Faizsiz Ev Almak & Faizsiz Ev Kredisi Alma Fırsatı

Faizsiz Ev

Birevim şartları sağlayan müşterilerine faizsiz ev alma fırsatı sunuyor. Faizsiz ev almanın en büyük avantajı yüksek bir maliyet ödemekle yükümlülük altına girmemeniz oluyor. Günümüzde faizsiz ev almak istiyorum diyen insan sayısı artıyor. Çünkü banka kredi oranları o kadar yüksek olduğu için bu şekilde ev almak çok yüksek bir maliyetin altına girilmesine sebep oluyor.

Faizsiz ev firmaları sayısı da girerek artıyor. Çünkü insanların bu alana doğru ilgisi artarak devam ediyor. Birevim ev sahibi yapıyor ama bunu farklı yöntemlerle yapmayı tercih ediyor. Firma tarafından sunulan yöntemler arasında faizsiz peşinatsız ev almak ve faizsiz taksitle ev alabilmek de bulunuyor. Faizsiz ev almak istiyorsanız firmanın sunduğu tüm yöntemleri öğrenmeli, piyasayı araştırmalı ve ardından sizin için en uygun olanı tercih ederek başvurunuzu yapmalısınız.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim isteyen herkese faizsiz ev alma yolları ile istedikleri evi rahat ödeme koşullarıyla alma şansı sunuyor. Faizsiz ev tercih edilmesinin en büyük sebebi hem uzun vadeli ödeme yapmak hem de bunun karşılığında yüksek bir faiz ödememek oluyor. Ev alma fikri birçok insanın aklında olsa da bunu tam olarak nasıl yapacaklarını bilmedikleri için tercihini yapamıyorlar.

Faizsiz ev almak isteyenlere tavsiyeler arasında ilk öne çıkan istediğiniz evi, istediğiniz ödeme koşullarıyla sunan sistemi tercih etmek olacaktır. Ev kampanyaları arasında bu imkan müşterilerine sunan Birevim ile başarmanız daha kolay oluyor. Nasıl ev alabilirim sorusuna daha iyi bir cevap bulmak ve faizsiz ev alma fikrini başlamak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Birevim Size Hangi Fırsatları Sunar?

6 yıla aşkın bir zamandır hizmet vermekte olan Birevim, ev ve araba sahibi olmak için kurduğunuz hayallere destek olmaktadır. Konut kredisi ve faiz oranları gözünüzü korkutuyorsa, faizsiz ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ev kredisi imkanlarından yararlanmak, finansal bir destek almak için size sunulacak seçenekler arasında, öncelikle peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 • Kredi puanı düşük olan alıcılar için öncellikle ev sahibi olmanın imkanları sunulmaktadır.
 • Konut kredisi almadan ev sahibi olmanız mümkündür.
 • Peşinat ödemeden ve vade farkı ödemeden ev ve araba sahibi olabilirsiniz.
 • Ödeme planınızı aylık bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Dosya masrafları ve sürpriz ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmazsınız.
 • Ev ve arabanızı kısa sürede teslim alabilirsiniz.
 • Bütün ödemelerinizi taksitle ödeyebilirsiniz.

Birevim ile faizsiz ev almak

Faizsiz Ev Alma Sistemi

Ev almak istiyorum ve bunu faizsiz yöntemleriyle yapmak istiyorsanız Birevim aradığınız nokta olacaktır. Çünkü burada her insanın isteğine ve bütçesine uygun olarak hazırlanmış olan faizsiz ev alma yöntemleri bulunmaktadır. Aralarından bir tanesini tercih etmeden önce bütçenizi ve almak istediğiniz evi belirlemeniz yeterli oluyor.

Faizsiz ev firmaları amaçları ev sahibi olun ve rahatça bu evlerin ödemesini yapın oluyor. İster yatırımlık isterseniz de kendi ihtiyacınızı karşılayacak olan evleri faizsiz sistemler ile almanız mümkündür. Çünkü bu yöntemler içerisinde her bütçeye ve isteğe uygun sistemler bulunuyor. Sizlerde bu sayede rahatça ve kolayca adınızı yazan bir eve sahip olabiliyorsunuz.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

İnsanlar yıllarca kira ödemekten kurtularak ev sahibi olmak istiyor. Birevim insanların bu hayallerini gerçekleştirmek için onlara taksitle ev almak fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Günümüz şartlarında kiralar özellikle büyük şehirlerde çok yüksek miktarlara çıktığı biliniyor. O sebeple kira öder gibi ev almak aslında çok zor bir detay değildir. Önemli olan bunun nasıl yapılacağını bilmek olacaktır.

Kira ödemek yerine faizsiz ev alın fikrini hayata geçirmek isteyenler Birevim’e başvuru yapmaları yeterli oluyor. Oluşturulan farklı ev alma sistemleri ile rahat ödeme koşulları ile evinizi almanız mümkün oluyor. Faizsiz peşinatsız ev almak günümüzde imkansız gibi görülebiliyor. Ama bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamanız bu fikrin oluşmasına sebep oluyor. Öncelikle yeterli bilgiye sahip olmalı ve kararınızı ondan sonra vermelisiniz.

