TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Faizsiz Ev Almak

Faizsiz Ev

Günümüzde birçok kişi sahip olduğu tasarruf yöntemleri ile bir ev sahibi olmayı veya yatırım amaçlı bu yönde bir tercihte bulunmayı istemektedir. Ev sahibi olmak ya da yatırım amaçlı kullanmak isteyenler için güvenilir ve ayrıcalıklı seçenekleri doğrultusunda Birevim, faizsiz ev alma yöntemleriyle tasarruf sahiplerine ayrıcalıklar sunmaktadır. Son yıllarda kişileri zorlayan yüksek miktarlarda ödemeleri olan konut kredisi faiz oranları sebebiyle ev fiyatları oldukça yüksek bir tırmanışa geçmiştir.  Bu sebeple de tasarruf sahipleri yüksek oranlarda belirlenmiş olan konut kredileri ile ev sahibi olma noktasında neredeyse alınan evin bedeli kadar bir miktar da faiz tutarı ödemesi ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Faizsiz ev, kelimenin tam anlamıyla faiz oranı olmayan bir ev satın almak demektir. Aynı zamanda faizsiz konut olarak da anılmaktadır. Faizsiz ev satın alımı, çoğunlukla faizsiz finansman kurumları tarafından; faiz yerine, mal veya hizmet satın alımı esnasında tahsil edilmekte olan bir komisyon ücreti alarak gerçekleştirilmektedir.

Birbirinden farklı sosyo-ekonomik koşullara sahip pek çok ailenin istedikleri evi alabilmesi için faizsiz ev alma kampanyaları ile BDDK çatısı altında ve tasarruf finansman sektöründe hizmet veren Birevim, tasarruf sahiplerine sunduğu tasarruf planlarıyla; ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyen herkesi, peşinatsız ev sahibi yapmaktadır. Birevim, faizsiz ev alma kampanyaları ile yüksek oranlarda taksit tutarları ve faiz bedelleri ödemek istemeyen her tasarruf sahibine güvenilir bir hizmet ışığında ev alma seçenekleri sunmaktadır.

“Faizsiz ev nasıl alırım?” sorusunun yanıtını Birevim ile bulmak artık çok kolay!

Birevim Faizsiz Ev Kampanyaları

Son yıllarda özellikle ekonomik yönden giderek zorlandığımız bu süreçte Türkiye’nin her yerinden herkese eşit fırsatlar sunarak faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma seçeneğini sağlayan Birevim, pek çok kişinin ve ailenin ev hayalini gerçekleştirmekte olup aynı zamanda herkes için yarattığı fırsatlar ile ekonomik koşulların zorluğunu düşünmek zorunda olmadan her aileyi ev alma hayaline kavuşturmaktadır. Alanında güvenilir bir yere sahip olan Birevim, kurumsal anlayışa sahip bir tasarruf finansman şirketi olma özelliği taşımaktadır.

Faizsiz ev almak; herhangi bir konut kredisi çekmeden ve peşinat ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olmak anlamına gelmektedir. Kendi içerisinde dayanışma mantığı ile sağlanan faizsiz konut almak, Türkiye’de süregelen yıllar içerişinde uygulanmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesinde tasarruf finansman sektöründe bulunan firmalar kredisiz bir şekilde ev almak isteyen herkesi ev hayalini gerçekleştirmektedir.

Kuruluşu 2016 yılına dayanan Birevim; tasarruf finansman sektörünün önde gelen ve güvenilir isimlerinden biri olma özelliğini yıllardır aynı özveri ile sürdürmekte ve tasarruf sahiplerine sunduğu tasarruf planları ile faizsiz ev almak isteyenlere de faizsiz ev kredisi imkânı vermekle birlikte peşinatsız ev sahibi olma imkânı da sunmaktadır. Birevim, faizsiz ev alma seçenekleri ile konut sahibi olmak isteyen herkesi faizsiz taksitle ev sahibi yapmaktadır.

faizsiz ev

faizsiz ev

Faizsiz Ev Almak Hayal Değil!

Faizsiz ev alabilmek için uzun yıllar tasarruf planları gerçekleştirmek veya yüksek miktarlarda ödeyeceğiniz taksitlerin sizi zorlamasına gerek kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz Birevim ile peşinatlı veya peşinatsız ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek hayalinizdeki eve istediğiniz ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi için de almak istediğiniz evin fiyatını ve aynı zamanda aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarlarını belirleyerek; en yakın Birevim şubesine gitmeniz gerekmekte olup ya da çağrı merkezi yetkilileri eşliğinde faizsiz ev sahibi olma isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faizsiz Ev Nereden Alınır?

Birevim, uzun yıllar sürdürdüğü çalışmaları ile birbirinden farklı sosyal ve kültürel özelliklere sahip ailelere ekonomik koşullarını gözetmeden faizsiz ev alma seçenekleri sunmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı tasarruf finansman şirketi olma özelliğini; özel sermaye yapısı, kurumsal anlayış ile yürütülmekte olan işleyişi ve geçmiş başarıları ile sağlayan Birevim; diğer firmalar arasında tasarruf sahiplerine hizmet veren bir isim olarak öne çıkmaktadır. BDDK lisanslı Birevim, tasarruf planları ile faizsiz ev almak isteyenler için en doğru tercihiniz olmaktadır.

