990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birlikte TasarrufGenelMerak Edilenler

Birlikte Tasarruf Finansı Nedir?

Birlikte Tasarruf Finansı Nedir?

Birlikte Tasarruf Finansı’nı tanımlamak için pek çok ifade kullanılabilir. Fakat BİREVİM’e göre Birlikte Tasarruf Finansı’nın yapıtaşını tanımlamak gerekirse o, sizsiniz!

Birlikte Tasarruf Finansı arkadaşlarınız, sevdikleriniz, uzaktan tanıdıklarınız hatta hiç tanımadıklarınız yani Birlikte Tasarruf Finansı ile hayallerine ulaşmak için bir araya gelen insanlar! Birlikteliğin gücüyle bir tasarruf yolcuğuna çıkan ve istikrarlı bir şekilde tasarruf yapan insanlar. Yani bizim deyişimizle tasarruf sahiplerimiz.

Neden Birlikte Tasarruf?

Bizler, tasarrufun gücünü birliktelikle taçlandırarak ev, araba, e-scooter, bilgisayar, telefon ve daha pek çok hayalinize borçlanmadan ulaşmanıza vesile olmak için buradayız! Siz tasarruf sahiplerimizi, ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinleyerek size en uygun tasarruf planını ve bütçenize en uygun tasarruf taksitini birlikte belirlemek için şubelerimizde bekliyoruz. Çünkü, “Birlikte Tasarruf Finansı” ile bireysel tasarruflarınızın gücünü birlikteliğin gücü ile harmanlayarak; 1 yılda 100 adım yol almak yerine aynı sürede 1.000 adımlık yol almanız mümkün! Üstelik kendi hayallerinize ulaşmak için planlı bir şekilde yaptığınız ödemeler, diğer tüm tasarruf sahiplerinin ev, araba ve daha pek çok hayalinin gerçekleşmesine de vesile olur!

Birlikte Mümkün!

Ev, araba, bilgisayar, telefon ve daha pek çok ihtiyacınızı borçlanmadan, sadece tasarruf yaparak karşılamanız Birlikte Tasarruf Finansı ile mümkün! “Birlikte Mümkün!” diyerek çıkacağınız tasarruf yolculuğunuzda:

  • Kendi imkânlarınızla kimseden destek almadan,
  • Faizle uğraşmadan, vade farkı ya da ek masraflar ödemeden,
  • Sıkıntıya-dara düşmeden,
  • Bireysel tasarrufa kıyasla çok daha kısa sürede,
  • Uygun koşullarla ve güvenli bir şekilde hayallerinize ulaşacağınız ve kendi hikâyenizin kahramanı olacağınız başarınıza vesile olmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

Şimdi sıra sizde!

“2021 yılı benim için Tasarruf Kahramanı olma yılı.” diye düşünüyorsanız ve hayallerinizi ertelemek yerine artık gerçekleştirmek istiyorsanız şimdi birlikte tasarruf zamanı! Bütçenize ve hayallerinize uygun tasarruf planını ve kampanyalarımızı merak ediyorsanız ve birlikte tasarruf yolcuğuna çıkmaya hazırsanız BİREVİM ailesine hoş geldiniz!

Birlikte Tasarruf Finansı’nın Gücünden Yararlanmak İçin Hemen Başvurun!  

 

 

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı ve Birlikte Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına "Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

BirevimEkonomi & FinansGenel

Tasarruf Finansmanı Ekonomiye Nasıl Katkı Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + seventeen =