2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

Alt ve Orta Gelir Grubundakiler de Ev Sahibi Oluyor

Alt ve orta gelir grubundakiler de ev sahibi oluyor

Şüphesiz mevcut finansal yöntemlerin çoğu geliri yüksek olan kesimlere hitap eder. Zira tüm finansal yöntemler yüksek gelir veya yüksek bir kredi notuna göre düzenlenmiştir. Eğer geliriniz düşükse ödeyeceğiniz taksitler artar, bu da daha fazla faiz maliyeti anlamına gelir. Haliyle de alt ve orta gelir grubuna sahip bireylerin ev ve araba ihtiyaçlarını yüksek maliyetlerle karşılamak zorunda kalır.  Ya da ev veya araba hayali bir başka zamana kalır.

Düşük Maliyetlerle Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyenler için belki de en büyük engel gerekli motivasyon eksikliğidir. Çoğu ev sahibi olmak için gerekli motivasyonu sağlayamamanın en önemli nedenleri ise gelecek kaygısı ve sahip olunan maddi imkanların kısıtlılığıdır. Maddi kısıtlılıklar bizi olumsuz düşüncelere sevk ederek farkında olmadan hedeflerimizden uzaklaştırır. Genellikle düşük gelir düzeyine sahip bireyler için ev ya da araba sahibi olmak sadece bir hayal olarak kalır ancak unutulmamalıdır ki birçok iyi fikir başlangıçta “imkânsız” gibi görülebilir. Önemli olan o amaç için yeterli motivasyon ve inanca sahip olmaktır.

Unutulmaması gereken bir gerçek var ki bir şey için uğraş vermezsek ona asla sahip olamayız. Hiç kimse elindeki imkânlara bir gecede sahip olmamıştır. Herkes bir yerlerden başlar ve büyük hedeflere küçük tasarruflarla ulaşılır. Harekete geçmek için yıllardır ertelediğiniz gün “bugün” olsun.

Tasarruf Finansı Gelir Adaletsizliğini Ortadan Kaldırıyor

Tasarrufa Finansı ev sahibi olmak isteyenlerin tüm dertlerine büyük bir çözüm sağlıyor. Tasarruf Finansının Mimarı BİREVİM, alt ve orta gelir grubunda bulunanlar için ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkarıyor. Küçük tasarruflarınız BİREVİM’de büyük mutluluklara dönüyor. Düşük, orta ya da yüksek hangi gelir düzeyine sahip olursanız olun, kendi ödeme performansınıza göre şekillendirebileceğiniz eşsiz yöntemlerle düşlediğiniz eve sahip olabiliyorsunuz. Tamamen faiz maliyeti olmadan vade farksız yöntemlerden kendinize en uygun bulduğunuzu seçerek, hiçbir ek maliyet ödemeden 240 aya kadar taksit imkanıyla evinizi ucuza mal ederek, düşlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla BİREVİM ile daha kısa sürede ev sahibi olursunuz.

Hayallerinizi hedefe dönüştürerek gerçekleştirmek için şimdi sıra sizde!

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × one =