990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenelHaber

Birevim’den Ankara’ya yeni şube

Birevim’den Ankara’ya yeni şube

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler, faizsiz ev kredisi veren bankaları araştıranlar, hiç fark ödemeden faizsiz ev nasıl alınır? Diye düşünenler için Birevim bir yandan yöntemlerini geliştirip kampanyalar düzenlerken, diğer yandan yurtiçinde şube ağını genişletmeye devam ediyor.

Milyonlarca insanın ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, Ankaralıların da kolaylıkla, hiç fark ödemeden, tamamen faizsiz ev sahibi olmaları için Ankara Sıhhiye’de yeni şubesini faaliyete geçirdi.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle faizsiz ev alma alanında yeniliklerin öncüsü oluyor. Ekonomik, akılcı, faydalı ve yenilikçi çözümler sunan Birevim, yurtiçindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Müşterilerini kısa sürede ev sahibi yapmak için çalışan Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürme hedefiyle çalışıyor. Sıhhiye’de açılan şubeden sonra, Birevim daha çok kişi ev sahibi olsun diye Türkiye’nin her bölgesine gitmeyi hedefliyor.

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yaptığı değerlendirmede, “Sahip olduğumuz genç ve dinamik yapımızla, ‘Bir evim olsun’ diyen milyonlarca insanın hayallerine ortak olmak için yola çıktık. Birevim olarak, ev almanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını ve sunduğumuz alternatif ödeme seçeneklerini 9 kişilik ekibimizle Ankaralılara göstermek istiyoruz. İlerleyen dönemlerde Ankara’da daha fazla şube açacağız. Öte yandan Türkiye’deki her ile ulaşmayı hedefliyoruz. Ankara şubemizi açarak, bölgenin yüzde 90’ına ulaşmış olduk. Daha hızlı ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz” dedi.

Birevim Ankara Şube Adres: Strazburg Cad. No:27 Korkutreis mah. Çankaya / Ankara Tel: 0312 989 11 11

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı ve Birlikte Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına "Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × three =