TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ
Circle

Konut Finansmanı

Gelecek İçin Bir Konut Planınız Varsa Size Uygun Bir Tasarruf Planımız Var!

Tasarruf Finansı ile konut ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız.
Konut Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

Üstelik ihtiyaçlarınızı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz.

Ayrıca konut finansmanı tasarruf planlarımızda peşinatlı yada peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Peşinatlı konut finansmanı tasarruf planlarımız ile bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızın, organizasyon bedelinin dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız.

Peşinatsız konut finansmanı tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz.

Birlikte Konut Finansmanı

Birlikte Konut Finansmanı ile konut sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!
Finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.
Böylece, hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Kişiye Özel Konut Finansmanı ile konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!
Taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz kişiye özel konut finansmanı ile bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki konuta kolaylıkla ulaşırsınız.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle
Sıra Tespiti

Sıra Tespitli Tasarruf Planı ile teslim tarihinizden çok daha önce konut veya araç sahibi olma fırsatı yakalarsınız.

Borçlanmadan

Birlikte Tasarruf Finansı ile sadece tasarruf ederek, kimseye borçlanmadan konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza ulaşırsınız.

Vade Farkı, Faiz, Katılım Payı Gibi Maliyetler Olmadan

BİREVİM’de vade farkı, faiz, katılım payı gibi maliyetler olmadan, hiçbir ek masraf ödemeden konut, işyeri ve taşıt ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Birlikte Tasarrufun Gücüyle

Bireysel tasarruflarınızla, borçlanmadan çok uzun sürede ulaşabileceğiniz ihtiyaçlarınıza, BİREVİM’de sizin gibi tasarruf sahipleriyle BİRLİKTE tasarruf yaptığınızda çok daha kısa sürede ulaşırsınız.

Kişiye Özel Tasarruf Taksitleriyle

Tasarruf planınızı koşullarınıza en uygun şekilde tamamen kendinizin belirlediği aylık tasarruf taksit oranları doğrultusunda oluşturursunuz.

Circle