Birevim Faizsiz Ev Alma Sistemleri

Birevim müşterilerine faizsiz ev alma sistemleri ile hayalini kurmuş oldukları eve ulaşmalarına yardımcı oluyor. Sizde tercihinizi yapmadan önce sunulan sistemlerin detaylarını öğrenmeli ve aralarından kendiniz için en iyisini tercih ederek başvurunuzu yapmalısınız. Faizsiz, peşinatsız, uzun vadeli ödeme koşulları, banka kredisine başvurmadan ev sahibi olmak ve kira öder gibi ev sahibi olmak bu dünya içerisinde mümkün kılınıyor. Öncelikli olarak Birevim faizsiz ev alma sistemlerine ait detayları öğrenmeli ardından tercihinizi yaparak, o ev için gerekli olan adımı atmalısınız.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Bu finansman sistemi sayesinde konu ve iş yeri ihtiyaçlarınız için gerekli olan finansmanı sağlamanız daha kolay olmaktadır. Hem bireysel başvurular hem de ticari başvurulara cevap verilen bir sistemdir. Bu sistemin sağladığı en büyük avantaj ülke şartlarında çok uzun vadelere rağmen en düşük maliyet ile ev sahibi olmanız mümkün olmaktadır.

Birlikte konut tasarrufu finansmanı içerisinde evin maliyetini arttıracak herhangi bir ekleme bulunmuyor. Şirket sadece organizasyon ücreti alıyor. Bunun dışında herhangi bir kar payı eklemesi veya faiz eklemesi yapılmıyor. Sizler için en doğru olan tercihi bulmak için Birevim tarafından sunulan diğer tasarruf finansmanı yapılarına da bakmanız gerekiyor. Ancak o zaman en uygun ev alma koşulunu ve sistemini belirlemek daha kolay, basit olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

BİREVİM olarak size özel hazırladığımız Araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek araba hayalinize kavuşabilirsiniz.

Peşinatlı ya da peşinatsız olarak seçebileceğiniz araç finansmanı tasarruf planlarımızdan peşinatlı araç finansmanı tasarruf planlarımız ile toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erkene çekebilirsiniz. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planını seçtiğinizde ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte Araç Finansmanına dahil olduğunuzda finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle kararlaştırılır.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye Özel Araç Finansmanında tasarruf planınızın yönetimi tamamen size aittir. Bu planda taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Konut Finansmanı

Yıllardır hayalini kurduğunuz eve, BİREVİM’in Konut Finansmanı tasarruf planlarından ister Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek ulaşabilirsiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçtiğinizde, eviniz borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi zorunlu olan faiz gibi maliyetler olmaksızın en düşük maliyetlerle sizin olur. Peşinatlı konut finansmanı tasarruf planını seçtiğinizde organizasyon bedeli hariç, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız konut finansmanını tercih ederseniz tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

Bu planda teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Bu alternatifte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği kolaylıkları yaşarsınız.

İş Yeri Finansmanı

İş yeri ihtiyaçlarınız için gereken finansmana İş Yeri Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte İş Yeri Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçerek kısa sürede ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı ile iş yeri sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşırsınız. Bu plan taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi sizin belirlemenize olanak sağlar.

Birlikte İş Yeri Finansmanı

Bu finansman planına dahil olduğunuzda finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belli olur.

Ticari Araç Finansmanı

Araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana Tasarruf Finansı ile kısa sürelerde ulaşırsınız. İhtiyaçlarınızı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle karşılarsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Bu planda finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle saptanır.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Bu planda taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşarsınız.

faizsiz ev sahibi olmak

Hangi Kurumlar Faizsiz Ev Kredisi Veriyor?

Faizsiz ev veren kurum sayısı giderek artıyor. Ancak kanunla bu konuda yapılan ciddi düzenlemeler sonrasında piyasada bu hizmeti veren kurum sayısında ciddi oranda bir azalma olacağını söylemek doğru olacaktır. Birevim bu firmalar arasından özel sermaye yapısı, kurumsal işleyişi ve geçmişi ile varlığını sürdürmeyi başaran firmalardan bir tanesidir.

Faizsiz ev kredisi rağbetin artmasında insanların güvenli tasarruf firmaları sayesinde çok uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen çok düşük maliyet ile ev sahibi olmalarının mümkün kılınıyor olmasıdır. Faizsiz kredi birçok insan için günümüzde mantıklı bir seçenek olarak görülmüyor. Ancak faizsiz ev kredisi kampanyası içerisinde bu imkan tüm insanlara sunuluyor. Önemli olan güvenilir ve sağlam bir tasarruf şirketini tercih ederek adımınızı atmak olacaktır.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Birevim talep eden herkese faizsiz ev kredisi imkanı sunuyor. Bunu alabilmek için 18 yaşından büyük bir TC vatandaşı olmanız yetiyor. Birevim ev alma şartları konusunda çok titiz davranarak, sisteme zarar verecek insanların dahil olmasını engelliyor. Bu sayede hem şirketin devamlılığı sağlanırken hem de sisteme dahil olan insanların hayallerinin yıkılmasının önüne geçilmiş oluyor.

