kavuşmak istiyorsanız bu süreci daha da kısaltmanız mümkün! Nasıl mı? Teslimat tarihinizi vereceğiniz peşinatla daha erkene çekerek!

Bugüne dek biriktirmiş olduğunuz tasarruflarınızı peşinat vererek daha iyi bir tasarrufa ilk adımınızı atabilirsiniz. Böylece, peşinatınızla gelecek planınızı düşündüğünüzden de daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Peki, peşinatınızın olmaması durumunda teslimatınızı nasıl daha erken bir tarihe çekebilirsiniz? Gelin hep birlikte öğrenelim!

“Aracınız İyi Bir Tasarrufun Başlangıcı Olsun!”

BİREVİM’de sizlere özel bir kampanyamız var! “Aracınız İyi Bir Tasarrufun Başlangıcı Olsun!” kampanyamız kapsamında aracınızı peşinat sayalım, tasarrufunuzda bir adım önde olun! Eski arabanızı en iyi fiyat garantisiyle alalım yeni evinize veya aracınıza teslimat tarihinizden daha önce kavuşun!

BİREVİM’in size özel kampanyalarından yararlanarak yapacağınız tasarruflarla gelecek planınıza en avantajlı ve size özel planla ulaşmak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

Şimdi aracınızla iyi bir tasarrufa başlama sırası sizde!

Benzer Yazılar
Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birevim

Tasarrufun Dijitali BİREVİM’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × five =