TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Peşinatsız Araba

Araba almak isteyen birçok kişi verecekleri peşinat olmadığı için araba almaktan vazgeçebiliyor. Birevim bu tür durumlarda insanların peşinatsız araba alma imkanı sunan fırsatları veriyor. Bu fırsatı TC vatandaşı olan herkesin kullanma imkanı bulunuyor. Peşinatsız araba almak isteyenler için sağlanan en önemli avantaj kolayca istedikleri araca ulaşma şanslarının olmasıdır. Tabi bunun yanında peşinatsız araba alma aynı zamanda uygun ve uzun vadeli taksit imkanlarıyla sizlere sunuluyor.

Araba almak istiyorum diyenler öncelikle ihtiyaç  duydukları aracı belirlemeli ve buna ne kolay nasıl sahip olacakları yolu bulmaları gerekiyor. Peşinatsız araba al fırsatından birçok kişi konuya tam hakim olmadığı için kabul etmiyor. Çünkü bu duruma ön yargılı yaklaşıyorlar.

İlk olarak peşinatsız araba sahibi yapan finansman şirketlerini incelemek gerekmektedir. Firmaya güvenmelerini ardından düzenlenen kampanyalara dahil olmalarına imkan sağlamaktadır. Bu sayede işiniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için sahip olmak istediğiniz arabaya rahatça erişebilirsiniz.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Birevim araba sahibi yapıyor ve bunu doğru bir planlama ile başvuran herkese sunarak yapıyor. Bu noktada en ilgi çekici detay peşinatsız araba alma şansının sizlere sunuluyor olmasıdır. İnsanlar araba almak istediklerinde bazen ilk peşinatı ödeyemedikleri için araba almaktan vazgeçebiliyor. Peşinatsız araba kampanyası bu şansı sizlere büyük oranda sunmuş oluyor.

Peşinatsız araba almak zor bir durum olarak görülebilir. Ancak üzerine herhangi bir vade farkının binmemesi aynı zamanda taksit planını alacak kişinin yapması işlemi daha kolay bir hale getirmektedir. Araba nasıl alınır herkes az çok bilir. Ancak en düşük maliyetle araba nasıl alınır birçok insan bilmiyor. Peşinatsız senetle araba fırsatından yararlanmak isteyenler öncelikle hangi arabayı alacaklarına karar vermelisiniz.

Peşinatsız taksitle araba fikrinin en ilgi çekici noktası tüm ödeme planını kendi gelir gücünüze göre yapacak olmanızdır. Kaç ayda ödeyeceğiniz, isterseniz peşinat vermenizin mümkün olduğu isteyenler istedikleri zaman ara ödeme yapabilecek olmaları gibi birçok detay bulunuyor. Şekilde peşinatsız araba almak mümkün kılınıyor.

Peşinatsız araba alma yolları

Peşinatsız Taksitle Araba Alma Sistemi

Birevim isteyenlere peşinatsız araba alma imkânını sunuyor. Tabi bunu yaparken belirli sistemler ile insanlara yardımcı oluyor. Araba alma sistemleri sayesinde her türlü gelir seviyesine sahip olan insanların istedikleri araca sahip olmaları mümkün kılınıyor. Birevim araba sahibi olmanıza yardımcı oluyor bunu özel olarak hazırlanan güzel bir sistemle yapıyor. Sunulan bu sistemde hiçbir zorlama olmaması çok rahat bir şekilde istediğiniz aracı almanıza imkan vermiş oluyor. Taksitle araba alıyor aynı zamanda hiçbir vade farkı ödemeden bunu yapıyorsunuz.

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyen birçok insan bulunuyor. Ama genelde bunu nasıl gerçeğe dönüştüreceği bilmeyen birçok kişi bulunuyor. Birevim isteyen herkese peşinatsız taksitle araba sahibi olun ve bunu yaparken tüm ödeme planını da kendiniz yapmanıza fırsat veriyor. Bankalar gibi size sunulan ödeme planını kabul ederek değil kendi gelirinize göre belirlediğiniz planı yaparak peşinatsız taksitle araba alınmasına imkan veriliyor.

Küçük Taksitlerle Peşinatsız Araba Sahibi Olun

Birevim insanların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için peşinatsız taksitle araba almalarına olanak sağlanıyor. Genelde piyasa da peşinatsız araba alındığı durumlarda uygulanan vade farkı çok yüksek oluyor. Bu sebepten dolayı peşinatsız taksitle araba almak istiyorum demekten çekinen insanlar bulunuyor. Çünkü aynı zamanda yüksek bir maliyet ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Ancak bunun yerine Birevim peşinatsız araba alma sistemlerini tercih edenler istedikleri ödeme yollarına yönelerek rahatça araba sahibi olabiliyorlar. Peşinatsız araba alın aynı zamanda küçük taksitler ödeyerek bunu yapmanıza fırsat veriliyor.

İnsanlar rahat ödeme koşulları sayesinde istedikleri her şeyi alabilirler. Araba almak isteyenlerde küçük taksitle araba alma fikrine her zaman sıcak bakmaktadır. Bunun için öncelikle alacağınız aracın bedelini ve ne kadar ödeme yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Sizlerde bu sayede hayalinizde ki o araca sahip olabiliyorsunuz.

Birevim Peşinatsız Araba Alma Sistemleri

Birevim doğru şekilde başvuru yapan herkese rahat ödeme koşullarından yararlanarak araba sahibi olma şansı sunuyor. Bunun için hazırlanmış olan özel araba alma sistemleri arasından bütçenize ve istediğiniz sisteme uygun olanı belirdikten sonra ödeme planını kabul etmeniz yeterli oluyor. Tabi bunu yapmadan önce tüm sistemler hakkında gerekli bilgiye sahip olmanız büyük önem taşıyor.

Tek başınıza ödeyerek, toplu ödeme yaparak, peşinat veya ara ödeme yaparak farklı yöntemlerle arabanızı almanıza imkan veriliyor. Tabi bunların yanında özel olarak hazırlanan sözleşme sayesinde sisteme dahil olan herkesin ve şirketin güvence altına alınması sağlanmış oluyor. Sizlerin tek yapması gereken kendinizi zorlamadan bu sisteme dahil olacak sistemi belirlemek olacaktır.

Birlikte Taşıt Tasarruf Finansı

Birevim tarafından araba almak isteyenlere birlikte taşıt tasarruf finansı sistemiyle yardımcı oluyor. Bu sistem ile sadece araba değil aynı zamanda gemi, traktör, kamyon ve otobüs almakta mümkün olunuyor. İsteyenler özel ihtiyaçları için isteyenler ticari faaliyetleri için bu sisteme dahil olabiliyor. Bu sisteme dahil olanlar sadece organizasyon ücreti ödemesi yapıyor. Herhangi bir faiz veya kar payı alınması söz konusu değildir.

Yani ödemelerinizi sadece alacağınız arabanın bedeline göre eşit taksitlere bölerek yapıyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir vade farkı veya faiz sizden talep edilmiyor. Organizasyon ücreti şirketin varlığını devam ettirmesi ve sizin gibi araba sahibi olmak isteyenlere güvenilir bir şekilde hizmet vermesini sağlamak için talep ediliyor. Kabul edilen şartların ardından iki tarafı da güvence altına almak için sözleşme imzalanıyor. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

Hayalinizdeki araca giden en maliyetsiz yol, BİREVİM araç finansmanı planlarından geçiyor! Araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını peşinatlı ya da peşinatsız şekilde seçerek kolayca araç sahibi olabilirsiniz.

Seçtiğiniz araç finansmanı planında peşinat ödemek isterseniz teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planında ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken sonlandırırsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşmanız Kişiye Özel Araç Finansmanı ile mümkün! Özel araç finansmanı ile bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki araca kolaylıkla ulaşırsınız.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte Araç Finansmanını seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Konut Finansmanı

BİREVİM’in Konut Finansmanı tasarruf planlarından olan Kişiye Özel Konut Finansmanı ya da Birlikte Konut Finansmanı alternatifleri ile ev sahibi olmak çok kolay. Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebileceğiniz konut finansmanları ile faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle ev alabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

Bu finansmandan faydalanmak istediğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle saptanır.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Finansman planınızı kendi bütçenize göre şekillendirebileceğiniz Kişiye Özel Konut Finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

İş Yeri Finansmanı

İş yeri finansman ihtiyaçlarınız için gereken iş yeri finansmanını faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz. İş finansmanı tasarruf planlarından bütçenize göre peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Finansman

Birlikte İş Finansmanı ile iş yeri sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşmanız BİREVİM ile mümkün! Bu finansman planında finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Finansman

Kişiye özel iş finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bütçenizi zorlamanıza gerek kalmaz.

Ticari Araç Finansmanı

BİREVİM’in sunduğu tasarruf planlarından ister Birlikte Ticari Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanını seçerek ticari araç almak için ihtiyacınız olan finansmana ulaşabilirsiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Bu planı tercih ettiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belli olur.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz kişiye özel ticari araç finansmanı ile ödemelerinizi bireysel tercihlerinize dayalı olarak ayarlama özgürlüğünüz vardır.

peşinatsız araba almak

Hangi Kurumlar Peşinatsız Senetle Araba Veriyor?

Peşinatsız senetle araba almak istiyorum diyenlerin karşısına çok sayıda seçenek sunuluyor. Bu seçenekler sektörde yer alan firmaların sayısının artması sayesinde çok çeşitli oluyor. Tabi bunu yaparken doğru olanı bulmanız ve tercih etmeniz gerekiyor. Peşinatsız senetle araba veren firmalar genelde aynı avantajı hatta daha fazlasını sunduklarını iddia ediyor olsalar da sizin doğru cevabı almanız büyük önem taşıyor.

Birevim peşinatsız araba sahibi yapıyor. Bunu sunmuş oldukları farklı ödeme sistemleriyle birlikte yapıyorlar. Tabi her ödeme sistemi bir diğer ödeme planından farklılık gösteriyor. Senetle peşinatsız araba almak isteyenler çok dikkatli bir şekilde tercih etmeleri gerektiğinin farkında olmaları gerekiyor.

