TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ
4 ADIMDA EV-ARABA SAHİBİ OLMAYI

NASIL BAŞARABİLİRİM?

ALACAĞIM EVİN / ARABANIN ORTALAMA FİYATINI SÖYLERİM
1

ALACAĞIM EVİN / ARABANIN ORTALAMA FİYATINI SÖYLERİM

Hayallerime ve bütçeme en uygun evin / arabanın fiyatının yaklaşık olarak ne kadar olduğunu araştırıp öğrenirim. Böylece BİREVİM, benim için en uygun tasarruf finansı planının ne olduğu, hangi yöntemle ilerlememin daha faydalı olacağı vb. konularda ön çalışmalara başlayabilir.

ÖDEME PLANIMI YAPARIM
2

ÖDEME PLANIMI YAPARIM

Hayallerimdeki eve/arabaya, kimseye borçlanmadan, sadece kendi tasarruflarımla sahip olmak için, ödeyebileceğim aylık taksit miktarının ne olduğunu belirlerim. Yani birlikte tasarruf planıma ayırmak üzere, 1 ayda yapabileceğim tasarruf miktarının ne olacağına karar veririm. Böylece BİREVİM, birlikte tasarruf finansı planım doğrultusunda, kaç kişilik bir tasarruf programına dâhil olacağımı tespit edebilir.

EVİMİ / ARABAMI TESLİM ALACAĞIM TARİHİ BELİRLERİM
3

EVİMİ / ARABAMI TESLİM ALACAĞIM TARİHİ BELİRLERİM

Evimi ya da arabamı hangi tarihte teslim alabileceğimin, seçtiğim yöntemlere bağlı olarak değişeceğini biliyorum. Bunun için, şubemdeki tasarruf finans uzmanından, bu yöntemler hakkında bana ayrıntılı bilgi vermesini ve rehberlik etmesini isterim. Böylece BİREVİM, koşullarıma ve beklentilerime en uygun yöntemi seçmeme yardım eder. Ve tüm süreci, hem hedeflerime / koşullarıma, hem de yaptığım yöntem seçimine göre, benim için adım adım planlar. Her adımda beni bilgilendirerek, desteğini en güzel şekilde hissettirir, bu yolculukta beni asla yalnız bırakmaz.

NET TESLİM TARİHİM İLETİLDİĞİNDE, EVİMİ / ARABAMI ALMAK İÇİN HAREKETE GEÇERİM
4

NET TESLİM TARİHİM İLETİLDİĞİNDE, EVİMİ / ARABAMI ALMAK İÇİN HAREKETE GEÇERİM

Net teslim tarihim iletildiğinde, bütçeme uygun bir ev / araba bakmaya başlarım. Araştırmalarımı bitirip, evimi / arabamı alacağım kişiyi bulduğumda, onunla (satıcıyla) birlikte BİREVİM şubemi ziyaret ederim. Böylece BİREVİM’deki Tasarruf Finans Uzmanım, alım satım işlemleri ile ilgili tüm detayları ve izlenecek süreci, SATICIYA anlatır. Ben de bu arada, sözleşme imzalamadan önce, şubede bana verilen bilgileri tazelemiş olurum.* Satışla ilgili tüm koşullar yerine getirildikten ve işlemler tamamlandıktan sonra, şimdiye kadar teslimatını almış on binlerce kişi gibi ben de kendi evime / arabama sahip olmanın mutluluğunu yaşarım.**

Circle