2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim Konya, Gaziantep ve Kayseri Şubeleri Açılıyor!

Birevim Konya, Gaziantep ve Kayseri Şubeleri Açılıyor!

‘Herkesin bir evi olsun’ hedefiyle yola çıkan Birevim, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzlerini güldürürken şube ağını her geçen gün güçlendiriyor. Her ay müşterilerinin istek ve beklentilerine göre şekillendirilen kampanyalarla ve sürekli geliştirilen yöntemleriyle sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran Birevim, Türkiye’nin dört bir yanından müşterilerinin tasarrufa dayalı faizsiz modelle ev sahibi olmaları için şube ağını hızla genişletiyor.

Her geçen gün yepyeni lokasyonlarda müşterilerinden aldığı destekle, sağlam adımlarla ilerleyen Birevim, Türkiye’nin tüm illerine hizmet sunup, küçük tasarruflarla ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımıza ekonomik ve faydacı çözüm önerileri sunuyor. Daha fazla vatandaşa ulaşıp, herkes için fayda sağlamak adına çalışmalar yürütülürken,  Anadolu’nun üç ilinde daha yepyeni şubelerle faaliyete geçmeye hazırlanılıyor.

Birevim; Konya, Kayseri ve Gaziantep şubeleriyle hiç fark ödemeden, peşinatsız, faizsiz, küçük taksitlerle ev sahibi olmak isteyenlere kapılarını açıyor. Haziran ayında açılması planlanan şubeler, bulunduğu bölgede sağladığı istihdam açısından da oldukça önem taşıyor. Açılan yeni şubeler için o bölgenin insanına istihdam sağlamaya özen gösteren Birevim, ilerleyen zamanlarda Anadolu’da yeni açılacak şubelerinde de yüzlerce kişiye iş imkanı sunmayı hedefliyor.

Faaliyete geçtiği bir yıllık süre içerisinde, 8’1 İstanbul’da olmak üzere toplam on beş şube ile yoluna devam eden Birevim, kısa zamanda Türkiye’nin 81 ilinde en az bir şubeye ulaşarak, her vatandaşımızın bir ev sahibi olmasını kolaylaştıracak tescilli yöntemleriyle ‘Bir evim olsun’ diyen herkesle buluşmayı hedefliyor.

Gaziantep Şube Adres: İncili pınar Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:4/A Şehitkamil / Gaziantep

Kayseri Şube Adres: Gevher Nesibe Mahallesi İstasyon Caddesi Camlı İş Merkezi No:25/C Kocasinan / Kayseri

Konya Şube Adres: Feritpaşa Mahallesi Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi No:70/A Selçuklu / Konya

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eight + 19 =