2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte TasarrufGenel

Tasarruf Finansman Sektörünün Önü Çok Açık!

Tasarruf Finansman Sektörünün Önü Çok Açık!

Tasarruf finansman şirketlerinin denetimini içeren kanun teklifi Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Bu kanunla birlikte sektörümüz çerçeveleri belirgin bir yasal zeminde ve eskisine oranla çok daha kurallı, çok daha düzenli bir şekilde gelişmeye devam edecek.

Bu süreçte, Birlikte Tasarruf Finansı yöntemi ile konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarına finansal çözümler üretirken; insan merkezli finans anlayışımızı girişimciliğimiz, teknolojimiz ve inovasyonlarımızla desteklemeye devam edeceğiz. Tasarruf kültürümüzü, insan merkezli hizmet anlayışı ve birliktelikle buluşturan “Birlikte Tasarruf” modelinin uygulanabilir olması için BİREVİM olarak yeniliklerimizi sürdürecek ve sektörün öncü markası olarak hizmet vermeyi sürdüreceğiz.

Milli Kalkınma Modeli: Birlikte Tasarruf Finansı

Ülkemizin geleceğinin hepimizin tasarrufunda olduğunun bilinci ile “Sosyal Finans”ı bir milli kalkınma hamlesi olarak görüyoruz. Birlikte Tasarruf Finansı’nın avantajlarını tasarruf sahiplerimize sunmaya ve hep birlikte planlı bir finansal birikim üretmeye devam ediyoruz. Böylece, borçlanmadan konut, araç ve iş yeri ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile oluyoruz. Biz buna, “birlikte tasarruf” diyoruz. Çünkü “bir” olur, tasarrufumuzu “birlikte” yapmayı öğrenirsek daha da güçlü olacağımızı biliyoruz. Bu doğrultuda, Birlikte Tasarruf Finansı’nın bireysel tasarrufların ekonomiye kazandırılması anlamına geldiğini, milli tasarrufların güçlendiğini ve bu vesileyle de ülkemizin kalkınmasına hizmet eden bir yöntem olduğunu anlatmaya devam edeceğiz.

Tasarruf Seferberliği

BİREVİM olarak, “Tasarruf Seferberliği” ilan ettiğimiz 2020-2023 yılları arasındaki en büyük hedefimiz, toplumumuzun tasarruf bilincini artırmak ve tasarruf kültürünü ulusal kalkınmanın yakıtı haline getirmek. Tasarruf Seferberliğimiz kapsamında, tüm ailelerimizi konut, araç ve iş yeri ihtiyaçları için Tasarruf Finansı’na davet ediyoruz.

Tasarruflarıyla Güçlü Bir Toplum

Tasarruflarıyla güçlü bir toplum oluşturmak için BİREVİM olarak, tüm çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Toplumsal kalkınmayı hızlandıracak olan Birlikte Tasarruf Finansı anlayışımız ile hem tüketim kültüründen uzaklaşacak hem de tasarruf kültürümüzü koruyacağız.

Tasarruflarınız ile güçlenmek için şimdi sıra sizde!

Benzer Yazılar
BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birlikte TasarrufGenel

Yaza ev veya araba sahibi olarak girmeniz mümkün!

BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nineteen + five =