2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Kampanya

Bir eviniz olsun istiyorsanız, işte Aralık 2016’nın mükemmel kampanyaları

Aralık 2016’nın mükemmel kampanyaları

Birevim’in sektörde ilk kez hayata geçirdiği kampanyalar faizsiz ev almak isteyenlerden yoğun ilgi gördü. Kasım 2016’da gerçekleştirilen 4 kampanyanın 3’ü müşterilerden gelen talep üzerine Aralık 2016’da da devam ediyor. Devam eden kampanyalara ilave 6 kampanya daha hiç fark ödemeden tamamen faizsiz ev almak isteyenlerin istifadesine sunuldu. Gelin Aralık 2016 kampanyalarına birlikte bakalım.

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARINA ÖZEL KAMPANYA
Kahramanlarımıza vefa niteliği taşıyan bu kampanya ile gazilerimiz, gazilerimizin birinci derece yakınları ve şehitlerimizin birinci derece yakınları için çalışma bedelinde net %50 özel indirim ve çok daha erken teslim avantajı sunuluyor.

ENGELLİLERE BİR DESTEK KAMPANYASI
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Birevim, engelli vatandaşlarımızın da kolaylıkla ev sahibi olabilmesi adına “Bir Destek” kampanyasını başlattı. Engelli vatandaşların ev sahibi olma noktasında yaşadıkları sorunların çözümüne yönelik oluşturulan bu kampanya ile çalışma bedelinde net % 50 özel indirim ve çok daha erken teslimat avantajı sunuluyor. Kampanyadan engel durumu %40’ın üzerinde olanlar yararlanabiliyor. Ayrıca bu kampanyadan engelli vatandaşların yanı sıra birinci derece yakınları da istifade edebiliyorlar.

BİREBİR KAMPANYASI
Kasım ayında faizsiz ev almak isteyenlerden yoğun ilgi gören bu kampanya Aralık ayında da devam ediyor. Bu kampanya ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. Bunun yanında kampanyanın diğer avantajları ise çalışma bedelinde net %15 indirim fırsatı ve çok daha erken teslimat avantajı sunması. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

İNDİRİM + İNDİRİM KAMPANYASI
Kasım ayının büyük ses getiren kampanyalarından olan İndirim + İndirim Aralık ayında da devam ediyor. Bu kampanya çalışma bedelinin tamamını peşin ödeyen müşterilere artı indirimler sunuyor. Kampanyayla, çalışma bedelini tek seferde ve peşin olarak ödeyen müşterilere %15 + %10 indirim uygulanıyor. Örneğin, çalışma bedeli 10.000 TL olan bir müşteri için önce %15 daha sonra kalan tutar üzerinden + %10 indirim yapılıyor. Böylelikle müşteri çalışma bedeli için 10.000 TL yerine 7.650 TL ödüyor.

DÜĞÜN HEDİYESİ KAMPANYASI
Birevim, düzenlediği bu kampanyayla yeni evli çiftleri de unutmuyor. “Düğün Hediyesi” adını verdiği bu kampanyasıyla 2016 yılı içerisinde evlenen çiftlere çalışma bedelinde net %35 indirim fırsatı ve çok daha erken teslimat avantajı sunuyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için 2016 yılı içerisinde evlenmiş olmak ya da 2016 yılında evlenmek üzere gün almış olmak gerekiyor.

ÖDEDİĞİN KADARI BİZDEN KAMPANYASI
Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Birevim; hangi tasarruf yöntemine, kampanyaya veya ne zaman başvuru yapıldığına bakılmaksızın ilk 8 ay taksit ödemesi yapan tüm müşterilere, müşteri istediği takdirde 4 ay sonra teslimat yapma fırsatı sunuyor. Müşteri, belirlenen teslim tarihinde o güne kadar ödediği tutarın iki katını alabiliyor. Böylelikle aslında her müşteri için 1 yıl içinde teslim alma avantajı da sunulmuş oluyor.

ÖNER TESLİM AL KAMPANYASI
Birevim’in sunduğu fırsatlardan başkalarının da yararlanmasını isteyen müşterilere kazandıran bu kampanyanın da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Bu kampanya ile bir başka kişiye de Birevim’i tavsiye edip o kişiyi Birevim’e yönlendirenler, yönlendirdikleri her müşteri ile teslim tarihlerini öne çekerek hemen teslim fırsatı yakalayabiliyorlar. Yönlendirme yapan kişinin teslim tarihi belliyse, teslim tarihi öne geliyor. Şayet teslim tarihi belli değilse, son teslim tarihi öne geliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için tavsiye edilen veya önerilen kişilerin ev almak için Birevim’e başvuru yapıp, ilk ödemesini gerçekleştirmiş olması gerekiyor.

TAŞI TAŞIN KAMPANYASI
Kasım ayında büyük ses getiren “Taşı Taşın” kampanyası Aralık ayında da devam eden kampanyalar arasında yerini alıyor. Bu kampanya ile herhangi bir firma ya da kuruma ev almak için yaptığı başvurusunu iptal edip Birevim’e taşıyanlar için çalışma bedelinde %50 indirim ve çok daha erken teslim avantajı sunuluyor.

ÇALIŞMA BEDELİ BİZDEN KAMPANYASI
Yine Birevim’den yine bir ilk! Çalışma Bedeli Bizden kampanyasını tercih eden müşterilerden Birevim’e ödedikleri çalışma bedeli başlangıçta alınıyor; ancak müşteri çalışma bedeli tutarı kadar (KDV Hariç) son taksitlerini ödemiyor. Ödenmeyen son taksitleri müşteri yerine Birevim ödüyor. Böylelikle müşteri borç bitiminde çalışma bedeli (KDV Hariç) ödememiş oluyor. Kampanya Birevim’in tüm yöntemleri için geçerli değil, sadece Serbest Planlı Tasarruf Yöntemini tercih edenler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Müşteri bu kampanyayı tercih ettiği takdirde evinin bedeli ne ise sadece o tutarı ödeyerek ev sahibi olma fırsatı yakalıyor.

Birevim’in Aralık ayında sunduğu ve ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren kampanyaların son katılım tarihlerini ve detaylarını aşağıdaki bağlantı üzerinden görebilirsiniz.

https://www.birevim.com/kampanyalar/

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Kampanya

Ramazan’da ev almak isteyene büyük kolaylık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

16 − fourteen =