2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Birevim’den Gaziosmanpaşa’ya Yeni Şube

Birevim’den Gaziosmanpaşa’ya Yeni Şube

Birevim; yola çıktığı ilk günden beri, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yenilikçi ve faydacı çözümler sunarak, onları en akılcı yoldan ev sahibi yapmak amacıyla ürettiği yepyeni yöntemleriyle, her kesimden müşterisine çözüm olanakları sunmayı sürdürüyor.

Her geçen gün ürettiği yepyeni tescilli yöntemleriyle, maddi imkanı ne olursa olsun her müşterisinin ödeme gücüne göre seçenekler hazırlayan Birevim, müşterilerinin desteğini arkasına alarak büyümeye devam ediyor.

Faizsiz, vade farksız ve hiçbir ek maliyet olmadan ev sahibi olmak isteyen herkesin, hayatına dokunmayı amaçlayan Birevim, İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli ilçelerinden Gaziosmanpaşa’da yeni şubesinin kapılarını açtı.

Kısa zamanda hızlı ve sağlam adımlarla, ev sahibi olmak isteyen herkese ulaşmak amacıyla, İstanbul’da ki sekizinci şube olan Birevim Gaziosmanpaşa Şube, 05 Mayıs 2017 tarihinde hizmet vermeye başladı.

Birevim, tasarrufa dayalı, özgün ve tescilli yöntemleriyle, ev sahibi olmak isteyen herkes için, hızla genişleyen şube ağıyla sektördeki varlığını sürdürmeyi planlıyor. Yakın dönemde, Anadolu’nun birçok ilinde faaliyete geçecek olan yeni şubeler için hazırlıklar devam ederken, 2017 yılı sonuna kadar İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ve Türkiye’nin dört bir yanında yepyeni lokasyonlarda şube sayısını arttırmayı hedefliyor.

‘Bir evim olsun’ diyen herkesin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla Birevim, kurulduğu günden bugüne müşterilerinin haklarını ve memnuniyetini ön planda tutarak, sunduğu faydacı çözümlere her geçen gün yenilerini ekleyerek, Türkiye’nin her ilinde, ev ve araç sahibi olmak isteyen herkese ulaşmayı kendine görev bilmektedir.

Birevim Gaziosmanpaşa Şube: Bağlarbaşı Mah. Bağlarbaşı cad.No 43/45 D Gaziosmanpaşa / İstanbul

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × 2 =