TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Kredisiz Araba Almak Artık Çok Kolay, Kredisiz Araç Finansmanı

kredisiz araba

Bir araba sahibi olmayı istemek herkes için farklı sebepler barındırmaktadır. Kimisi için yatırım anlamına gelen araba kimileri için ise rahat ulaşım sebebiyle kullanılan bir araçtır. Günümüzde artık kredisiz araba almak isteyen herkesin oldukça yüklü taksitlere maruz kalmadan, kredi ödemeleri gerekmeden, yüksek faiz ödemeleri ile karşı karşıya kalmadan da araba sahibi olabilmesi bir hayal olmaktan çıkmış ve fırsat haline dönüşmüştür. Birçok insan yüksek kredi tutarları ile araba sahip olma hayalini ertelemek zorunda kalmaktan kurtulmaktadır. Birevim’de kredisiz araba alma yöntemi ile hiçbir vade farkı veya yüksek faiz miktarları ödemek zorunda kalmadan araba hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Birevim faizsiz araba sahibi olmak isteyen herkese araba hayallerini gerçekleştirmeleri için peşinatsız kredisiz araba kampanyaları imkânlarını sunmaktadır. Bunu yaparken de kredisiz araba almak hiç de düşünüldüğü gibi zor değil anlayışını benimsemekte ve kredisiz araç finansmanı ilkesi ile hareket etmektedir. Böylelikle faizsiz kredisiz taksitle araba almak isteyen herkesi bu yönteme dâhil etmekte olup tasarruf sahiplerini güvence altına almaktadır. Birevim ile tasarruf sahipleri hem kredisiz hem de peşinatsız araba alma şansına sahip olmaktadırlar. Peşinatsız kredisiz araba kampanyaları sürecinde Birevim için öncelikli olan tasarruf sahiplerinin güvencesidir.

Birevim ile Kredisiz Araba Alma İmkânı

Günümüzde birçok kişi faizsiz, peşinatsız, kredisiz araba almayı istemekte ve bu doğrultuda sunulan kredisiz araba kampanyalarından faydalanmayı amaçlamaktadır. Herhangi bir kredi almadan araba sahibi olma fikri ile doğru tasarruf firmasıyla irtibat kurularak kredisiz araç kampanyaları arasından en uygun olanı tercih ederek faydalanılabilir.

Birevim kredi almadan araba sahibi olmak isteyen herkese çeşitli imkânlar sunuyor. Size en uygun olan ödeme planını seçerek tercihinizi yapmak, kredisiz peşinatsız faizsiz araba alma yolunda atacağınız ilk adım olacaktır. Bir arabaya sahip olmak isteyen kişi yüksek faizler ve zorlayıcı taksit ödemelerine maruz kalmakta olup aynı zamanda alınan araç finansmanlarını nerede ise alınan miktar kadar yüksek oranlarda geri ödemek zorunda kalıyor. İşte tam da bu noktada Birevim tasarruf sahiplerine kredisiz araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır.

Kredisiz faizsiz peşinatsız bir arabaya sahip olmak isteyen herkes Birevim güvencesi ve kalitesi ile istediği marka arabaya Türkiye’nin neresinde olduğu fark etmeksizin sahip olabilmektedir. Sadece yapmanız gereken tek şey satın almak istediğiniz arabanın hangi araç olacağına karar vererek size en yakın olan Birevim şubesine gelerek kredisiz araba alma isteğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Birevim’in, faizsiz kredi yöntemi ile yapacağınız ödeme planını siz belirleyebilir ve kendi bütçenize en uygun olan ödemeyi yaparak kredisiz araç sahibi olma hayalinize kavuşmuş olursunuz. Tasarruf finansman araçlarını herkese en uygun şekilde planlayan BDDK lisanslı tasarruf finansman firması olan Birevim, kredisiz araba almak isteyen tasarruf sahiplerinin araba alma aşamalarının her anında yanında olarak onlara ayrıcalıklı hizmet anlayışı sunmaktadır.

Kredisiz Araba Alma Yöntemi

Özellikle son yıllarda kredi ödemelerinde görülen yüksek faiz artışı nedeniyle araba sahibi olmayı isteyen herkes bu isteklerini erteleyebilmekte veya alınan kredi faizlerini ödemekte zorlanabilmektedirler. Bir arabaya sahip olmak isteyen ancak gerekli maddi imkâna sahip olmadığını düşünen herkes için faizsiz kredisiz araba alma yöntemleri arasından en uygun olan tercih edilerek kişilere kredi kullandırmadan araba alma fırsatı sunulmaktadır.

Ayrıca BDDK lisanslı tasarruf finansman firması olan Birevim, tasarruf sahiplerini hiçbir faiz ya da vade farkı ödenmesi durumu ile karşı karşıya bırakmamakta ve kendi bütçelerine en uygun olan ödeme planları doğrultusunda ara ödemelerine ve peşinat ödemelerinize kendilerinin karar vermesini mümkün kılmaktadır.

Küçük Taksitler ile Kredisiz Araba Sahibi Olabilirsiniz

Birevim tarafından tasarruf sahiplerine sunulan kredisiz taksitle araba alma kampanyası Türkiye’nin her yerinden olan herkes için geçerlidir.  Kredisiz araba sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için size sunulan yöntemler arasından seçim yaparak kendinize uygun bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Birevim’e gelerek kredisiz taksit ile araba alırken öncelikle bir taksit miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Küçük taksitler ile araba alma imkânına 2.500 TL ile başlayabilir veya taksit ödeme planlarından en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu şekilde kredisiz taksitle araba sahibi olmanın en avantajlı yolu ile size sunulmakta olan her bütçeye ayrı planlamadan faydalanmış olursunuz.

Kredisiz araba

Yüksek kredi tutarları ödemek zorunda olmadan kredisiz taksitle araba sahibi olmak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Birevim, tasarruf sahiplerine sunulan bu seçenekler arasında en güvenilir firma olarak öne çıkmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanan kredisiz araç alma fırsatları ile tasarruf sahiplerine en uygun olan yöntem belirlenerek araba almaları sağlanmaktadır. Kredisiz araba almak istiyorum diyen ancak bunu nasıl gerçekleştireceğini bilmeyen herkes için en doğru ve en güvenilir seçenekleri sizlere sunan Birevim, yalnızca bir yöntem değil birden çok yöntem ile kampanyaları doğrultusunda hizmet vermektedir. Peşinatsız, kredisiz araba sahibi olmanın giderek zorlaştığı son yıllarda bu yöntemler ile zorlanmadan istediğiniz araca sahip olabilmektesiniz.

Kredisiz Aracı Kimler Satın Alabilir?

Birevim’den kredisiz faizsiz araba almak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli olmaktadır. Tasarruf sahiplerinden istenen bu iki şart dışında faizsiz araba sahibi olma fırsatına kavuşmanız sağlanmakta ve daha sonraki dönemlerde sizden ek bir talepte bulunulmamaktadır.

Birevim’den Kredisiz Araba Alma Yöntemleriyle Araba Alma Fırsatı

BDDK lisanslı tasarruf finansman firması olan Birevim tarafından tasarruf sahiplerine özel olarak hazırlanmış taksitle araba alma yöntemleri sunulmaktadır. Bu yöntemler farklı bütçelere özel olarak hazırlanarak yapılmakta ve kişinin bütçesine uygun olanı tercih etmesi doğrultusunda tasarruf sahiplerine sunulmaktadır.

kredisiz araba almak

Birlikte Taşıt Tasarruf Finansı

Birevim tasarruf sahiplerine araç ihtiyaçlarını karşılaşması amacıyla özel bir finansman yöntemi sunmaktadır. Birlikte taşıt tasarrufu finansı yöntemi ile araba, traktör, otobüs, kamyon ve gemi gibi birçok taşıtı almanız mümkündür. Bu yöntem ile yüksek faizli kredi sunan yapılara gerek kalmadan alınan faiz ve kar payı alınmamaktadır.

Birevim bu yöntem ile yalnızca bireysel tercihler ile araba sahibi olmanın yanı sıra kurumsal yapıların da istedikleri araca kavuşmasına imkân sağlanmaktadır. Sendika, sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruşlarının da birlikte taşıt tasarrufu finansı sistemi ile kredisiz araç sahibi olması sağlanmaktadır. Ayrıca yöntem ile ödemeler rahat bir şekilde yapılabilmekte olup, tasarruf sahiplerinin hiçbir şekilde zorlanmadan ödemelerini gerçekleştiklerini görebilmekteyiz.

Serbest Tasarruf Planı

Serbest tasarruf planı Birevim’in tasarruf sahiplerine sunduğu taksitli araba yöntemleri arasında en çok tercih edilen olarak öne çıkmaktadır. Bu yöntem ile yalnızca araba değil aynı zamanda ev, iş yeri ve taşıt ihtiyaçları da giderebilmektedirler. Serbest tasarruf planında tasarruf sahipleri alacakları aracın teslim tarihini kendileri belirleyebilmekte olup peşinatlı veya peşinatsız tercihlerinde bulunarak teslim tarihinin ileri çekilmesine de fırsat tanınmaktadır. Aynı zamanda araba almadan önce bir peşinat ödemesi yapan tasarruf sahipleri de araçlarına en hızlı şekilde kavuşurken peşinatsız ödeme yapan tasarruf sahipleri ise daha uzun vadede araba sahibi olabilmektedirler.

Bütün bu ödeme yöntemleri sizi kredisiz faizsiz taksitle araba sahibi yaparken bunun hangi yöntem ile olacağı tercihi de size bırakılmaktadır. Herhangi bir ödeme zorluğu olmadan, uygun taksit seçenekleri ile ödemelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz sağlanmaktadır. Birevim’in çokça artısının bulunduğu taksitle kredisiz araba alma yöntemleri ile kısa sürede araç sahibi olabilmektesiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Birevim tarafından araba almak isteyen tasarruf sahiplerine sunulan tasarruf planı yöntemlerinden bir tanesi de sıra tespitli tasarruf planıdır. Bu tasarruf planı ile son teslim tarihi süresi gelmeden istediğiniz araca sahip olmanız sağlanmaktadır. Kredisiz faizsiz bir şekilde alacağınız arabanıza kavuşabilmek için belirlediğiniz bir tarih yoksa hızlıca arabanızı teslim almak istiyorsanız Birevim’in sunmuş olduğu sıra tespitli tasarruf planı sunulan en iyi tercihlerden olmaktadır.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

BDDK lisanslı tasarruf finansman firması olan Birevim tarafından araba almak isteyenlere sunulan bir başka tasarruf planı ise sıra tespitli büyüyen tasarruf planıdır. Bu yöntemin ekonomiye göre hazırlanmış olması tasarruf sahiplerine ayrıcalıklar sunmaktadır. Her yıl ülkemizde belirlenen oranların üzerinde bir enflasyon gerçekleşmekte olduğu için gerçekleşen bu enflasyon yöntemin orantılı bir şekilde yükseliş göstermesine neden olmaktadır.

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ile her yıl artışlar düzenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve her yıl ödemediğiniz taksit miktarı arttırılmaktadır. Böylece arabanızı teslim alacağınız yıla dayanarak ödediğiniz miktar otomatik olarak artmış olmaktadır. Aynı zamanda arabanızın teslim tarihi geldiğinde, enflasyon yüzünden aracınızın değeri düşmemekte olup siz tasarruf sahiplerinin hakları korunmuş olmaktadır. Bu yöntem ile Birevim, tasarruf planınızın uzun vadede enflasyon karşısında güçlü çıkmasını amaçlamaktadır.

Hangi Kurumlar Kredisiz Araç Sahibi Yapıyor?

Kredisiz taksitle araba almak isteyen herkesin aradığı ilk şart tasarruf planlaması yapacak olan firmaların güvenilir olmasıdır. Birevim bu firmalar arasında en dikkat çeken ve güvenilir olma özelliği ile en çok tercih edilen firmalar arasından öne çıkmaktadır. Kredisiz kefilsiz araba alma noktasında hizmet veren kurum sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Kişilerin yüksek faizler ile uğraşmak zorunda kalmaları, tasarruf yöntemleri ile araba almayı tercih etmelerinin başında gelmektedir.

Tasarruf sahiplerine sunulan bu yöntemler ile gerek sıfır gerek ise ikinci el araba almanız kolaylaşmaktadır. Bunun için her bütçeye uygun olan peşinatlı veya peşinatsız taksitle ödeme yöntemleri ile Birevim tarafından size sunulan seçimler arasından tercihinizi yapmanız sağlanmaktadır. Bütün bu işlemleri kefilsiz ve faiz ödemeden, kredi almadan yapabilmeniz için yapacağınız ilk adım Birevim’in size en yakın şubesine gelmek olacaktır.

Kefilsiz Kredisiz Araç Sahibi Olun

Birevim, her bütçeye uygun ödeme koşullarıyla, kredisiz araba almak isteyen herkese kefil gerekmeden bu imkânı sunmaktadır. Artık kredisiz taksitle, peşinatsız araba almanın yöntemleri değişmekte olup bu değişimin önde gelen isimlerinden biri olan Birevim ile tasarruf sahiplerine uygun olan en doğru seçenekler bulunmakta ve ödeme kolaylıkları ile kişiler hiç zorlanmadan istedikleri arabaya kredisiz sahip olabilmektedirler.

Birevim sayesinde kendi gelir durumunuza göre belirleyeceğiniz ödeme planlarından birini seçmek; yapacağınız ilk adımlardan birisi olmaktadır. Yüksek kredi tutarları altında kalmadan ve her taksiti nasıl ödeyeceğinizi düşünmeden rahatlıkla kredisiz, faizsiz ve kefilsiz araba sahibi olma hakkınıza Birevim’in uygun ödeme yöntemleri sayesinde kavuşabilirsiniz.

Kredisiz araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle