Faizsiz Ev

Faizsiz Ev

Birevim şartları sağlayan müşterilerine faizsiz ev alma fırsatı sunuyor. Faizsiz ev almanın en büyük avantajı yüksek bir maliyet ödemekle yükümlülük altına girmemeniz oluyor. Günümüzde faizsiz ev almak istiyorum diyen insan sayısı artıyor. Çünkü banka kredi oranları o kadar yüksek olduğu için bu şekilde ev almak çok yüksek bir maliyetin altına girilmesine sebep oluyor.

Faizsiz ev firmaları sayısı da girerek artıyor. Çünkü insanların bu alana doğru ilgisi artarak devam ediyor. Birevim faizsiz ev sahibi yapıyor ama bunu farklı yöntemlerle yapmayı tercih ediyor. Firma tarafından sunulan yöntemler arasında faizsiz peşinatsız ev almak ve faizsiz taksitle ev alabilmek de bulunuyor. Faizsiz ev almak istiyorsanız firmanın sunduğu tüm yöntemleri öğrenmeli, piyasayı araştırmalı ve ardından sizin için en uygun olanı tercih ederek başvurunuzu yapmalısınız.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim isteyen herkese faizsiz ev alma yolları ile istedikleri evi rahat ödeme koşullarıyla alma şansı sunuyor. Faizsiz ev tercih edilmesinin en büyük sebebi hem uzun vadeli ödeme yapmak hem de bunun karşılığında yüksek bir faiz ödememek oluyor. Faizsiz ev alma fikri birçok insanın aklında olsa da bunu tam olarak nasıl yapacaklarını bilmedikleri için tercihini yapamıyorlar.

Faizsiz ev almak isteyenlere tavsiyeler arasında ilk öne çıkan istediğiniz evi, istediğiniz ödeme koşullarıyla sunan sistemi tercih etmek olacaktır. Faizsiz ev kampanyaları arasında bu imkan müşterilerine sunan Birevim ile başarmanız daha kolay oluyor. Nasıl ev alabilirim sorusuna daha iyi bir cevap bulmak ve faizsiz ev alma fikrini başlamak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Birevim Size Hangi Fırsatları Sunar?

6 yıla aşkın bir zamandır hizmet vermekte olan Birevim, ev ve araba sahibi olmak için kurduğunuz hayallere destek olmaktadır. Konut kredisi ve faiz oranları gözünüzü korkutuyorsa, faizsiz ve kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ev kredisi imkanlarından yararlanmak, finansal bir destek almak için size sunulacak seçenekler arasında, öncelikle peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

 • Kredi puanı düşük olan alıcılar için öncellikle ev sahibi olmanın imkanları sunulmaktadır.
 • Konut kredisi almadan ev sahibi olmanız mümkündür.
 • Peşinat ödemeden ve vade farkı ödemeden ev ve araba sahibi olabilirsiniz.
 • Ödeme planınızı aylık bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Dosya masrafları ve sürpriz ek masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmazsınız.
 • Ev ve arabanızı kısa sürede teslim alabilirsiniz.
 • Bütün ödemelerinizi taksitle ödeyebilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Sistemi

Ev almak istiyorum ve bunu faizsiz ev alma yöntemleriyle yapmak istiyorsanız Birevim aradığınız nokta olacaktır. Çünkü burada her insanın isteğine ve bütçesine uygun olarak hazırlanmış olan faizsiz ev alma yöntemleri bulunmaktadır. Aralarından bir tanesini tercih etmeden önce bütçenizi ve almak istediğiniz evi belirlemeniz yeterli oluyor.

Faizsiz ev firmaları amaçları ev sahibi olun ve rahatça bu evlerin ödemesini yapın oluyor. İster yatırımlık isterseniz de kendi ihtiyacınızı karşılayacak olan evleri faizsiz ev sistemleri ile almanız mümkündür. Çünkü bu yöntemler içerisinde her bütçeye ve isteğe uygun sistemler bulunuyor. Sizlerde bu sayede rahatça ve kolayca adınızı yazan bir eve sahip olabiliyorsunuz.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

İnsanlar yıllarca kira ödemekten kurtularak ev sahibi olmak istiyor. Birevim insanların bu hayallerini gerçekleştirmek için onlara taksitle ev almak fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Günümüz şartlarında kiralar özellikle büyük şehirlerde çok yüksek miktarlara çıktığı biliniyor. O sebeple kira öder gibi ev almak aslında çok zor bir detay değildir. Önemli olan bunun nasıl yapılacağını bilmek olacaktır.