Birevim, faizsiz konut finansmanı ile ev sahibi olmak isteyen herkese imkânlar sunmakta ve sizi tasarruf planlarına dâhil etmektedir.

Birevim’den Ev Sahibi Olan Mutlu Tasarruf Sahipleri

2016 yılından bu yana birçok aileyi, ev ve araba hayallerine kavuşturan Birevim, bu süre zarfında 2757 ailenin hayallerine kavuşmasını sağlamıştır. Birevim, sahip olduğu BDDK lisans güvencesi ile istediğiniz evi ve aracı faizsiz, taksitle ve peşinatsız bir şekilde almanızı sağlamaktadır. Birevim ile hayallerine kavuşan tasarruf sahibi ailelerimizi ve Birevim’den faydalanmış tasarruf kahramanları sayfamızı inceleyerek, tasarruf sahiplerinin faizsiz ev sahibi olma hikâyelerine göz atabilirsiniz.

Nasıl Faizsiz Ev Başvurusunda Bulunabilirim?

Bir tasarruf sahibi olarak günümüzde var olan ekonomik koşulların, tasarruflarınızı etkilememesi ve yaşam koşullarınızın süregelen yapısı bozulmadan faizsiz ev almayı istemek en doğal hakkınız olmaktadır. Birevim’in sizlere sunmuş olduğu tasarruf finansman yöntemlerine bakarak size en yakın olan Birevim şubelerine gidebilirsiniz. Sorularınıza en net ve doğru yanıtları alabileceğiniz Birevim tasarruf sahipleri danışmanları eşliğinde veya çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler doğrultusunda size en uygun ev alma planları oluşturarak Birevim ile faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Birevim’in siz tasarruf sahiplerine sunduğu kolay ödeme seçenekleri ile kredi ödemeden ev almak artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Faizsiz Konut Almanın Avantajları Nelerdir?

Birevim’in faizsiz ev sahibi olma noktasında size sunduğu fırsatlar ile konut kredisi çekmeden ev alma isteğiniz gerçek olmaktadır. Birevim faizsiz ev alma yöntemleri ile sonraki yıllarda tasarruf sahiplerine ek masraflar çıkarmamaktadır. Belirleyeceğiniz tasarruf planları ile ev sahibi olurken aylık taksit tutarları da yine tasarruf sahipleri sizler tarafından belirlenmektedir. Peşinat ödeme yöntemi ile ev alma süreci kısaltılabileceği gibi faizsiz ev almak isteyenler için tasarruf modeli, tasarruf sahipleri tarafından seçilmektedir. Bugüne kadar 2757 tasarruf sahibini faizsiz ev ve araç sahibi yapan Birevim, sizlere birbirinden yeni avantajlar sağlamaktadır.

Birevim’de Faizsiz Ev Almanın Birden Çok Avantajı Var!

Gerek sektördeki yıllara dayanan tecrübesi ve gerek ise tasarruf sahiplerine verdiği güven ile Birevim; ekonomik koşullarınızın size getirdiği zorluklar ile uğraşmanızı istememekte ve bu doğrultuda sizlere en iyi hizmet anlayışını sunmaya çalışmaktadır. Birevim ile birlikte faizsiz ev almak istediğiniz anda birden çok avantaja da sahip olmuş olursunuz:

  • Herhangi bir fark ödemeden faizsiz taksit imkânı
  • Peşinat sahibi olmadığınız halde ev sahibi olma avantajı
  • Küçük taksit ödemeleri ile ev sahibi olma
  • İkinci kez ev alabilme imkânı
  • Krediye uygun olmayan ev veya arsa gibi taşınmazları satın alma şansı
  • Araba ve arsa gibi yatırımları peşinat olarak sunabilme seçeneği
  • Yakın zaman dilimi içerisinde yasal takibe takılmış olan kişilerin kabul edilebilme imkânı

Sonrasında çıkartılan herhangi bir ek masraf ile karşılaşmama gibi sağladığı avantajlar ile faizsiz ev alma başvurusu yapmak için Birevim şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Türkiye genelindeki şube listemize birevim.com/subeler/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Şartları Nelerdir?

Başlangıç için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak faizsiz ev almak için yeterli olmaktadır. Sonrasında ise sahibi olmak istediğiniz evin bütçesi ve aylık taksit miktarlarını belirlemeniz ve size en uygun gelecek olan Birevim tasarruf planlarından birini seçerek faizsiz ev alma hayalinize kavuşabilirsiniz. Ayrıca Birevim’de faizsiz konut sahibi olmak için ön ödeme veya peşinat şartı da bulunmamaktadır. Bu durumda yapmanız gereken şey en yakın Birevim şubesine giderek size en uygun tasarruf modelini seçmek olacaktır.

Birevim’de Çalışma Bedeli Ne Kadardır?

