TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Faizsiz Ev Almak

Faizsiz Ev

Faizsiz ev almak herkesin hayalidir. Ancak yüksek banka konut kredisi faiz oranları satılık ev fiyatlarını çok yüksek bir maliyete getirmiştir. Konut kredisi ile ev almak aylık taksit tutarları neredeyse imkansız hale gelmiştir. Öyle ki 1.000.000 TL’lik bir ev konut kredisi ile toplam 2.200.000 TL’ye denk gelirse aylık konut kredisi taksit tutarı da 14.000 TL civarlarına gelmektedir. Türkiye’de asgari ücret aylık 5.500 TL olduğunu düşündüğünüzde konut kredisi taksit tutarları asgari ücretin 3 katına denk gelmektedir. Bu da toplam konut kredisi tutarı ile bankaya da bir ev almış olmaktasınız. Bu nedenle günümüzde faizsiz ev almak istiyorum diyen insanların sayısı da artmaktadır.

BDDK çatısı altında Tasarruf Finansman Sektörü altında hizmeti veren Birevim, sunduğu tasarruf planları ile ev almak ve yatırım yapmak isteyen birçok aileyi peşinatsız ev sahibi yapmaktadır. Birevim faizsiz ev alma yöntemleri ile de konut ve ev kredisi gibi yüksek taksit ödemelerinde sizleri kurtarmaktadır. Yüksek banka faiz bedelleri ödeyerek ev almak istemeyenlere Birevim, yardımlaşma ve dayanışma anlayışı ile faizsiz ev sahibi olma imkanı sağlamaktadır. Peki faizsiz ev almak nedir, faizsiz ev nasıl alınır?

Faizsiz Ev Nedir?

Faizsiz ev almak, konut kredisi çekmeden ve peşinat ödemek zorunda kalmadan Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olma şeklinde tanımlanabilir. Yardımlaşma ve dayanışma mantığına dayanan Faizsiz Ev Almak, Türkiye’de uzun yıllardır uygulanmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesinde Tasarruf Finansman Sektörü firmaları kredisiz ev sahibi olmak isteyen herkesi ev sahibi yapmaktadır. 2016 yılında kurulan Tasarruf Finansman Sektörü öncü firmalarından Birevim de sunduğu tasarruf planları ile faizsiz ev almak isteyenlere kredisiz ve peşinatsız ev almak için imkanlar sunmaktadır. Birevim, faizsiz ev alma çözümleri ile ev almak isteyen herkesi faizsiz taksitle ev sahibi yapmaktadır. Faizsiz ev alma yöntemleri sunan Birevim, böylece kredi hesaplama derdini de ortadan kalkmaktadır.

faizsiz ev alma yolları

Faizsiz Ev Almak Mümkün Mü? Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz ev almak için Türk vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Birevim, peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçenekleri istediğiniz evi, istediğiniz ödeme koşullarıyla sunan sistemi tercih etmek olacaktır. Bunun için almak istediğiniz evin fiyatını ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarını belirlemeniz ve faizsiz ev almak için size en yakın Birevim şubesine gitmeniz veya çağrı merkezi telefonları ile müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterlidir.

Faizsiz Ev Nereden Alınır?

Faizsiz ev veren kurum sayısı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kararıyla 6 olarak belirlenmiştir. BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Birevim, bu firmalar arasından özel sermaye yapısı, kurumsal işleyişi ve geçmişi ile varlığını sürdürmeyi başaran firmalardan bir tanesidir. BDDK Lisanslı Birevim, sunduğu tasarruf planları ile faizsiz ev almak için en doğru adreslerden biridir. Birevim talep eden herkese faizsiz ev kredisi imkanı sunmaktadır. Sizde ev almak için Birevim Tasarruf Planlarına dahil olabilirsiniz.

Kimler Faizsiz Ev Alabilir?

Birevim, ev alma şartları konusunda çok titiz davranmaktadır. Faizsiz ev almak için 18 yaşından büyük Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir.

Faizsiz Ev Almak İçin Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faizsiz ev almak için size en yakın Birevim şubelerine veya çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Birevim Müşteri Danışmanları ile yapacağınız görüşmelerde size uygun ev alma planları oluşturulacaktır. Birevim Tasarruf Planlarına dahil olmanız faizsiz ev almak için yeterlidir. Birevim tarafından faizsiz ev sahibi olurken sizi zor durumda bırakacak hiçbir koşul ve şart sunulmamaktadır.

Birevim’in sunduğu kolay ödeme koşulları ile kredisiz ev almak çok daha kolay olmaktadır.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Faizsiz ev alma fırsatları Konut kredisi çekmeden ev sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Birevim faizsiz ev alma yöntemleri ile sonradan size ek masraflar çıkmamaktadır. Tasarruf planları ev sahibi olurken aylık taksit tutarlarını siz belirlenmektedir. Peşinat ödeyerek ev alma süreci kısaltılabilir. Faizsiz ev alma sistemleri için tasarruf modeli katılımcı tarafından seçilmektedir.

Bugüne kadar 2757 Tasarruf Sahibini faizsiz ev ve araba sahibi yapan Birevim, müşterilerine yeni avantajlar sağlamaktadır.

Birevim Faizsiz Ev Alma Avantajları;

 • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı,
 • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı,
 • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma,
 • İkinci Ev Alabilme İmkânı,
 • Krediye uygun olmayan konut ya da arsa gibi gayrimenkulleri satın alma şansı,
 • Araba, arsa gibi yatırımlar peşinat olarak sunulabilmektedir.
 • Yakın dönemde yasal takip yaşamış olsan bile sisteme kabul edilebilirsiniz,
 • Sisteme katıldıktan sonra belirtilmeyen ek masraflarla karşılaşmazsınız.

Faizsiz ev alma başvurusu için Birevim şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

Faizsiz Ev Alma Şartları Nelerdir?

Faizsiz ev almak için 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterlidir. Ayrıca almak istediğiniz evin bütçesi ve aylık taksit tutarlarını belirlemeniz ve size en uygun Birevim Tasarruf Planlarına dahil olmanız gerekmektedir. Faizsiz ev sahibi olmak için ön ödeme ve ya peşinat şartı da bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken en yakın Birevim şubesine giderek size uygun Tasarruf modelini seçmektir.

Organizasyon Ücreti Ne Kadardır?

Birevim Tasarruf Planını seçtikten sonra almak istediğiniz evin değeri üzerinden organizasyon ücreti talep edilmektedir. Organizasyon ücreti, tasarruf finansman sözleşmesi kapsamında müşteriler tarafından tasarruf finansman şirketine ödenen tutar için kullanılmaktadır. Tasarruf finansman şirketleri, aldıkları organizasyon ücreti ile tasarruf finansman faaliyeti ve tasarruf fon havuzunun yönetimi gerçekleştirmektedir. Tasarruf finansman şirketi organizasyon ücretleri farklı olabilmektedir. Birevim organizasyon ücreti, konut kredisi sunan bankalara oranla oldukça makuldür. Birevim katılımcılardan organizasyon ücreti haricinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Birevim organizasyon ücretini öğrenmek için en yakın Birevim Şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Faizsiz Ev Alma Şirketleri Nasıl Çalışılır?

Faizsiz ev alma firmaları, BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketleridir. Tasarruf Finansman Şirketleri, katılımcılarına faizsiz, kredisiz, peşinatsız ve taksitle ev alma imkânı sunmaktadır. BDDK Lisanslı Birevim’de katılımcılarına peşinat ve gelir durumuna göre Tasarruf planları sağlamaktadır. Birevim ve Tasarruf Finansman Şirketlerinin yürüttüğü projelerini inceleyebilirsiniz.

Tasarruf Finansman Şirketlerinin katılım oranları birbirinden farklıdır. Ev almak için aylık taksit ve toplam tutar her firma için farklı olacaktır. Faizsiz ev alma şirketleri içinde Birevim, katılımcılarına avantajlı ev alma kampanyaları ve uygun imkanlar sunmaktadır.

Faizsiz Ev Alma Şirketleri Güvenilir mi?

Tasarruf finansman sistemi, dünyada başta Almanya, Fransa olmak üzere birçok ülkede kullanılmaktadır. Ülkemizde de uzun yıllardır kullanılan Tasarruf Finansman Sistemleri devlet denetimine tabidir. Faizsiz Ev Alma şirketleri yani Tasarruf finansman Şirketleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Lisansına sahiptir. Bu nedenle BDDK lisansına sahip firmalar güvenilirdir. BDDK tarafından yapılan denetlenen BDDK Lisanslı Birevim, saydam bir şekilde yürüttüğü projelerini inceleyebilir ve güvenilir bir yatırım yapabilirsiniz.

ev sahibi olmak

Birevim Size Hangi Fırsatları Sunar?

Birevim, 2016 yılından bu yana faizsiz ev ve araba sahibi olmak Tasarruf finansman sektöründe hizmet vermektedir. 98 şubesi ve 1.100’den fazla çalışanı ile Birevim, müşterilerine Türkiye’nin her yerinden faizsiz ve kredisiz ev sahibi olma imkanı sunmaktadır.

Faizsiz Ev Almak için Birevim Fırsatları;

 • Kredi puanı düşük olan alıcılar için öncelikle ev sahibi olmanın imkanları sunulmaktadır.
 • Konut kredisi almadan ev sahibi olmanız mümkündür.
 • Peşinat ödemeden ve vade farkı ödemeden ev ve araba sahibi olabilirsiniz.
 • Ödeme planınızı aylık bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Dosya masrafları ve sürpriz ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmazsınız.
 • Ev ve arabanızı kısa sürede teslim alabilirsiniz.
 • Bütün ödemelerinizi taksitle ödeyebilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Hakkında Sorular ve Yorumlar

Faizsiz Ev Taksit Hesaplama Nasıl Yapılır?

Faizsiz ev taksit hesaplaması yapmak için öncelikle almak istediğiniz evin tutarına ve ne kadar sürede geri ödemek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Tasarruf planı ve ödeme vadesini belirlemek için de aylık taksit tutarını belirlemeniz gerekmektedir.

Birevim ile faizsiz ev almak için konut kredisi veya ev kredisi hesaplama işlemleri gibi detaylı işlemler yapmanız gerekmemektedir. Birevim ile ev sahibi olmak için taksit tutarını Birevim müşterileri kendi bütçelerine göre belirlemektedir.

Örnek Taksit Hesaplama;

1.200.000 TL’lik bir ev almak istediğinizde 160 – 240 ay gibi taksit sayısını ve aylık taksit ödeme tutarını 5000 TL olarak siz belirleyebilirsiniz. Peşinat veya ara ödeme yapmak isterseniz Müşteri Temsilcinizle detaylı konuşabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Almak Ne Kadar Sürer?

Birevim ile kira öder gibi ev almak için birkaç yöntem sunulmaktadır. Faizsiz ev sahibi olmak için tasarruf planlarına dahil olmanız gerekmektedir. Tasarruf Planı bedeli ve ve müşterinin ödeme durumuna göre gruplar belirlenmektedir. 6 ayda bir yapılan çekilişler ile daha kısa sürede ev sahibi de olabilirsiniz. Ev almak için Birevim’in sunduğu Tasarruf Planlarını inceleyebilir ve müşteri danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle