2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Kampanya

Birevim’den Ocak 2016 kampanyaları

irevim’den Ocak 2016 kampanyaları

Birevim’den isteyeni kolaylıkla ev sahibi yapan çok özel kampanyalar Ocak ayında da devam ediyor. Sektörde ilk kez hayata geçirilen kampanyalar faizsiz ev almak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor. Aralık 2016’da sunulan kampanyaların yanında bu ay yeni kampanyalar da ev sahibi olmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. Gelin Ocak 2017 kampanyalarına birlikte bakalım.

BİR – İKİ – ÜÇ KAMPANYASI                                                                                                        —Birevim’den müthiş bir kampanya daha… İlk defa Ocak 2017’de sunulan bu kampanya ile kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. En geç 1 yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde, en geç 3 yıl içerisinde ev sahibi olmanızı sağlayan bu kampanyada, almak istediğiniz eve %20 peşinat vermeniz yeterli. %20 peşinat verdikten sonra kalanını hiç fark ödemeden 40 kişilik tasarruf programına dahil olanlar 1 ila 12 ay arasında ev sahibi oluyor. %20 peşinat verdikten sonra kalanına 80 kişilik tasarruf programına dahil olanlar 1 ila 24 ay arasında ev sahibi oluyor. % 20 peşinat verip kalanına 120 kişilik tasarruf programına dahil olanlar ise 1 ila 36 ay arasında ev sahibi oluyor. Bu kampanya ev sahibi olmak isteyenlere; en geç 1 yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde ve en geç 3 yıl içerisinde ev sahibi olma avantajı sunar. Ayrıca bu kampanyayı tercih edenler için çalışma bedelinde %10 + %10 indirim uygulanır. (İndirim + İndirim kampanyasındaki avantaj geçerlidir) Bu kampanyada % 20’den daha fazla peşinat verenler ve daha kısa vade taksit yaptıranlar evini belirlenen süreden daha erken teslim alırlar. Bu kampanyada 40,80,120 kişilik tasarruf programlarına dahil olma seçeneklerinin yanında müşterilere 60,100,140,160 kişilik tasarruf programlarına dahil olma seçenekleri de sunulur.

BİREBİR KAMPANYASI
Kasım ayında başlayan ve müşterilerden gelen yoğun talep üzerine Ocak ayında da devam eden Birebir kampanyası ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. Bunun yanında kampanyanın diğer avantajları ise çalışma bedelinde net %10 indirim fırsatı ve çok daha erken teslimat avantajı sunması. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

GAZİ VE ŞEHİT YAKINLARINA ÖZEL KAMPANYA
Kahramanlarımıza vefa niteliği taşıyan bu kampanya ile gazilerimiz, gazilerimizin birinci derece yakınları ve şehitlerimizin birinci derece yakınları için çalışma bedelinde net %50 özel indirim ve çok daha erken teslim avantajı sunuluyor.

ENGELLİLERE BİR DESTEK KAMPANYASI
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Birevim, engelli vatandaşlarımızın da kolaylıkla ev sahibi olabilmesi adına “Bir Destek” kampanyasını başlatmıştı. Engelli vatandaşların ev sahibi olma noktasında yaşadıkları sorunların çözümüne yönelik oluşturulan bu kampanya yoğun ilgi görmesi neticesinde Ocak 2017’de de devam ediyor. Bu kampanya ile çalışma bedelinde net % 50 özel indirim ve çok daha erken teslimat avantajı sunuluyor. Kampanyadan engel durumu %40’ın üzerinde olanlar yararlanabiliyor. Ayrıca bu kampanyadan engelli vatandaşların yanı sıra birinci derece yakınları da istifade edebiliyorlar.

İNDİRİM + İNDİRİM KAMPANYASI
Kasım ve Aralık 2016’da büyük ses getiren kampanyalarından olan İndirim + İndirim Ocak ayında da devam ediyor. Bu kampanya çalışma bedelinin tamamını peşin ödeyen müşterilere artı indirimler sunuyor. Kampanyayla, çalışma bedelini tek seferde ve peşin olarak ödeyen müşterilere %10 + %10 indirim uygulanıyor. Örneğin, çalışma bedeli 10.000 TL olan bir müşteri için önce %10 daha sonra kalan tutar üzerinden + %10 indirim yapılıyor. Böylelikle müşteri çalışma bedeli için 10.000 TL yerine 8.100 TL ödüyor.

ÖDEDİĞİN KADARI BİZDEN KAMPANYASI
Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Birevim; hangi yönteme, kampanyaya veya ne zaman başvuru yapıldığına bakılmaksızın ilk 8 ay taksit ödemesi yapan tüm müşterilere, müşteri istediği takdirde 4 ay sonra teslimat yapma fırsatı sunuyor. Müşteri, belirlenen teslim tarihinde o güne kadar ödediği tutarın iki katını alabiliyor. Böylelikle aslında her müşteri için 1 yıl içinde teslim alma avantajı da sunulmuş oluyor.

ÖNER TESLİM AL KAMPANYASI
Birevim’in sunduğu fırsatlardan başkalarının da yararlanmasını isteyen müşterilere kazandıran bu kampanyanın da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Bu kampanya ile bir başka kişiye de Birevim’i tavsiye edip o kişiyi Birevim’e yönlendirenler, yönlendirdikleri her müşteri ile teslim tarihlerini öne çekerek hemen teslim fırsatı yakalayabiliyorlar. Yönlendirme yapan kişinin teslim tarihi belliyse, teslim tarihi öne geliyor. Şayet teslim tarihi belli değilse, son teslim tarihi öne geliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için tavsiye edilen veya önerilen kişilerin ev almak için Birevim’e başvuru yapıp, ilk ödemesini gerçekleştirmiş olması gerekiyor.

TAŞI TAŞIN KAMPANYASI
Kasım ve Aralık 2016’da büyük ses getiren “Taşı Taşın” kampanyası Ocak ayında da devam eden kampanyalar arasında yerini alıyor. Bu kampanya ile herhangi bir firma ya da kuruma ev almak için yaptığı başvurusunu iptal edip Birevim’e taşıyanlar için çalışma bedelinde %50 indirim ve çok daha erken teslim avantajı sunuluyor.

ÇALIŞMA BEDELİ BİZDEN KAMPANYASI                                                                                  –Yine Birevim’den yine bir ilk! Çalışma Bedeli Bizden kampanyasını tercih eden müşterilerden Birevim’e ödedikleri çalışma bedeli başlangıçta alınıyor; ancak müşteri çalışma bedeli tutarı kadar (KDV Hariç) son taksitlerini ödemiyor. Ödenmeyen son taksitleri müşteri yerine Birevim ödüyor. Böylelikle müşteri borç bitiminde çalışma bedeli (KDV Hariç) ödememiş oluyor. Kampanya Birevim’in tüm yöntemleri için geçerli değil, sadece Serbest Planlı Tasarruf Yöntemini tercih edenler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Müşteri bu kampanyayı tercih ettiği takdirde evinin bedeli ne ise sadece o tutarı ödeyerek ev sahibi olma fırsatı yakalıyor.

Birevim’in Ocak 2017’de sunduğu ve ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren kampanyaların son katılım tarihlerini ve detaylarını aşağıdaki bağlantı üzerinden görebilirsiniz.

https://www.birevim.com/kampanyalar/

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Kampanya

Ramazan’da ev almak isteyene büyük kolaylık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − thirteen =