TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ
Circle

Ticari Araç Finansmanı

Tasarruf Finansı ile araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız.
Araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Ticari Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!

Üstelik ihtiyaçlarınızı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz.

Ayrıca ticari araç finansmanı tasarruf planlarımızda peşinatlı yada peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarımız ile bütçenize uygun şekilde düzenlenen tasarruf planınızın, organizasyon bedelinin dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız.

Peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Birlikte Ticari Araç Finansmanı ile ticari araç sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!
Finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.
Böylece, hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı ile ticari araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşmanız BİREVİM ile mümkün!
Taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz kişiye özel ticari araç finansmanı ile bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki ticari araca kolaylıkla ulaşırsınız.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle
Artan Tasarruf Teslimat Tutarı

Konut Değer Endeksi’ndeki azalma ya da artışlara bağlı olarak değişen aylık tasarruf taksitleriyle, hedeflenen konut için gerekli olan tasarruf finansmanınızın değerini korursunuz.

Borçlanmadan

Birlikte Tasarruf Finansı ile sadece tasarruf ederek, kimseye borçlanmadan konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza ulaşırsınız.

Vade Farkı, Faiz, Katılım Payı Gibi Maliyetler Olmadan

BİREVİM’de vade farkı, faiz, katılım payı gibi maliyetler olmadan, hiçbir ek masraf ödemeden konut, işyeri ve taşıt ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Birlikte Tasarrufun Gücüyle

Bireysel tasarruflarınızla, borçlanmadan çok uzun sürede ulaşabileceğiniz ihtiyaçlarınıza, BİREVİM’de sizin gibi tasarruf sahipleriyle BİRLİKTE tasarruf yaptığınızda çok daha kısa sürede ulaşırsınız.

Kişiye Özel Tasarruf Taksitleriyle

Tasarruf planınızı koşullarınıza en uygun şekilde tamamen kendinizin belirlediği aylık tasarruf taksit oranları doğrultusunda oluşturursunuz.

Circle