444 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Son dönemde yaşanan ekonomik saldırıların yerli tasarruf modellerine olan ihtiyacı fazlasıyla artırdığını söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yerli ve milli tasarruf modeli kullanılarak başarılı sonuçlar elde edileceğini söyledi. Güçlü Türkiye’nin tasarrufa yönelerek bu süreçlerden daha da güçlenerek çıkacağını belirten Çiftçi, bu bakış açısıyla Eylül ayında milli ekonomiye artı destek kampanyası 1T4G’yi hayata geçirdik. Bu kampanyayla bireyler birlikte tasarruf yaparak ev ve araba başta olmak üzere ihtiyaçlarını kolaylıkla giderecekler. Dedi.

Bu yeni kampanya ile insanımız tasarruf alışkanlığı kazandırmak istediklerini belirten Çiftçi; kampanya isminin açılımını da yaptı. 1T ile insanımıza birlikte tasarruf yapma alışkanlığı kazandırmak istiyoruz, 4G ise birlikte tasarruf yaparak elde edeceğimiz sonuçları gösteriyor. Güçlü birey, Güçlü aile, Güçlü ekonomi ve Güçlü ülke. Tasarruf alışkanlığının diğerlerinin gerçekleşmesinde çok önemli olduğunu vurgulayan Çiftçi, bu yeni kampanyanın milli ekonomimize de artı güç katacağını düşünüyoruz dedi.

Ülkemizin ekonomik anlamda bir saldırıya uğramış olsa da güçlü Türkiye’nin bu saldırıların üstesinden geleceğinin altını çizen Çiftçi, “Bu ülkenin her vatandaşının bu bilinçle hareket etmesi gereğine inanıyoruz. Biz de Birevim olarak üzerimize düşeni yapacağız. Yeni bir aya başlarken yepyeni kampanyalarla ülkemizin ekonomisine artı güç katıyoruz. ‘1T4G ile Milli Ekonomiye Artı Güç’ isimli kampanyamız, ülkemizi tasarrufa yönlendirecek nitelikte. İnsanımız ev ve araba gibi asli ihtiyaçlarını birlikte tasarruf yaparak gidersin ekonomimize güç katsın istiyoruz. 4G bizim için Güçlü birey, Güçlü aile, Güçlü ekonomi ve Güçlü ülke anlamına geliyor. 1T ise, insanımıza birlikte tasarruf alışkanlığı kazandırma anlamı taşıyor. Bu mükemmel kampanyamızla milli ekonomimize artı güç katıyoruz. İnşallah tasarruflarımızla güçlenerek büyüyeceğiz. Güçlü bireyler güçlü aileler olacağız. Birlikte tasarruf ile ülkemiz güçlenecek” dedi.

Kahramanlara Vefa

Birevim’in diğer kampanyası ise şehitlerimizin yakınları, gazilerimiz ve gazi yakınlarımızı ilgilendiriyor. Kahramanlara vefa isimli bu kampanyanın detayında ise Birevim çalışma bedelinde %50 indirim fırsatı sunuyor. Birevim’in özel kampanya başlığıyla tanıtımını yaptığı bu imkan kahramanlarımıza bir vefa niteliğinde hayata geçiriliyor. Onların ve yakınlarının da kolaylıkla ev sahibi olmasının yolunu açıyor.

Benzer Yazılar
BirevimGenel

Tasarruf Finansına "%5 Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Birevim

Birevim'de Ara Ödeme Var Mı?

Birevim

Birevim İle Nasıl Ev ve Araba Sahibi Olabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − 1 =