Kira ödemek yerine faizsiz ev alın fikrini hayata geçirmek isteyenler Birevim’e başvuru yapmaları yeterli oluyor. Oluşturulan farklı ev alma sistemleri ile rahat ödeme koşulları ile evinizi almanız mümkün oluyor. Faizsiz peşinatsız ev almak günümüzde imkansız gibi görülebiliyor. Ama bu konuda yeterli bilgiye sahip olmamanız bu fikrin oluşmasına sebep oluyor. Öncelikle yeterli bilgiye sahip olmalı ve kararınızı ondan sonra vermelisiniz.

Birevim Faizsiz Ev Alma Sistemleri

Birevim müşterilerine faizsiz ev alma sistemleri ile hayalini kurmuş oldukları eve ulaşmalarına yardımcı oluyor. Sizde tercihinizi yapmadan önce sunulan sistemlerin detaylarını öğrenmeli ve aralarından kendiniz için en iyisini tercih ederek başvurunuzu yapmalısınız. Faizsiz ev, peşinatsız ev, uzun vadeli ödeme koşulları, banka kredisine başvurmadan ev sahibi olmak ve kira öder gibi ev sahibi olmak bu dünya içerisinde mümkün kılınıyor. Öncelikli olarak Birevim faizsiz ev salma sistemlerine ait detayları öğrenmeli ardından tercihinizi yaparak, o ev için gerekli olan adımı atmalısınız.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Bu finansman sistemi sayesinde konu ve iş yeri ihtiyaçlarınız için gerekli olan finansmanı sağlamanız daha kolay olmaktadır. Hem bireysel başvurular hem de ticari başvurulara cevap verilen bir sistemdir. Bu sistemin sağladığı en büyük avantaj ülke şartlarında çok uzun vadelere rağmen en düşük maliyet ile ev sahibi olmanız mümkün olmaktadır.

Birlikte konut tasarrufu finansmanı içerisinde evin maliyetini arttıracak herhangi bir ekleme bulunmuyor. Şirket sadece organizasyon ücreti alıyor. Bunun dışında herhangi bir kar payı eklemesi veya faiz eklemesi yapılmıyor. Sizler için en doğru olan tercihi bulmak için Birevim tarafından sunulan diğer tasarruf finansmanı yapılarına da bakmanız gerekiyor. Ancak o zaman en uygun ev alma koşulunu ve sistemini belirlemek daha kolay, basit olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Tasarruf Planı

Serbest tasarruf planı ev almak isteyenlere Birevim tarafından sunulan yöntemlerden birisidir. Yüksek miktarda borç altına girmeden bu sistemin getirdiği avantaj ile kendi bütçenize göre belirlediğiniz ödeme planıyla ev almanıza fırsat veriliyor. Amacı insanların tasarruf yapmalarına yardımcı olmak ve yapılan bu tasarrufu da kullanarak ev sahibi olmalarının önünü açmaktır. Kurulan bu sistem sayesinde aynı hedefe sahip insanlar güvenilir bir çatı altında birleşerek hayallerini gerçekleştiriyor.

Birevim tarafından sunulan bu sistem içerisinde herhangi bir vade farkı, katılım payı ödemesi ve bunların dışında herhangi bir ek masraf bulunmuyor. Bu sayede rahat ödeme koşulları ve düşük maliyet imkanı ile ev almak daha kolay bir hal almış oluyor. Sizlerin bu sistem hakkında bilgi alması için şirketle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Birevim tarafından sunulan ev ev alma yöntemlerinden bir tanesi de sıra tespitli tasarruf planıdır. Bu yapı içerisinde belirlenen şartlara uygun hareket edenler istedikleri evi almak konusunda daha rahat ödeme koşullarına sahip olabiliyorlar. Tabi bu sistemi diğerlerinden ayıran en önemli detay sıra tespitine uygun olarak hareket edilmesi oluyor. Bu tespit işlemi de noter huzurunda yapılıyor.

Firma ile sözleşme imzalandıktan sonra her altı ayda bir sıra tespit işlemi yapılıyor. Bu işlem noter huzurunda yapılarak kimin daha erken bir tarihte ev alınacağı belirleniyor. Diğerleri gibi ek maliyet yüklenmeden, ekstra bir borcun altına girmeden, beraber tasarruf gücüne dahil olarak ev sahibi olmanız olanak sağlanmış oluyor. Sizlerin bu durumda yapacağı en doğru işlem bu sistemin size uygun olup olmadığına, kendi şartlarınıza ve bütçenize göre karar vermek olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Ülkemiz ekonomik şartları gereği hangi şekilde ev alınmak istenirse istensin çok dikkatli hareket edilmesi gerekiyor. Özellikle de enflasyon sebebiyle bu yaşanıyor. Sizlerde bu şekilde ev almak istiyorsunuz ancak evi alacağınız teslim tarihinde evinizin bedelinin düşmesini istemiyorsanız yapmanız gereken sıra tespitli büyüyen tasarruf planını tercih etmek olacaktır.

Bu yapının en büyük artısı her yıl belirlenen oranda taksit miktarınızı arttırarak ödemelerini yapmak olacaktır. Bu sayede belirlenen tarihte veya kesin teslim tarihinde sıranız geldiğinde enflasyon yüzünden tutarınızın ciddi anlamda düşmesinin önüne geçmek olacaktır. 10 yıl süren bir tasarruf planı içerisinde bu konu çok büyük önem taşımaktadır. Sizlerde hemen başvuru yapmadan önce kendinize özel olarak hazırlanan tasarruf taksitiyle ev almak için gerekli bilgiye ulaşmanız gerektiğini unutmayın. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Ülkemizde paranın nasıl yönetileceğine karar veren tek yetkili kurum olan Merkez Bankası her ay Konut Değer Endeksi konusunda açıklama yapmaktadır. Bu sisteme dahil olanlar her ay belirlenen endekse göre önceden belirlenen değer üzerinden arttırma işlemi yapılarak teslimatın yapılmasına karar verilmektedir.

Bu sistemin sağladığı avantaj aynı tasarruf grubunda olmasına rağmen birinci ile sonuncu ev teslim alan insan arasında yaşanan farkın önüne geçilmiş olmaktadır. Çünkü teslim edilen evler her ay, belirlenen endeks değeri üzerinden teslim edilecektir. Bu sayede konut fiyatlarında en azından oransal olarak bir denge belirlenmiş olacaktır. Sizlerde bu sayede grubunuzda yer alan ancak tanımadığını insanlar ile aynı haklara, ödeme koşullarına sahip olduğunuzun bilincine sahip olarak hareket edeceksiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Hangi Kurumlar Faizsiz Ev Kredisi Veriyor?

Faizsiz ev veren kurum sayısı giderek artıyor. Ancak kanunla bu konuda yapılan ciddi düzenlemeler sonrasında piyasada bu hizmeti veren kurum sayısında ciddi oranda bir azalma olacağını söylemek doğru olacaktır. Birevim bu firmalar arasından özel sermaye yapısı, kurumsal işleyişi ve geçmişi ile varlığını sürdürmeyi başaran firmalardan bir tanesidir.

Faizsiz ev kredisi rağbetin artmasında insanların güvenli tasarruf firmaları sayesinde çok uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen çok düşük maliyet ile ev sahibi olmalarının mümkün kılınıyor olmasıdır. Faizsiz kredi birçok insan için günümüzde mantıklı bir seçenek olarak görülmüyor. Ancak faizsiz ev kredisi kampanyası içerisinde bu imkan tüm insanlara sunuluyor. Önemli olan güvenilir ve sağlam bir tasarruf şirketini tercih ederek adımınızı atmak olacaktır.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Birevim talep eden herkese faizsiz ev kredisi imkanı sunuyor. Bunu alabilmek için 18 yaşından büyük bir TC vatandaşı olmanız yetiyor. Birevim ev alma şartları konusunda çok titiz davranarak, sisteme zarar verecek insanların dahil olmasını engelliyor. Bu sayede hem şirketin devamlılığı sağlanırken hem de sisteme dahil olan insanların hayallerinin yıkılmasının önüne geçilmiş oluyor.

Ev kredisi nasıl alınır sorusuna verilecek en basit cevap bir bankaya giderek başvurarak olacaktır. Birevim bir banka değildir ve bir bankanın sunduğu krediyi size sunmamaktadır. Sizlere faizsiz ev kredisi kullanarak ev alma imkanını sunuyor. Tabi bu zor bir durum gibi olsa da sizinle aynı fikre sahip binlerce kişinin bu yolu tercih etmesi ve şirketin sizleri tek bir çatı altında toplaması rahat bir şekilde ev alınmasına imkan tanımaktadır.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Konut kredisi kullanmadan ve doğal olarak faiz sınırlarına da takılı kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde faizsiz ev almak mümkün mü; sonradan size ek masraflar sunmadan, faiz oranlarıyla ya da gereksiz ek masraflarla gelmeden kısa zamanda ev sahibi olmanıza imkan verilecektir. Bu yöntem ile aylık bütçeniz doğrultusunda ev sahibi olur aynı zamanda dilerseniz peşinat ödeyerek süreci kısaltabilirsiniz. Ancak faizsiz ev alma sistemleri için hangi modeli seçeceğiniz size kalmıştır. Türkiye genelinde küçük taksitlerle ev almanız sağlanırken, aynı şekilde arsa imkanlarından da yararlanmanıza imkan verilmektedir. Faiz ve kredi sınırı olmadan sadece Birevim’e başvuru yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Bir evin olsun istiyorsan sloganı ile yüzlerce kişiyi faizsiz ev sahibi yapan Birevim tasarruf sistemi her geçen gün kendisini tercih edenlere yeni avantajlar sunuyor. Türkiye’nin her hangi bir yerinde istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Üstelik aşağıdaki tüm avantajları değerlendirebilirsiniz.

 • Fark Ödemeden Faizsiz Taksit İmkânı,
 • Peşinatsız Ev Sahibi Olma Avantajı, Hiç peşinatsız ya da düşük peşinat miktarlarıyla giriş yapabilir,
 • Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olma,
 • İkinci Ev Alabilme İmkânı,
 • Krediye uygun olmayan konut ya da arsa gibi gayrimenkulleri satın alma şansına sahip olursun,
 • Araba, arsa gibi sahip olduğun yatırımlar peşinat olarak sunulabilmektedir,
 • Yakın dönemde yasal takip yaşamış olsan bile sisteme kabul edilebilirsin,
 • Sisteme katıldıktan sonra belirtilmeyen ek masraflarla karşılaşmazsın,

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

Birevim tarafından sunulan ev almanın yolu sayesinde insanlar hiç zorlanmadan ve ekonomik bir yükün altına girmeden faizsiz ev almak için başvuruda bulunabiliyor. Ev sahibi olmak günümüzde insanların temel ihtiyaçlarından birisidir. Sadece barınmak için değil aynı zamanda yüksek kiradan kurtulmak için de insanlar bunu tercih etmek istiyor. Tabi bunun için yani ev almak için tercih edilecek birçok yol var.

Birevim ev sahibi yapıyor ve bunu çok farklı yöntemlerle yapıyor. Özellikle faizsiz ev almak için belirlenen yol sayesinde kendinizi zorlamadan, basit adımları izleyerek ev almak hem daha kolay hem de daha mantıklı bir tercih oluyor.

Faizsiz Araba Almak

Birevim müşterilerine sadece ev almak veya iş yeri almak için hizmet vermiyor. Doğru başvuruyu yapan ve gerekli şartları sağlayan insanlara aynı zamanda araba alma imkanı da sunuluyor. Temel ihtiyaçlarımız arasında yer almaya başlayan araba almanın şartını sağlamak istiyorsanız yapmanız gereken faizsiz araba almak için belirlenen sistemlerden birisini öğrenmek ve ona başvuru yapmak olacaktır.

Birevim ile faizsiz araba almak hem sıfır hem de ikinci el araçlar için geçerli bir sistemdir. Bu sistem sayesinde istenilen modelde, kilometrede veya sıfır araba almanız mümkün kılınıyor. Basit bir sistem içerisinde kurulan bu şirket içerisinde ev almanın zorlu olduğu bir dönemde doğru tasarruf yöntemini kullanarak aynı zamanda araba almanız da imkan veriliyor.

Birevim oluşturulan sistem sayesinde insanların hiç zorlanmadan rahatça ödeme yaparak istediklerini almalarına imkan tanıyor. Özel olarak oluşturulan tasarruf yöntemi sayesinde ev, araba ve iş yeri almanın için güvenilir bir çatı olarak tercih ediliyor. Birevim ile faizsiz araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/faizsiz-araba/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Faizsiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Hangisini almayı hayal ediyorsunuz?
Circle