Birevim | Fuar ve Organizasyonlar

FUAR VE ORGANİZASYONLAR

 
17. MÜSİAD EXPO’DA BİREVİM RÜZGARI ESTİ !


Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 17. Müsiad Fuarı’nın son gününde yaptığı kapanış konuşmasının öncesinde Birevim standını ziyaret etti.
Başkan Erdoğan burada Diriliş Ertuğrul dizisinin senarist ve yapımcısı Sayın Mehmet Bozdağ ve Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Çiftçi ile bir araya gelerek basın önünde poz verdiler. Başkan Erdoğan ayrıca Birevim standında Tasarrufa Dayalı Faizsiz yöntemler hakkında bazı bilgiler aldı.
Ardından Birevim standına kurulan Ertuğrul’un otağında dizinin sevilen oyuncularıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Erdoğan; Bozdağ'dan yeni projeleri hakkında bilgi aldıktan sonra Diriliş Ertuğrul ekibine yeni sezonda başarılar dileyerek alandan ayrıldı.

17. Müsiad Expo Fuar açılışını gerçekleştiren Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Büyükelçi Sayın İbrahim Kalın, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Sayın Nurettin Nebati, İstanbul Valisi Sayın Ali Yerlikaya, TİM İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Bayram Şenocak, Müsiad Genel Başkanı Sayın Abdurrahman Kaan, (Türkiye İhracatçılar Meclisi) Başkanı Sayın İsmail Gülle, Ak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı - Müsiad Genel Başkan Vekili Sayın Mahmut Asmalı ve Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın İbrahim Al-Senoussi ve beraberindeki heyetle birlikte açılışın ardından Birevim standını ziyaret ettiler.
Ardından Vali Sayın Hüseyin Avni Coş ve Ak Parti Milletvekili Sayın Reşat Petek standımızı ziyaret ederek Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Çiftçi ile bir araya geldiler.
Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve senaristi Sayın Mehmet Bozdağ ve sevilen Cengiz Coşkun, Kayra Şenocak, Ayberk Pekcan, Celal Al, Melikşah Özen, Muhammed Emre Kaya, Nurettin Sönmez, Oğuz Yarımay ve Hakan Serim standımızda ziyaretçilerle buluştular.
 
Bakın standımızda neler yaşandı...
 
YENİ KAPI’DA BİREVİM’E BÜYÜK İLGİ


Yenikapı'da düzenlenen Elazığ Günleri’ndeki standımıza siyasiler ve iş insanları büyük ilgi gösterdi. İşte standımızı ziyaret eden isimler; Elazığ Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Vali Hüseyin Avni Coş, Devlet Büyüğümüz Mehmet Ağar, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Birevim İcra Kurulu Başkan Yardımcımız Veysel Mert Bey, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Hukuk İşleri Sorumlusu Ömer Serdar, Ak Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Sivrice İlçe Başkanı Ebubekir Irmak, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Şerafettin Yıldırım, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş, Elazığ Belediye Başkan Yardımcıları Sedat Karataş Karahan Çelik, Elazığ Belediye Meclis Üyeleri, Elazığlı İş Adamları, Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Arıcak İlçesi Kaymakamı Şenol Öztürk, Palu Belediye Başkanı Sait Dağoğlu, Palu Kaymakamı Mustafa Demir, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Selahatttin Yazar, Etso Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Diriliş Ertuğrul Dizisinin Yapımcısı Mehmet Bozdağ ve Elazığlı Fenomen İsa Sezeroğlu.

Yenikapı'daki standımızı ziyaret eden Diriliş Ertuğrul oyuncularıyla aynı karede yer almak isteyen halk, Birevim standı önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Çiftçi, Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz ve Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım da standımızı ziyaret ederek oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yanılmaz'ın daveti üzerine Elazığ Belediyesinin yer aldığı standa geçen Çiftçi ve beraberindeki oyunculara hediyeler takdim edildi.Kısa bir sıra gecesi ve tanıtım turunun ardından beraber etkinlikte yer alan diğer stantlara da ziyarette bulundular.

Türkiye'nin merakla beklenen ve çok sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul senarist ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin yeni sezon ana sponsoru Birevim'in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi'nin daveti üzerine Elazığ Günleri kapsamında düzenlenen Yenikapı'daki Birevim standına geldi.
Ziyaretin ardından Çiftçi ve Bozdağ Kanal 23 ekranlarında keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Elazığ kültürünü ve lezzetlerini yakından tanıma imkanı bulan Bozdağ; herkesin bu gibi etkinliklere gelerek kendi kültürüne sahip çıkması gerektiğine değindi. Ayrıca Bozdağ, çok yakında Diriliş Ertuğrul oyuncuları ile Elazığ'a ziyaret yapacakları müjdesini verdi.
Bozdağ'ın ardından mikrofonu alan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Elazığ Günlerinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek etkinlik hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu.
Dizinin Türkiye tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu belirten Çiftçi, Birevim ana sponsorluğunda yeni sezonun da çok iddialı olacağını belirtti. Çiftçi İstanbul 'da yaşayan tüm Elazığlı vatandaşları bu etkinliğe davet ederek sözlerini noktaladı.