Birevim gelerek size uygun olan tasarruf planını seçtikten sonra almak istediğiniz evin değeri üzerinden siz tasarruf sahiplerinden çalışma bedeli talep edilmektedir. Çalışma bedelinin tanımı ise; tasarruf finansman sözleşmesi ile tasarruf sahipleri tarafından, tasarruf finansman şirketine ödenen tutar için yapılmaktadır. Tasarruf finansman şirketleri, aldıkları çalışma bedeli ile tasarruf finansman faaliyeti ve tasarruf fonu yönetim aşamalarını sürdürmektedir. Birevim çalışma bedeli, konut kredisi sunan yüksek faizler ile işleyişini sürdüren diğer yerlere göre oldukça düşüktür. Ayrıca Birevim’de tasarruf sahiplerinden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Faizsiz Ev Alma Firmaları Nasıl Çalışılır?

Faizsiz ev alma firmaları, BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketleri oldukları için tasarruf sahiplerine faizsiz, kredisiz, peşinatsız ve taksitle ev alma seçenekleri sunmaktadırlar. BDDK lisansına sahip olan Birevim’de tasarruf sahiplerinin peşinat miktarlarına ve gelir durumlarına göre tasarruf planları oluşturulmaktadır. Birevim, tasarruf sahiplerine avantajların çok olduğu uygun imkânlar sağlamakta ve onların güvenle ev sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Faizsiz Ev Alma Şirketleri Güvenilir mi?

Tasarruf finansman yöntemleri, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Almanya ve Fransa gibi birçok ülkede kullanılmaktadır. Ülkemizde de son yıllarda adından sıkça söz edilen ve uzun yıllardır kullanılan tasarruf finansman yöntemleri devlet denetimine tabi tutulmaktadır.  Birevim, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansına sahip güvenilir bir firmadır. BDDK lisanslı Birevim’in oldukça açık ve şeffaf bir şekilde yürüttüğü tasarruf planlarını inceleyebilir ve güvenli bir şekilde faizsiz ev alma isteğinize bir an evvel kavuşabilirsiniz.

Birevim’den Faizsiz Ev Alma Çözümleri

Birevim, 2016 yılından günümüze kadar faizsiz konut veya araç sahibi olmak isteyen tasarruf sahipleri için hizmet vermektedir. Bugün 99 şube sayısı ve 1.100’den fazla çalışanı ile Birevim, tasarruf sahiplerine faizsiz ve kredisiz ev sahibi olma imkân ve avantajları sunmaktadır.

Faizsiz Ev Almak İçin Birevim Fırsatları

Birevim’de kredi puanı düşük olan tasarruf sahipleri için ev sahibi olma imkânları sunulmakta, konut kredisi almadan ev sahibi olabilmeleri mümkün kılınmaktadır. Bunun yanı sıra peşinat sahibi olmaksızın ve vade farkı ödemeden istediğiniz ev veya arabaya sahip olabilirsiniz. Ödeme planınızı aylık bütçenize göre kendiniz ayarlayabilir, dosya masrafları ve sürpriz ek masraflar gibi sonradan çıkartılan süreçler ile uğraşmazsınız. Ayrıca gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmaz, ev veya arabanızı kısa sürede içerisinde teslim alabilirsiniz. Elbette bütün ödemelerinizi taksit seçenekleri ile yapabilmektesiniz.

ev sahibi olmak

Faizsiz Taksit Hesaplama Nasıl Yapılıyor?

Birevim’e gelerek faizsiz ev almak için konut kredisi hesaplama işlemleri gibi sizi yoracak hesaplamalar yapmanız gerekmemektedir. Birevim ile ev sahibi olabilmek için taksit tutarını tasarruf sahipleri kendi bütçelerine göre belirlemektedir.

Taksit hesaplamasını yapabilmek için öncellikle almayı istediğiniz evin karşılık geldiği tutara ve ne kadar süre içerisinde geri ödemek istediğinize tasarruf sahibi olarak kendiniz karar verebilirsiniz. Bunun için de tasarruf planı ve ödeme vadesi seçeneklerini belirlemek amacıyla aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını belirlemeniz gerekmektedir.

Örneğin;

300.000 TL’lik bir ev almak istediğinizde 1 – 11 ay gibi taksit sayısını ve aylık 1.160 TL taksit ödeme tutarını siz belirlemiş olursunuz. Peşinat veya ara ödeme yapmak isterseniz ise tasarruf sahibi danışmanı ile iletişimine geçebilirsiniz.

Konut Değeri Tasarruf Planı Peşinat Oranı Teslim Aralığı Çalışma Bedeli Toplam Maliyet
1.000.00 TL 200 Kişilik 20% 3-36 Ay 100.000 TL 1.100.00 TL

Peşinat, belirlenen plan tutarının %30’u olarak hesaplanmıştır. Hizmet bedeli hakkında detaylı bilgi için dilerseniz Birevim hizmet bedeli yazımızı okuyarak daha fazla bilgiye sahip olabilir veya hizmet bedeli YouTube videomuzu izleyebilirsiniz.

Birevim, yıllardır sağladığı güven anlayışı, kurumsal işleyiş ve sunduğu avantajlar ile faizsiz taksitle ev almak isteyen her tasarruf sahibinin ev alma isteğini gerçekleştirmektedir.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle