TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Araç Değerleme

Avantajlı takas kampanyası

BİREVİM’den yeni hizmet: Araç Değerleme

Arabanı satmak mı istiyorsun veya almak istediğin aracın fiyatını mı merak ediyorsun? O halde BİREVİM’in Araç Değerleme Hizmeti tam size göre!

Marka, model, kasa tipi ve KM durumu gibi pek çok farklı kriteri değerlendiriyoruz ve piyasa dengesini dikkate alarak arabanıza “En iyi fiyat”ı veriyoruz.

Ayrıca takas kampanyamız kapsamında hayalinizdeki yeni arabaya veya eve avantajlı kavuşmanızı sağlıyoruz.

Şimdi hemen Araç Değerleme hizmetiyle arabanızın değerini öğrenin bu büyük fırsatı kaçırmayın!

 

Sıkça Sorulan Sorular:

Araç Değerleme Nedir?

Araç değerleme aracın piyasadaki değerini doğru şekilde bulmasını sağlayan değer belirleme yöntemidir. Sürekli değişen piyasa koşullarında araç değerleme; satıcının aracını doğru piyasa koşullarında, doğru fiyattan satmasını sağlar. Birevim son teknoloji altyapısı sayesinde piyasa koşullarını analiz eder ve tasarruf sahiplerinin araçları için en iyi fiyatı sunar.

 

Hangi araçları BİREVİM’de takasa verebilirim?

1 – 20 yaş,
0 – 350 bin km,
Motor, şasi ve tavanı orijinal,
Ağır hasar, pert kaydı olmayan ve çalışır/yürür durumda olan tüm araçları Birevim’e takasa vererek, yeni ev ya da arabanıza sahip olabilirsiniz.

 

Aracımda ek donanım özellikleri var, fiyatı nasıl etkiler?

Araçların ek donamım özellikleri yani sahip olduğu paket fiyatı etkileyen önemli bir kriterdir. Başlangıç paketinde yer alan araçlar ortalamadan daha düşük bir fiyata sahip olurken, orta ve üst segmentteki araçların değerleme fiyatı daha yüksek çıkar.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle