Circle

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

T.C. Merkez Bankası’nın her ay yayımladığı Konut Değer Endeksi’ne* göre çalışır. Her ay açıklanan konut değer endeksine göre belirlenen değer üzerinden teslimat yapılır.

Böylece herhangi bir değer kaybı yaşanmaksızın, 1. sırada teslimat alan tasarruf sahibi de sonuncu sırada teslimat alan tasarruf sahibi de teslimat tarihindeki endeks değeri üzerinden teslimatına hak kazanır.

* Konut Değer Endeksi: Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından ülkemiz genelindeki konut fiyatları değişmelerinin ölçülmesi için oluşturulan bir endekstir.

Detaylı Bilgi için Randevu Oluşturun
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Hangisini almayı hayal ediyorsunuz?
Circle
Artan Tasarruf Teslimat Tutarı

Konut Değer Endeksi’ndeki azalma ya da artışlara bağlı olarak değişen aylık tasarruf taksitleriyle, hedeflenen konut için gerekli olan tasarruf finansmanınızın değerini korursunuz.

Borçlanmadan

Birlikte Tasarruf Finansı ile sadece tasarruf ederek, kimseye borçlanmadan konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza ulaşırsınız.

Vade Farkı, Faiz, Katılım Payı Gibi Maliyetler Olmadan

BİREVİM’de vade farkı, faiz, katılım payı gibi maliyetler olmadan, hiçbir ek masraf ödemeden konut, işyeri ve taşıt ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

Birlikte Tasarrufun Gücüyle

Bireysel tasarruflarınızla, borçlanmadan çok uzun sürede ulaşabileceğiniz ihtiyaçlarınıza, BİREVİM’de sizin gibi tasarruf sahipleriyle BİRLİKTE tasarruf yaptığınızda çok daha kısa sürede ulaşırsınız.

Size Özel Tasarruf Taksitleriyle

Tasarruf planınızı koşullarınıza en uygun şekilde tamamen kendinizin belirlediği aylık tasarruf taksit oranları doğrultusunda oluşturursunuz.

Circle