990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Haber

Birevim’den Bursa’ya yeni şube

Birevim’den Bursa’ya yeni şube

Faizsiz kredisiz ev sahibi olmak isteyenler için çözümler sunan Birevim, yurt içindeki şube ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde şubelerini artırıp daha çok müşteriye ulaşmayı hedefleyen Birevim, mevcut şubelerine bir yenisini daha ekledi. Bursa’da açtığı yeni şubesiyle “Faizsiz ev almak istiyorum” diyen Bursalılara hizmet vermeye başladı.

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde açtığı şubelerden sonra Anadolu’ya açılan Birevim, 2016 sonu itibariyle Türkiye genelinde 13 şube ile faizsiz ev almak isteyen milyonlarca insan için yeni, farklı ve faydalı bir model sunuyor.

Faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayan Birevim, yurt içindeki hizmet noktalarına yenilerini eklemeye 2017 yılında da devam edecek. “Faizsiz ev almak mümkün mü?” diye araştıran, ev sahibi olmayı hayal olarak gören milyonlarca insanın hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi amaçlayan Birevim, daha çok kişiyi faizsiz ev sahibi yapabilmek için Türkiye’nin her iline bir şube hedefiyle hareket ediyor.

Birevim, Bursa Osmangazi’de açtığı yeni şubesiyle, hiç fark ödemeden ve faizsiz ev sahibi olmak isteyen Bursalıları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

Bursa’da açılan yeni şubeyi değerlendiren Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Taksitlerin müşteriler tarafından belirleneceği Birevim yöntemlerinde, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendileri belirlerken, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, isterlerse hiç peşinatsız, istedikleri yerden beğendikleri herhangi bir evi alabilirler” dedi.

Birevim Bursa Şube Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:59 Osmangazi / Bursa Tel: 0224 223 83 38

Benzer Yazılar
BirevimHaber

Alt ve Orta Gelir Grubundakiler de Ev Sahibi Oluyor

BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

Haber

BİREVİM İş Zekası Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

Birlikte TasarrufGenelHaberMerak EdilenlerSesli Makaleler

Modern zaman alışkanlığı: Ertelemek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + three =