Birlikte Mümkün Nedir?

Bugüne kadar hep hayalini kurduğunuz fakat bir türlü ulaşamadığınız konut, iş yeri ve taşıt ihtiyacınıza ulaşmak Birlikte Mümkün!

Konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınız konusunda aceleci davranmadan “bu ihtiyacımı hemen halletmeliyim” demeden önce Birlikte Tasarruf Finansı ile tanışmalısınız.

Birlikte Tasarruf Finansı; ihtiyaçlarınıza planlayarak ve borçlanmadan da ulaşmanın mümkün olduğunu deneyimleme imkanı sağlar.

Birlikteliğin gücüne inanarak ve tasarruf bilincine sahip olarak BİREVİM ile çıkacağınız tasarruf yolcuğunuzda hayallerinize ulaşacaksınız.

Üstelik, tasarrufunuzu bireysel olarak yaptığınızda 1 yılda 100 adım yol alırken, birlikte tasarrufun gücünden yararlandığınızda, aynı sürede 1.000 adımlık yol alırsınız. Tasarrufunuzu bireysel yapmak yerine BİREVİM’de sizin gibi tasarruf sahipleriyle BİRLİKTE yaptığınızda sistemli bir şekilde hedefinize adım adım yaklaşırsınız. Böylece, hayalinizdeki eve ya da arabaya bireysel tasarruflarınızla ulaşabileceğinizden daha hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

Eğer, “Birlikteliğin gücüyle hayallerimi gerçekleştirmek için çıkacağım tasarruf yolcuğuna hazırım.” diyorsanız, doğru yerdesiniz.

BİREVİM hayallerinizin gerçekleşmesine vesile olmak için sizinle…

 


Birevim’in tasarruf planları ile hayalinizdeki konut, iş yeri ve taşıt ihtiyacınıza daha erken ulaşmanız birlikte mümkün.

Circle