2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Kampanya

Birevim’in Şubat 2017 kampanyaları

Birevim'in Şubat kampanyaları

Birevim’in her ay ev sahibi olmak isteyenlerin işini kolaylaştıran kampanyaları Şubat 2017’de de devam ediyor. Birevim ile ev sahibi olmak kolay; ancak yapılan kampanyaların asıl amacı kolay olanı daha kolay hale getirmek. Sektörde ilk kez hayata geçirilen kampanyalar faizsiz ev almak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Gelin Şubat 2017 kampanyalarına birlikte bakalım.

BİR – İKİ – ÜÇ KAMPANYASI
İlk defa Ocak 2017’de sunulan bu kampanya Şubat ayında da devam ediyor. Bu kampanyanın amacı ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine daha kısa sürede ulaştırmak.

En geç 1 yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde, en geç 3 yıl içerisinde ev sahibi olmanızı sağlayan bu kampanyada, almak istediğiniz eve %20 peşinat vermeniz yeterli. %20 peşinat verdikten sonra kalanını hiç fark ödemeden 40 kişilik tasarruf programına dahil olanlar 1 ila 12 ay arasında ev sahibi oluyor. %20 peşinat verdikten sonra kalanına 80 kişilik tasarruf programına dahil olanlar 1 ila 24 ay arasında ev sahibi oluyor. % 20 peşinat verip kalanına 120 kişilik tasarruf programına dahil olanlar ise 1 ila 36 ay arasında ev sahibi oluyor. Bu kampanya ev sahibi olmak isteyenlere; en geç 1 yıl içerisinde, en geç 2 yıl içerisinde ve en geç 3 yıl içerisinde ev sahibi olma avantajı sunar. Ayrıca bu kampanyayı tercih edenler için çalışma bedelinde %10 + %10 indirim uygulanır. (İndirim + İndirim kampanyasındaki avantaj geçerlidir.) Bu kampanyada % 20’den daha fazla peşinat verenler ve daha kısa vade taksit yaptıranlar evini belirlenen süreden daha erken teslim alırlar. Bu kampanyada 40,80,120 kişilik tasarruf programlarının yanında müşterilere 60,100,140,160 kişilik tasarruf programlarına dahil olma seçenekleri de sunulur.

BİREBİR KAMPANYASI
Kasım ayında başlayan ve müşterilerden gelen yoğun talep üzerine Şubat ayında da devam eden Birebir kampanyası ile “Bir evim olsun” diyen ve çalışma bedelinin tamamını tek seferde ödeyemeyenler, sadece bir taksit tutarı kadar çalışma bedeli ödeyerek sıra tespitine girmeye hak kazanıyorlar. Bunun yanında kampanyanın diğer avantajları ise çalışma bedelinde net %10 indirim fırsatı ve çok daha erken teslimat avantajı sunması. “Bir evim olsun” diyorsanız bu kampanya size birebir uyar.

İNDİRİM + İNDİRİM KAMPANYASI
Kasım 2016’da başlatılan ve büyük ses getiren bu kampanyada çalışma bedelinin tamamını peşin ödeyen müşterilere artı indirimler sunuyor. Kampanyayla, çalışma bedelini tek seferde ve peşin olarak ödeyen müşterilere %10 + %10 indirim uygulanıyor. Örneğin, çalışma bedeli 10.000 TL olan bir müşteri için önce %10 daha sonra kalan tutar üzerinden + %10 indirim yapılıyor. Böylelikle müşteri çalışma bedeli için 10.000 TL yerine 8.100 TL ödüyor.

ÖDEDİĞİN KADARI BİZDEN KAMPANYASI 
Müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Birevim; hangi yönteme, kampanyaya veya ne zaman başvuru yapıldığına bakılmaksızın ilk 8 ay taksit ödemesi yapan tüm müşterilere, müşteri istediği takdirde 4 ay sonra teslimat yapma fırsatı sunuyor. Müşteri, belirlenen teslim tarihinde o güne kadar ödediği tutarın iki katını alabiliyor. Böylelikle aslında her müşteri için 1 yıl içinde teslim alma avantajı da sunulmuş oluyor.

ÖNER TESLİM AL KAMPANYASI
Birevim’in sunduğu fırsatlardan başkalarının da yararlanmasını isteyen müşterilere kazandıran bu kampanyanın da yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Bu kampanya ile bir başka kişiye de Birevim’i tavsiye edip o kişiyi Birevim’e yönlendirenler, yönlendirdikleri her müşteri ile teslim tarihlerini öne çekerek hemen teslim fırsatı yakalayabiliyorlar. Yönlendirme yapan kişinin teslim tarihi belliyse, teslim tarihi öne geliyor. Şayet teslim tarihi belli değilse, son teslim tarihi öne geliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için tavsiye edilen veya önerilen kişilerin ev almak için Birevim’e başvuru yapıp, ilk ödemesini gerçekleştirmiş olması gerekiyor.

Birevim’in Şubat 2017’ye özel sunduğu ve ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren kampanyaların son katılım tarihlerini ve detaylarını aşağıdaki bağlantı üzerinden görebilirsiniz.

https://www.birevim.com/kampanyalar/

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

BirevimKampanya

Birevim’den 2 yeni kampanya: Milli Ekonomiye Artı Güç 1T4G ve Kahramanlara Vefa

Kampanya

Ramazan’da ev almak isteyene büyük kolaylık!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen + eight =