TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ


BDDK Onaylı Tasarruf Finansının Mimarı Birevim ile konut, araç, motosiklet veya iş yeri ihtiyacınıza en uygun ödeme koşullarıyla ulaşın!

Size Uygun Tasarruf Planını Birlikte Oluşturalım
Circle
Parallax Parallax Parallax
TASARRUF PLANLARI

BİREVİM'de size özel tasarladığımız Tasarruf Planları ile faizsiz ve peşinatsız konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarınıza borçlanmadan, bireysel tasarruflarınıza kıyasla çok daha kısa sürede ulaşmanıza vesileyiz.

Tasarruf Planlarımızı Şimdi Keşfedin!
Geleceğini BİREVİM ile Planla
Circle
Parallax Parallax
BİRLİKTE MÜMKÜN

Bugüne kadar hep hayalini kurduğunuz fakat bir türlü erişemediğiniz konut, iş yeri ve taşıt ihtiyacınıza ulaşmak BİRLİKTE MÜMKÜN!

Sizi, planlanabilir somut ihtiyaçlarınız için Birlikte Tasarruf Finansı yöntemimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Birlikte Neler Mümkün?
Geleceğini BİREVİM ile Planla
Circle
Parallax Parallax Parallax
TASARRUF KAHRAMANLARIMIZ

"Kısa Sürede Bir Araba Sahibi Olmayı Başardım!"

"Çocuklarım “Anne Nasıl Alacaksın?” Dediler"

"Kızlarım “Anne Bu İşi Yaparız” Dediler"

"Ev Almak İçin Böyle Bir Yol Olduğunu Bilmiyordum."

"Hep Bir Ev Sahibi Olmayı İstedim."

- HASAN ÖZDEMİR / DÜZCE

Detaylar

- SELMA KÖSE / TRABZON

Detaylar

- KADRİYE ESKİ / İZMİR

Detaylar

- HÜLYA DEMİR / ANKARA

Detaylar

- DURSUN KARABULUT / ANKARA

Detaylar
TASARRUF HİKAYELERİ

Circle

69 yaşındayım ilk kez faizsiz ev sahibi oldum!

“Hayatım boyunca tasarruf yapmayı istedim, herkes gibi ben de tasarruf yaparak bir ev sahibi olmayı düşündüm ama yapamadım. Emekli olduğum zaman da zaten kira ödediğim için, bundan böyle artık hiç tasarruf yapamam, dedim. Faizli bir sisteme girerek bir ev almaya kalksam işin içinden çıkamayacağımı düşündüm. Bir akrabam aracılığıyla Birevim'i duydum. Gittim, görüştüm. Şartlarının, seçeneklerinin bana uygun olduğunu gördüm ve hemen bir tasarruf planına dahil oldum. 69 yaşında ilk kez bir ev sahibi oldum. Kira öder gibi kendi evimi ödüyorum. Ailem de çok mutlu oldu, benden daha çok mutlu oldular. Sonra Birevim'de oğlumu da bir tasarruf planına dahil ettim.”

- DURSUN KARABULUT, ANKARA, Emekli

Circle

BİREVİM sayesinde çalıştığım iş yerinde patron oldum.

“Kızlarımın ikisi de aynı kafede çalışıyordu. Patronları kafeyi devredeceğini söylediğinde kızlarım bana ‘Anne biz bu işi biliyoruz, yaparız.’ dediler. Fakat maddi anlamda bir birikimim yoktu. Dolayısıyla bankaya gittim. Fakat banka bana kredi vermedi. Gerçekten çok ağırıma gitti. Ödemeyi nasıl yapacağım, diye düşünürken, Birevim ile ev sahibi olan bir arkadaşım vesilesiyle Birevim'i öğrendim. Birevim şubesine gittiğimde tasarruf finans uzmanları benim derdimle dertlendiler. Bunu çok yerde hissetmiyorsunuz. Birevim bana ilaç gibi geldi. Beni faize mecbur etmediler, o sıkıntıdan beni kurtardılar. Birevim sayesinde çalıştığım iş yerinin patronu oldum. İnsan çalışmak istemeli, üretici olmak istemeli önce, tüketici değil. Çünkü herkes tüketici…”

- KADRİYE ESKİ, İZMİR, Kafe Sahibi

Circle

Bahçeli ev almak hayaliydi gerçek oldu.

“Ben birikim yapabilen biri değilim. BİREVİM’le tanışana kadar hep borçlanarak bir şeylerin sahibi oldum. BİREVİM, para biriktirmeyi öğrenmemi sağladı. Önceden ev sahibi olmak için böyle bir yol olduğunu bilmiyordum. Şubedeki tasarruf finans uzmanları ellerinde dokümanlarıyla, belgeleriyle bana süreci anlattılar. Bana aileden biri gibi davrandılar. Gözlerindeki o sevinci görebiliyorsunuz. İnanın, evime kavuşmama benden çok onlar sevindi. Şimdi bahçeli bir evim var, kahvemi yapıp bahçemde evimin keyfini çıkarıyorum, bütün yorgunluğum stresim gidiyor.”

- HÜLYA DEMİR, ANKARA, Ev Hanımı

Circle

Tüm “tasarruf”unuz aslında sevdikleriniz içindir.

“1 yaşında bir oğlum var, çok yakışıklı. Eşim de ben de çalıştığımız için, biz işteyken oğlumuza ablam bakıyor. 6 km’lik bir yol var evlerimizin arasında ve Düzce soğuk bir yer. Özellikle kışın, her sabah çocuğumu ablama götürebilmek için tanıdıklarımdan ya da abimden araba istemek zoruma gidiyordu. Bir araba almanın yollarını düşünmeye başladım. İşte o noktada, BİREVİM bana çok güzel bir alternatif oldu. Kredi çekmeden, yüksek geri ödemeye maruz kalmadan BİREVİM’le bir araba sahibi oldum. Tasarruf finans uzmanlarının verdiği güven çok önemliydi. BİREVİM benim yoldaşım, dostum oldu. Sabah çıkıyorum evden, arabamın kontağını açıyorum, beş dakika içinde arabam ısınıyor, sonra çocuğumu arabaya getiriyorum ve birlikte ablama gidiyoruz.”

- HASAN ÖZDEMİR, DÜZCE, İşçi

TASARRUF HİKAYELERİ
ACELE EDİN

Şubat ayı kontenjanı doluyor, hayalinize bir ay erken kavuşmak için size özel şube randevumuzu alın, özel kampanyayı kaçırmayın!

7224. sıradaki Tasarruf Sahibi olabilirsiniz!
%75
Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Gelecek Planınız Hangisi?
BLOG

Birevim Blog

TÜM YAZILAR
Birevim ile evine, arabasına kavuşan binlerce tasarruf sahibi
Tasarruf Finansına “Hoş Geldin” Fırsatı Nedir?
Birevim - 18.10.2021

Geleceğimizi güvence altına almak için bir ev sahibi olma ihtiyacı duyarız.

Birevim ile evine, arabasına kavuşan binlerce tasarruf sahibi
Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?
Birevim - 24.08.2021

BİREVİM Yönetim Kurulu Başkanı Murat ÇİFTÇİ ve Türkiye’nin...

Birevim ile evine, arabasına kavuşan binlerce tasarruf sahibi
Birevim’de Ara Ödeme Var Mı?
Birevim - 21.08.2021

BİREVİM’de ara ödeme, tasarruf sahiplerinin tercihine bırakılır.