Ev kredisi nasıl alınır sorusuna verilecek en basit cevap bir bankaya giderek başvurarak olacaktır. Birevim bir banka değildir ve bir bankanın sunduğu krediyi size sunmamaktadır. Sizlere faizsiz ev kredisi kullanarak ev alma imkanını sunuyor. Tabi bu zor bir durum gibi olsa da sizinle aynı fikre sahip binlerce kişinin bu yolu tercih etmesi ve şirketin sizleri tek bir çatı altında toplaması rahat bir şekilde ev alınmasına imkan tanımaktadır.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Konut kredisi kullanmadan ve doğal olarak faiz sınırlarına da takılı kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde faizsiz ev almak mümkün mü; sonradan size ek masraflar sunmadan, faiz oranlarıyla ya da gereksiz ek masraflarla gelmeden kısa zamanda ev sahibi olmanıza imkan verilecektir. Bu yöntem ile aylık bütçeniz doğrultusunda ev sahibi olur aynı zamanda dilerseniz peşinat ödeyerek süreci kısaltabilirsiniz. Ancak faizsiz ev alma sistemleri için hangi modeli seçeceğiniz size kalmıştır. Türkiye genelinde küçük taksitlerle ev almanız sağlanırken, aynı şekilde arsa imkanlarından da yararlanmanıza imkan verilmektedir. Faiz ve kredi sınırı olmadan sadece Birevim’e başvuru yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Bir evin olsun istiyorsan sloganı ile yüzlerce kişiyi faizsiz ev sahibi yapan Birevim tasarruf sistemi her geçen gün kendisini tercih edenlere yeni avantajlar sunuyor. Türkiye’nin her hangi bir yerinde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik aşağıdaki tüm avantajları değerlendirebilirsiniz.

 • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı,
 • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı, Hiç peşinatsız ya da düşük peşinat miktarlarıyla giriş yapabilir,
 • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma,
 • İkinci Ev Alabilme İmkânı,
 • Krediye uygun olmayan konut ya da arsa gibi gayrimenkulleri satın alma şansına sahip olursun,
 • Araba, arsa gibi sahip olduğun yatırımlar peşinat olarak sunulabilmektedir,
 • Yakın dönemde yasal takip yaşamış olsan bile sisteme kabul edilebilirsin,
 • Sisteme katıldıktan sonra belirtilmeyen ek masraflarla karşılaşmazsın,

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Birevim tarafından sunulan ev almanın yolu sayesinde insanlar hiç zorlanmadan ve ekonomik bir yükün altına girmeden faizsiz ev almak için başvuruda bulunabiliyor. Ev sahibi olmak günümüzde insanların temel ihtiyaçlarından birisidir. Sadece barınmak için değil aynı zamanda yüksek kiradan kurtulmak için de insanlar bunu tercih etmek istiyor. Tabi bunun için yani ev almak için tercih edilecek birçok yol var.

Birevim ev sahibi yapıyor ve bunu çok farklı yöntemlerle yapıyor. Özellikle faizsiz ev almak için belirlenen yol sayesinde kendinizi zorlamadan, basit adımları izleyerek ev almak hem daha kolay hem de daha mantıklı bir tercih oluyor.

Faizsiz ev almak için sizleri Birevim şubelerine bekliyoruz. Ayrıca faizsiz ev alma fırsatları için detaylı bilgiye sitemizden ve Birevim Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Araba Almak

Birevim müşterilerine sadece ev almak veya iş yeri almak için hizmet vermiyor. Doğru başvuruyu yapan ve gerekli şartları sağlayan insanlara aynı zamanda araba alma imkanı da sunuluyor. Temel ihtiyaçlarımız arasında yer almaya başlayan araba almanın şartını sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken faizsiz araba almak için belirlenen sistemlerden birisini öğrenmek ve ona başvuru yapmak olacaktır.

Birevim ile faizsiz araba almak hem sıfır hem de ikinci el araçlar için geçerli bir sistemdir. Bu sistem sayesinde istenilen modelde, kilometrede veya sıfır araba almanız mümkün kılınıyor. Basit bir sistem içerisinde kurulan bu şirket içerisinde ev almanın zorlu olduğu bir dönemde doğru tasarruf yöntemini kullanarak aynı zamanda araba almanız da imkan veriliyor.

Birevim oluşturulan sistem sayesinde insanların hiç zorlanmadan rahatça ödeme yaparak istediklerini almalarına imkan tanıyor. Özel olarak oluşturulan tasarruf yöntemi sayesinde ev, araba ve iş yeri almanın için güvenilir bir çatı olarak tercih ediliyor. Birevim ile faizsiz araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/faizsiz-araba/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Faizsiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle