Circle

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı, ülke koşullarına bağlı enflasyon ile orantılı olarak tasarrufunuzu koruyan bir tasarruf planıdır. Her yıl belirli bir artış oranında aylık tasarruf taksitlerinizi artırarak, toplam tasarrufunuzu da yıl bazlı olarak teslim zamanınıza kadar artırmış olursunuz. Sıra tespiti ile sıranızın belirlendiği tarihte ya da kesin teslim tarihiniz geldiğinde toplam tasarruf tutarınızı enflasyona bağlı artışla teslim alırsınız.

Böylece toplam tasarruf tutarınızı enflasyona karşı koruyarak sahip olmak istediğiniz gayrimenkul veya araca ulaşırken tasarrufunuzun değerini de korumuş olursunuz.

Detaylı Bilgi için Randevu Oluşturun
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Hangisini almayı hayal ediyorsunuz?
Circle
Sıra Tespiti

Sıra Tespitli Tasarruf Planı ile teslim tarihinizden çok daha önce konut veya araç sahibi olma fırsatı yakalarsınız.

Artan Tasarruf Teslimat Tutarı

Toplam tasarruf tutarınızı enflasyona bağlı artışla teslim alırsınız.

Borçlanmadan

Birlikte Tasarruf Finansı ile sadece tasarruf ederek, kimseye borçlanmadan konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza ulaşırsınız.

Vade Farkı, Faiz, Katılım Payı Gibi Maliyetler Olmadan

BİREVİM’de vade farkı, faiz, katılım payı gibi maliyetler olmadan, hiçbir ek masraf ödemeden konut, işyeri ve taşıt ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Birlikte Tasarrufun Gücüyle

Bireysel tasarruflarınızla, borçlanmadan çok uzun sürede ulaşabileceğiniz ihtiyaçlarınıza, BİREVİM’de sizin gibi tasarruf sahipleriyle BİRLİKTE tasarruf yaptığınızda çok daha kısa sürede ulaşırsınız.

Size Özel Tasarruf Taksitleriyle

Tasarruf planınızı koşullarınıza en uygun şekilde tamamen kendinizin belirlediği aylık tasarruf taksit oranları doğrultusunda oluşturursunuz.

Circle