TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Faizsiz Ev Alma Çözümleri ve Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Faizsiz Ev

Birevim şartları sağlayan müşteriler faizsiz ev alma fırsatı yakalıyor. Faizsiz ev almanın en büyük avantajı yüksek bir maliyet ödemekle yükümlülük altına girmemeniz oluyor. Günümüzde faizsiz ev almak istiyorum diyen insan sayısı artıyor. Çünkü banka kredi oranları o kadar yüksek olduğu için bu şekilde ev almak çok yüksek bir maliyetin altına girilmesine sebep oluyor.

Faizsiz ev firmaları sayısı da girerek artıyor. Çünkü insanların bu alana doğru ilgisi artarak devam ediyor. Birevim ev sahibi yapıyor ama bunu farklı yöntemlerle yapmayı tercih ediyor. Firma tarafından sunulan yöntemler arasında peşinatsız ev almak ve faizsiz taksitle ev alabilme fırsatı var. Faizsiz ev almak istiyorsanız firmanın sunduğu tüm yöntemleri öğrenmeli, rakipleri araştırmalı ve ardından sizin için en uygun yöntemi tercih edin.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim faizsiz ev alma yolları ile istedikleri evi rahat ödeme koşullarıyla alma şansı sunar. Faizsiz ev tercih edilmesinin en büyük sebebi hem uzun vadeli ödeme yapmak. Bu sayede yüksek bir faiz ödememek zorunda kalınmıyor. Ev alma fikri birçok insanın aklında olsa da bunu tam olarak nasıl yapacaklarını bilmedikleri için tercihini yapamıyorlar.

Faizsiz ev almak isteyenlere tavsiyeler arasında ilk öne çıkan istediğiniz evi, istediğiniz ödeme koşullarıyla sunan sistemi tercih etmek olacaktır. Ev kampanyaları arasında bu imkan müşterilerine sunan Birevim ile başarmanız daha kolay oluyor. Nasıl ev alabilirim sorusuna daha iyi bir cevap bulmak ve faizsiz ev alma fikrini başlamak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Birevim Size Hangi Fırsatları Sunar?

6 yıla aşkın bir zamandır hizmet vermekte olan Birevim, ev ve araba sahibi olmak için kurduğunuz hayallere destek olmaktadır. Konut kredisi ve faiz oranları gözünüzü korkutuyorsa, faizsiz ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Ev kredisi imkanlarından yararlanmak, finansal bir destek almak için size sunulacak seçenekler arasında, öncelikle peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 • Kredi puanı düşük olan alıcılar için öncellikle ev sahibi olmanın imkanları sunulmaktadır.
 • Konut kredisi almadan ev sahibi olmanız mümkündür.
 • Peşinat ödemeden ve vade farkı ödemeden ev ve araba sahibi olabilirsiniz.
 • Ödeme planınızı aylık bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Dosya masrafları ve sürpriz ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmazsınız.
 • Ev ve arabanızı kısa sürede teslim alabilirsiniz.
 • Bütün ödemelerinizi taksitle ödeyebilirsiniz.

Birevim ile faizsiz ev almak

Faizsiz Ev Alma Sistemleri Nasıl İşliyor?

Ev almak istiyorum ve bunu faizsiz yöntemleriyle yapmak istiyorsanız Birevim aradığınız nokta olacaktır. Çünkü burada her insanın isteğine ve bütçesine uygun olarak hazırlanmış olan faizsiz ev alma yöntemleri bulunmaktadır. Aralarından bir tanesini tercih etmeden önce bütçenizi ve almak istediğiniz evi belirlemeniz yeterli oluyor.

Faizsiz ev firmaları amaçları ev sahibi olun ve rahatça bu evlerin ödemesini yapın oluyor. İster yatırımlık isterseniz de kendi ihtiyacınızı karşılayacak olan evleri faizsiz sistemleri ile almanız mümkündür. Çünkü bu yöntemler içerisinde her bütçeye ve isteğe uygun sistemler bulunuyor. Sizlerde bu sayede rahatça ve kolayca adınızı yazan bir eve sahip olabiliyorsunuz.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

İnsanlar yıllarca kira ödemekten kurtularak ev sahibi olmak istiyor. Birevim insanların bu hayallerini gerçekleştirmek için onlara taksitle ev almak fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Günümüz şartlarında kiralar özellikle büyük şehirlerde çok yüksek miktarlara çıkıyor. O sebeple kira öder gibi ev almak aslında çok zor bir detay değildir.

Kira ödemek yerine faizsiz ev alın fikrini hayata geçirmek isteyenler Birevim’e başvuru yapmaları yeterli oluyor. Oluşturulan farklı ev alma sistemleri ile rahat ödeme koşulları ile evinizi almanız mümkün oluyor. Faizsiz peşinatsız ev almak günümüzde imkansız gibi görülebiliyor. Ama bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamanız bu fikrin oluşmasına sebep oluyor. Öncelikle yeterli bilgiye sahip olmalı ve kararınızı ondan sonra vermelisiniz.

Faizsiz Ev Nereden Alınır?

