6.600 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Araba Kampanyaları 2024– Birevim’den Faizsiz Destek

BİREVİM, araba almak isteyenler kişiler için alt kuruluşu Birarabam ile avantajlı tasarruf yöntemleri sunuyor. 2024 yılında pek çok kişi kredisiz, peşinatsız, faizsiz araba sahibi olmak istiyor. İş için ya da bireysel olarak araba sahibi olmak isteyen kişiler, bütçelerine uygun arabaları inceliyor. Fakat günümüzde araba fiyatları açısından piyasanın yüksek olması nedeniyle özellikle de dar gelirli kişilerin peşin olarak araba alabilmesi zorlaşıyor. Birarabam, araba kampanyaları sayesinde kişilerin borçlandırmadan, faizsiz bir şekilde araç sahibi olmalarına vesile oluyor.

Birarabam ile Faizsiz Araba Sahibi Olmak

Birarabam faizsiz araba almak isteyen kişilerin hayallerine kavuşmasına vesile oluyor. BİREVİM gibi, Birarabam’da da peşinat, vade farkı, dosya masrafı, ara ödeme ya da yüksek taksit gibi zorunluluklar bulunmuyor. Bütçenize uygun taksitler ve 66 aya varan tasarruf taksit sayısı ile hayalini kurduğunuz arabaya ulaşmanız artık çok kolay. Ayrıca alacağınız arabalar için hiçbir faiz ya da vade farkı ödemezsiniz. Yani hayalini kurduğunuz, ihtiyaç duyduğunuz arabanın değeri neyse o fiyat üzerinden satın alırsınız. Arabanın değeri üzerine hiçbir ilave ücret eklenmez. Bu sayede bütçenize uygun bir şekilde arabanıza sahip olur, her ay düzenli olarak satın alacağınız araba için taksit ödersiniz.

Avantajlı kampanyaları inceleyin!

Birarabam Avantajlı Araba Kampanyaları

Birarabam araba kampanyaları, avantajlı ve benzersiz olması nedeniyle dikkat çekiyor. Araba kampanyaları sayesinde siz de faizsiz ve peşinatsız bir şekilde hayalini kurduğunuz arabaya ulaşabilirsiniz. Üstelik dilediğiniz yerden istediğiniz arabayı satın alabilir, tasarruf taksitlerinizi bütçenize uygun şekilde kendiniz belirleyebilirsiniz.

Birevim Araba Hesaplama Programı için tıklayınız…

Araba kampanyaları hem ikinci el hem de sıfır kilometre arabalar için geçerlidir. Bireysel olarak da iş için bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz arabayı faizsiz, sadece gerçek fiyatları üzerinden satın alabilirsiniz. Birarabam’ın tasarruf yöntemlerinde pek çok vade seçeneği bulunuyor. Dilediğiniz tasarruf taksitleriyle borçlanmadan hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz. Ayrıca Birarabam’da taksit sayısını ve ödeyeceğiniz tutarı vade zamanı içinde tekrar yapılandırma şansınız da bulunuyor. Dilerseniz elinize toplu bir para geçtiğinde tasarruf taksitinizi artırabilir veya azaltabilir ya da tasarrufunuzu tamamen kapatabilirsiniz. Ödemeler tamamen sizin ödeme gücünüze göre ayarlanabilir.

Birarabam ile Araba Sahibi Olmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Hayalinizdeki arabaya kavuşmak bir tık uzağınızda! Birarabam ile araba sahibi olmak için başvuru yapmak istiyorsanız BİREVİM’e başvuru yapmalısınız. BİREVİM, Türkiye’nin her yerinden kişiler için avantajlı araba kampanyaları sunuyor. Başvuruyu yapacak kişilerden yüksek gelir, kredi notu gibi kriterler beklemez. Geliriniz, talebiniz ne olursa olsun ihtiyacınız olan araba için başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru yapmak için bulunduğunuz şehirdeki BİREVİM şubelerini ziyaret edebilir veya bulunduğunuz şehirde BİREVİM şubesi yoksa ve başvuru yapmak, bilgi almak isterseniz ya 444 23 53 nolu iletişim numarasını arayabilirsiniz ya da aşağıda bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra en kısa sürede tasarruf uzmanlarımız tarafından size ulaşılarak bilgi verilecektir.

Benzer Yazılar
Bilgi BankasıBirevim

Türkiye'de Satılan En Ucuz Sıfır Otomobiller

Bilgi BankasıBirevim

2024’te Yatırım Yapılacak En İyi Konut Projeleri

Bilgi BankasıKampanya

Birevim'den Faizsiz Ev Sahibi Olmak İçin Şartlar Neler?

Bilgi BankasıBirevim

2024 Araç Kredisi Faiz Oranları ve Şartları

12 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × five =