2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim yeni şubesiyle İzmir’de

Birevim yeni şubesiyle İzmir’de

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi İzmir’de de faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenlerin varlığını unutmayan Birevim, İzmir’de toplam 3 kattan oluşan yeni şubesini açtı. Faizsiz ev sahibi olmak artık İzmirliler için de çok daha kolay olacak.

“Hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz nasıl ev alabilirim?” diyen milyonlarca insanın ihtiyaçlarına kulak veren Birevim, yurt içindeki ağını her geçen gün genişletiyor. İzmir Konak’ta 400 m² lik bir alana açılan yeni şubesiyle müşterilerinin ev sahibi olması için çalışmalar yürütüyor.

Sektöre kazandırdığı yeniliklerin yanı sıra, faizsiz ev almak istiyorum diyenler için geliştirdiği yöntemleriyle ihtiyaçların doğru ve yerinde giderilmesini sağlayan Birevim, İzmirlilere tamamen faizsiz, hiç fark ödemeden ev sahibi olma imkanı sunuyor. Açılan yeni şubeyle İzmirliler, hiç peşinat vermeden taksitlerini kendileri belirleyerek istedikleri yerden beğendikleri herhangi bir evi satın alabilecekler. Birevim yöntemlerinden kolaylıkla yararlanabilecekler.

Birevim, İzmirli müşterilerine ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını sunduğu alternatif ödeme seçenekleri sunarak, peşinat ödemeden de ev sahibi olmanın kapılarını sonuna kadar açıyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi açılışta yaptığı değerlendirmede, “Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan İzmir’de yaptığımız bu yatırım insanların “Faizsiz ev almak mümkün mü?” sorusuna cevap niteliği taşıyor. İzmir şubemizin açılması bölgede faizsiz ev almak isteyenleri çok sevindirdi. Biz Birevim olarak, günden güne gelişmeyi sürdüreceğiz. Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler de bizi sevmeyi sürdürecek“ dedi.

Birevim İzmir Şube Adres: Yenigün Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 60/A Çankaya Konak / İzmir Tel: 0232 990 01 11

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × 1 =