Faizsiz ev veren kurum sayısı giderek artıyor. Ancak kanunla bu konuda yapılan ciddi düzenlemeler sonrasında piyasada bu hizmeti veren kurum sayısında ciddi oranda bir azalma olacağını söylemek doğru olacaktır. Birevim bu firmalar arasından özel sermaye yapısı, kurumsal işleyişi ve geçmişi ile varlığını sürdürmeyi başaran firmalardan bir tanesidir.

Faizsiz ev kredisi rağbetin artmasında insanların güvenli tasarruf firmaları sayesinde çok uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen çok düşük maliyet ile ev sahibi olmalarının mümkün kılınıyor olmasıdır. Faizsiz kredi birçok insan için günümüzde mantıklı bir seçenek olarak görülmüyor. Ev alma kampanyası içerisinde bu imkan tüm insanlara sunuluyor. Önemli olan güvenilir ve sağlam bir tasarruf şirketini tercih ederek adımınızı atmak olacaktır.

Birevim talep eden herkese faizsiz ev kredisi imkanı sunuyor. Bunu alabilmek için 18 yaşından büyük bir TC vatandaşı olmanız yetiyor. Birevim ev alma şartları konusunda çok titiz davranarak, sisteme zarar verecek insanların dahil olmasını engelliyor. Bu sayede hem şirketin devamlılığı sağlanırken hem de sisteme dahil olan insanların hayallerinin yıkılmasının önüne geçilmiş oluyor.

Ev kredisi nasıl alınır sorusuna verilecek en basit cevap bir bankaya giderek başvurarak olacaktır. Birevim bir banka değildir ve bir bankanın sunduğu krediyi size sunmamaktadır. Sizlere faizsiz ev kredisi kullanarak ev alma imkanını sunuyor. Tabi bu zor bir durum gibi olsa da sizinle aynı fikre sahip binlerce kişinin bu yolu tercih etmesi ve şirketin sizleri tek bir çatı altında toplaması rahat bir şekilde ev alınmasına imkan tanımaktadır.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Konut kredisi kullanmadan ve doğal olarak faiz sınırlarına da takılı kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde ev almak mümkün mü; sonradan size ek masraflar sunmadan, faiz oranlarıyla ya da gereksiz ek masraflarla gelmeden kısa zamanda ev sahibi olmanıza imkan verilecektir. Bu yöntem ile aylık bütçeniz doğrultusunda ev sahibi olur aynı zamanda dilerseniz peşinat ödeyerek süreci kısaltabilirsiniz. Ancak faizsiz ev alma sistemleri için hangi modeli seçeceğiniz size kalmıştır. Türkiye genelinde küçük taksitlerle ev almanız sağlanırken, aynı şekilde arsa imkanlarından da yararlanmanıza imkan verilmektedir. Faiz ve kredi sınırı olmadan sadece Birevim’e başvuru yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Birlikte Mümkün sloganı ile yüzlerce kişiyi faizsiz ev sahibi yapan Birevim tasarruf sistemi her geçen gün kendisini tercih edenlere yeni avantajlar sağladı. Türkiye’nin her hangi bir yerinde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik aşağıdaki tüm avantajları değerlendirebilirsiniz.

 • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı,
 • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı,
 • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma,
 • İkinci Ev Alabilme İmkânı,
 • Krediye uygun olmayan konut ya da arsa gibi gayrimenkulleri satın alma şansına sahip olursun,
 • Araba, arsa gibi sahip olduğun yatırımlar peşinat olarak sunulabilmektedir,
 • Yakın dönemde yasal takip yaşamış olsan bile sisteme kabul edilebilirsin,
 • Sisteme katıldıktan sonra belirtilmeyen ek masraflarla karşılaşmazsın,faizsiz ev sahibi olmak

Faizsiz Ev Alma Şirketleri Güvenilir mi?

Birevim tarafından sunulan ev almanın yolu sayesinde insanlar hiç zorlanmadan ve ekonomik bir yükün altına girmeden faizsiz ev almak için başvuruda bulunabiliyor. Ev sahibi olmak günümüzde insanların temel ihtiyaçlarından birisidir. Barınmak için değil aynı zamanda yüksek kiradan kurtulmak için de insanlar bunu tercih etmek istiyor. Tabi bunun için yani ev almak için tercih edilecek birçok yol var.

Birevim ev sahibi yapıyor ve bunu çok farklı yöntemlerle yapıyor. Ev almak için belirlenen yol sayesinde kendinizi zorlamadan ev almak daha mantıklı oluyor.

Eğer faizsiz ev almak istiyor fakat  ‘Faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi?’ gibi tasarruf finansman yöntemleri kullanan şirketlerle ilgili soru işaretlerini kafanızdan silemiyorsanız, BDDK Lisanslı Birevim’in saydam bir şekilde yürüttüğü projelerini inceleyebilir ve güvenilir bir yatırım yapabilirsiniz.

Faizsiz ev almak için sizleri Birevim şubelerine bekliyoruz. Ayrıca faizsiz ev alma fırsatları için detaylı bilgiye sitemizden ve Birevim Instagram sayfasından ulaşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle