TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

İnsan Kaynakları

BİR de sen olmalısın.

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında; faizsiz çözümlerimiz, yenilikçi yaklaşımımız, uygun maliyetli çözümler sunan yöntemlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımızla gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz. Milyonlarca insanın birincil ihtiyacı “ev sahibi olmayı” kolektif bir şuur ve yüksek motivasyonla gerçekleştiriyoruz.

Faizsiz ev sahibi olmayı yeniden tanımlarken benimsediğimiz büyüme stratejisi ile hedeflerimize ulaşmakta insan kaynağının birincil derecede önemli olduğuna inanıyoruz.

Biz, gücünü çalışanlarımızdan alıyoruz. Çalışanlarımızla Birlik olup BİR olmayı tercih ediyoruz. Birlikte üretme, birlikte paylaşma, birlikte büyüme, birlikte gelişme ve birlikte mutlu olma anlayışıyla hareket ediyoruz.

Biz, biriz ve birlikteyiz. Büyük bir aile, başarılı bir ekibiz. İnsanların mutluluğuna vesile olan ve geleceğe güvenle bakan bu ekibin içinde, “BİR de sen olmalısın” diye düşünüyoruz.

İşe Alım Süreci
  • İhtiyaç duyduğumuz pozisyonlar; sosyal medya hesaplarımızda ve insan kaynakları web sitelerinde ilan edilir.
  • Adayların yapmış olduğu başvurular ihtiyaç duyulan alan ve pozisyonlar için ön değerlendirmeye alınır.
  • Gerekli kriterlere uygun adaylar ile ilk görüşme telefonla yapılır.
  • Yapılan görüşmeden sonra adaylar ilk mülakata davet edilir.
  • Adayın ilk mülakatı olumlu sonuçlandığı takdirde bir başka gün ikinci mülakat yapılır.
  • İkinci mülakattan sonra aranan niteliklere uygun, gelişimine önem veren, kurum kültürüne uyan adaylara iş teklifi yapılır.
Tasarruf Akademi

Eğitim ve gelişim faaliyetlerimiz, insan kaynakları politikamızda önemli ve stratejik yere sahiptir. Tasarruf Akademi üzerinden Birevim çalışanlarına, işe başladığı ilk günden itibaren gerekli tüm eğitim ve gelişim desteği verilir.

 

Circle