990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Haber

Birevim’den İstanbul’a üç yeni şube

Birevim’den İstanbul’a üç yeni şube

Milyonlarca insanın faizsiz kredisiz ev sahibi olması için çalışmalar yürüten Birevim, yeni şubeleriyle İstanbul’u çevreliyor. Gaziosmanpaşa, Avcılar ve Ümraniye noktalarını da bünyesine katan Birevim, İstanbul’da yılsonuna kadar 9 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Yurt genelinde ise faizsiz ev almak isteyenlerin kolaylıkla ulaşabileceği, 2016 yılı sonu itibariyle 13 şube, 2017 yılında ise toplam 40 şube Birevim’in şubeleşme planını oluşturuyor.

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız yöntemlerle faizsiz kredisiz ev almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

İstanbul’da üç yeni şubesini Aralık ayında faaliyete geçirecek olan Birevim, faizsiz ev almak isteyen herkese ulaşmayı hedefliyor. Gaziosmanpaşa, Avcılar ve Ümraniye’de açtığı yeni şubeleriyle İstanbul’un dört bir yanında hizmet noktaları oluşturarak büyümeye devam ediyor.

Birevim’in İstanbul’da bulunan şubeleri; Fatih, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Avcılar, Gaziosmanpaşa ve Ümraniye’den oluşuyor. Bu şubelerin yanı sıra Şirinevler şube için ön çalışmaları tamamlamak üzere olan Birevim, Merkez Anadolu Şubesiyle de henüz şubesi bulunmayan Türkiye’nin diğer illerine İstanbul’dan hizmet veriyor.

Siz de “Faizsiz nasıl ev alabilirim?” diyenlerdenseniz Birevim şubelerine bekleriz.

Birevim’in tüm şubelerine aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
https://www.birevim.com/iletisim/

Benzer Yazılar
BirevimHaber

Alt ve Orta Gelir Grubundakiler de Ev Sahibi Oluyor

BirevimHaber

BİREVİM Rekor Teslimat Yaparak Sektörüne Damga Vurdu

Haber

BİREVİM İş Zekası Teknolojisi “Red-On” ile Sektöründe İlke İmza Attı

Birlikte TasarrufGenelHaberMerak EdilenlerSesli Makaleler

Modern zaman alışkanlığı: Ertelemek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 − 3 =