Peşinatsız senetle araba almanın insanlara çok fazla yük bindirildiği düşünülmektedir. Ancak bu konuda özel bir yapı ile hizmet veren Birevim organizasyon ücreti dışında herhangi bir ücret talebinde bulunmuyor. Yani uzun vadeli ödeme de sıklıkla karşılaşılan kar payı veya vade farkı ödemesi yapılmıyor.

Peşinatsız Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Temel ihtiyaçlarımız arasında günümüz şartlarında araba ilk sıralarda yer alıyor. Ulaşımın giderek önem kazandığı günümüzde herkes iyi bir arabaya binmek istiyor. Araç kredisi araba almak isteyen insanların genelde ilk tercihi oluyor. Ama yüksek faiz oranları insanların bu tercihten çok kısa sürede vazgeçmesine sebep oluyor.

Araba kredisi tercihi bu açıdan büyük önem taşıyor. Birevim yöntemini tercih edenler vade farkı veya faiz ödemeden bu fırsatı kullanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Özellikle de peşinatsız araba kredisi için en uygun yöntem buradan sunuluyor. Sizde ihtiyacınız olanı almak istiyorsanız bu krediyi tercih edebilirsiniz. Araba kredisi almak istiyorum ama bunun karşılığında yüksek bir maliyetin altına girmek istemiyorum diyorsanız bu yöntemi tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.

İsteyen herkes bu sisteme dahil olarak peşinatsız araba al veya peşinatlı araba almayı tercih edebilirsiniz. Peşinat, ara ödeme, uygun taksit ödemeleri, ödeme planının yapılması gibi tercihleri kendiniz yapabiliyorsunuz. Ama vereceğiniz bir peşinat yoksa size uygun olan en doğru ödeme planını tercih ederek arabanızı en kısa sürede ve düşük maliyetle almanız mümkün olacaktır.

Birevim ile Peşinatsız Araba Almanın Avantajları

Bir aracı satın almak istediğinizde finansal sonuçları olsa da, bir anlaşmaya varmadan önce dikkate almanız gereken tek faktör para değildir. Kişisel zevkiniz ve yaşam tarzınız, bir araç satın almaya veya kiralamaya karar vermenizde de büyük rol oynamalıdır. Birevim siz alacağınız araca karar verdikten sonra size peşinatsız araba alma avantajlarını tümünü sunar.

  • Gelirinizi sizden daha iyi kim bilir? Elbette kimse, bütçenizi ve aylık ödemelerinizi kendinizin belirlemesi kadar doğal bir şey olamaz.
  • En büyük avantajlardan biri vade farkı kesinlikle ödemezsiniz.
  • Faizsiz araba alabilirsiniz.
  • Küçük taksitler ile araba sahibi olursunuz.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden sıfır yâda ikinci el bir araç tercih edebilirsiniz.
  • Peşinatsız araba almak için doğru adres Birevim ve Birarabam.com
  • Araba almak için kendinizi sıkıntıya sokmanıza gerek yok, küçük taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.
  • Noter huzurundaki çekiliş ile adaletli şekilde hakkınızı alırsınız.
  • Banka ve bayi kredi faizlerinden kesinlikle kurtulursunuz.
  • Senet ile peşinatsız araba alma avantajını tercih edebilirsiniz.

Peşinatsız araba almak için sizleri Birevim şubelerine bekliyoruz. Ayrıca peşinatsız taksitle araba alma fırsatları için detaylı bilgiye sitemizden ve Birevim Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Almak

Birevim sadece araba almanıza imkan tanımıyor. Şirketin ilk önceliği sektöre giriş sebebi olan ev almak isteyenlere yardımcı olunmasıdır. Türkiye’nin her noktasından bu sistemin sağladığı avantajla ev alabilmeniz olacak sağlanıyor. Peşinatsız ev alma fikrine sıcak bakanlar şirketle bağlantıya geçerek farklı ödeme sistemlerinden bir tanesini tercih edebilirler.

Peşinatsız ev almak dediğimiz insanların aklına yüksek bir maliyete geliyor. Ama firma bu şekilde hizmeti insanlara sunmuyor. Organizasyon ücreti ve belirlenmiş taksitleri ödeyerek ev sahibi olmanız mümkün. Peşinatsız ev alma fikri ancak bu şekilde gerçeğe dönüştürülmüş oluyor.

Birevim peşinatsız ev sahibi yapıyor ve bunu sadece başvuru yapanlardan organizasyon ücreti alarak yapılıyor. Bu ücret belirli bir oranda alınan evin bedeline göre belirlenen peşin olarak tahsil ediliyor. Bu sistemler ile projeden veya sahibinden ev almanız sağlanmaktadır. Bu kapsamlı ve güvenilir yapı sayesinde isteyen herkes rahatça barınma ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir eve sahip olabiliyorlar. Birevim ile peşinatsız ev almak istiyorsanız https://www.birevim.com/pesinatsiz-ev/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Peşinatsız araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle