TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ
4 Adımda Kolaylıkla Ev Sahibi Olun

4 Adımda İhtiyaçlarınızı Karşılayın

ALMAYI PLANLADIĞIM ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİN  ORTALAMA FİYATINI SÖYLERİM
1

ALMAYI PLANLADIĞIM ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİN ORTALAMA FİYATINI SÖYLERİM

Bütçeme en uygun araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosikletin fiyatının yaklaşık olarak ne kadar olduğunu araştırıp öğrenirim.

Böylece BİREVİM, benim için en uygun Tasarruf Finansı Planının ne olduğu ve hangi yöntemle ilerlememin daha faydalı olacağı konusunda hazırlık yapar.

ÖDEME PLANI YAPARIM
2

ÖDEME PLANI YAPARIM

Hayallerimdeki en uygun araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosiklete, kimseye borçlanmadan, Birlikte Tasarruf Finansı ile sahip olmak için ödeyebileceğim aylık taksit miktarının ne olduğunu belirlerim. Daha yüksek peşinatla veya ara ödemelerle teslimatımı daha erken alacağımı bilirim.

Böylece BİREVİM, belirlenen Tasarruf Finansı planım doğrultusunda, kaç kişilik bir tasarruf programına dahil olacağımı tespit eder.

ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİMİ  TESLİM ALACAĞIM TARİHİ BELİRLERİM
3

ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİMİ TESLİM ALACAĞIM TARİHİ BELİRLERİM

Araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosikletimi hangi tarihte teslim alabileceğimin, seçtiğim yöntemlere bağlı olarak değişeceğini biliyorum. Bunun için şubemdeki Tasarruf Finans Uzmanından, bu yöntemler hakkında bana ayrıntılı bilgi vermesini ve bana rehberlik etmesini isterim.

Böylece BİREVİM, koşullarıma ve beklentilerime en uygun yöntemi seçmeme yardım eder ve tüm süreci hem hedeflerime veya koşullarıma hem de yaptığım yöntem seçimine göre benim için adım adım planlar. Her adımda beni bilgilendirerek, desteğini akılcı şekilde hissettirir, bu yolculukta beni asla yalnız bırakmaz.

TESLİM TARİHİM BELİRLENDİĞİNDE,  ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİMİ ALMAK İÇİN HAREKETE GEÇERİM
4

TESLİM TARİHİM BELİRLENDİĞİNDE, ARAÇ, KONUT, İŞ YERİ, TİCARİ ARAÇ VEYA MOTOSİKLETİMİ ALMAK İÇİN HAREKETE GEÇERİM

Teslim tarihim belirlendiğinde, bütçeme uygun araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosikleti aramaya başlarım. Bulduğum araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosikletin sahibiyle sözleşme yapmadan önce, ilgili BİREVİM şubesiyle gerçekleştirilmesi gereken süreçler ve hazırlanması gereken evraklar (tapu, ruhsat vb.) konusunda mutabık kalırım. *

Şube ile mutabakatımın akabinde, Tasarruf Finans Uzmanım, alım satım süreci ile ilgili tüm detayları benim adıma SATICIYA anlatır. **

Satışla ilgili tüm koşullar yerine getirildikten ve işlemler tamamlandıktan sonra, şimdiye kadar teslimatını almış on binlerce kişi gibi ben de kendi araç, konut, iş yeri, ticari araç veya motosikletime sahip olmanın mutluluğunu yaşarım. ***

Circle