TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Kredisiz Araba

Birevim ile kredi kullanmadan araba alın ve bunu yaparken hiçbir vade farkı veya faiz ödemek zorunda kalmayın. Banka kredileri çok yüksek faizler ile sunulduğu için araba kredisi çekenler en az arabanın kendi değeri kadar faiz ödemek zorunda kalıyor. Banka kredisiz araba alma fikri o sebepten dolayı insanlara çok cazip geliyor.

Birevim bu talepte bulunan insanların hayallerini gerçekleştirmek için gereken imkanı onlara sunuyor. Kredisiz araba almanın mümkün olduğu sistem tasarruf yöntemiyle hareket ediyor. Bu yönteme dahil olan şirketin vermiş olduğu güvence ile istedikleri arabaya hem kredisiz hem de peşinatsız kredisiz araba alma şansına sahip oluyorlar.

Kredisiz araba için öncelikle sağlam bir tasarruf firmasıyla bağlantı kurmanız. Ardından şirketin size sunduğu tüm ödeme sistemlerini incelemeniz gerekiyor. Organizasyon ücreti dışında herhangi bir ücretin buna dahil edilmediğini gördüğünüzde sizlerde ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı görerek hareket edeceksiniz.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Günümüzde en çok merak edilen konuların başında kredisiz araba alma gelmektedir. İnsanlar bunu farklı yöntemlerle yapsalar da genelde son durak banka kredisi oluyor. Kredisiz araba alma fikrini aklına hiç getirmeyen insanlarda bulunmuyor. Ama bunu doğru tasarruf firmasıyla bağlantı kuran ve kredisiz araba kampanyaları arasından kendisine en uygunu tercih edenler faydalanabiliyor.

Kredisiz araba almak isteyenlere tavsiyeler arasından en ilgi çekeni kredisiz araba alma yolları oluyor. Bunların hepsinin tek çatı altında toplanmış olduğu noktaysa Birevim oluyor. Kredisiz sıfır araba burada oluşturulan özel bir yapı ile insanlara sunuluyor. Peşinatlı, peşinatsız, ara ödemeli, noter çekilişiyle ve daha birçok farklı şekilde kredisiz araba alabilmek mümkün oluyor. Burada önemli olan kendinize uygun olan sistemi belirleyip ona göre tercihinizi yapmak olacaktır.

Kredi Kullanmadan Araba Alma Sistemi

Temel ihtiyaçlarımızdan birisi olarak görülen arabayı alabilmek için herkes en düşük maliyeti tercih etmektedir. Araba almak istiyorum ama gerekli maddi gücüm yok diyorsanız araba alma sistemleri arasından sizin için en uygun olanı tercih etmenizde fayda var. Bu sistemlerin en büyük avantajı kredi kullanmadan araba alma şansını sizlere sunuluyor olmasıdır.

Birevim oluşturmuş olduğu özel yapı ve güçlü sermaye ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşların araba almalarına yardımcı oluyor. Ayrıca bu yöntemle hiçbir faiz veya vade farkı ödenmesi gerekmiyor. Tamamen kendi bütçenize uygun şekilde hesabınızı ayarlamanıza, ara ödeme ve peşinat ödemelerinize kendiniz karar vererek tercihinizi yapmanız mümkün kılıyor. Bu şekilde sadece düzenli bir şekilde tasarruf yaparak araba sahibi olabiliyorsunuz.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Birevim tarafından özel olarak hazırlanan yapı ile birlikte kredisiz taksitle araba alabilmek herkes için mümkün kılınıyor. Tabi burada ki en önemli nokta bütçenizi aşmayacak olan taksit ödemeleri ile bunu yapabiliyor olmanız oluyor. Kredisiz araba fikrinizi hayata geçirmek için size sunulan sistemler arasından bir tanesini tercih edebilir veya kendinize uygun olana bir yapı oluşturabilirsiniz.

Birevim kredisiz araba alırken öncelikle taksit miktarınızı belirlemeniz gerekiyor. Burada küçük taksitle araba alma gerçekleşiyor. Bu yapıda en uygun olan taksit miktarı 429 TL olarak belirlenmiştir. Yani oluşturulan sistemler arasından tercih yaparak 429 TL taksitle araba alabilmenize imkan tanınmış oluyor. Kredisiz taksitle araba almanın en büyük avantajı size sunulan özel planlamadan yararlanmak oluyor.

Birevim Kredisiz Araba Alma Sistemleri

Birevim tarafından araba almak isteyenlere özel olarak hazırlanmış sistemler sunuluyor. Bu sistemlerin hepsi farklı bütçelere uygun olarak hazırlanmış durumda diyebiliriz. Bunların arasından bir tanesini tercih etmeden önce şirketle iletişime geçerek bu konu hakkında gerekli bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra hangisinin sizin için en doğru olduğuna karar vermek ve araba almak için hangisini tercih edeceğiniz daha kolay bir karar olacaktır.

Birlikte Taşıt Tasarruf Finansı

Birevim tüm müşterilerinin taşıt ihtiyaçlarınız karşılaşmak için özel bir finansman yapısı sunuyor. Birlikte taşıt tasarrufu finansı sistemi sayesinde araba, traktör, otobüs, kamyon ve gemi gibi birçok aracı almanız mümkün kılınıyor. Bu sisteme dahil olanlar kabul ettikleri ödeme yöntemleri sayesinde çok kısa bir süre içerisinde istedikleri arabaya sahip olabiliyorlar.

Bu sistemin en önemli artısı banka kredisine benzer bir yapı gibi görünse de aslında onların müşterilerinden aldıkları faiz ve kar payı burada alınmıyor. Bu da maliyetin otomatik bir şekilde düşmesine sebep oluyor.

Bu yapıda sadece bireysel olarak araba almak değil aynı zamanda kurumsal yapılarında istedikleri aracı alması mümkün kılınıyor. Sendikalar, sivil toplum örgütleri, kamu kuruşlarının bu yapıdan yararlanması mümkün kılınıyor. Yapının en büyük artısı çok rahatça ödemelerin yapılabiliyor ve insanların hiçbir şekilde yapı içerisinde zorlanmasına izin verilmemesi olduğunu söyleyebiliriz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Tasarruf Planı

Birevim tarafından hazırlanan araba almanın tasarruf yapıları içerisinde serbest tasarruf planı en çok tercih edilen olarak öne çıkıyor. Bu sistemden faydalananlar sadece araba değil aynı zamanda konut, iş yeri ve taşıt ihtiyaçlarını da giderebiliyorlar. Tabi öncelikle yapının özel detayları hakkında gerekli bilgiye sahip olmanız gerekiyor.

Serbest tasarruf planında insanlar alacakları arabanın teslim tarihini kendileri belirliyorlar. Peşinatlı veya peşinatsız ödeme yaparak teslim tarihini ileri çekmenize imkan veriliyor. Araba almadan önce peşinat ödemesi yapanlar arabalarına daha hızlı bir şekilde ulaşmayı başarıyorlar. Ancak peşinatsız ödeme yapanlar daha uzun vadede araba alabiliyorlar.

Tüm bu tercihler sistem tarafından sizlere bırakılıyor. Hiçbir şekilde kendinizi zorlamadan belirlenen yapıdan, uygun taksit imkanlarından yararlanarak ödemelerinizin tamamını rahatça yapabilmeniz mümkün kılınıyor. Bu açıdan çok büyük bir artıya sahip olduklarını söylemek doğru olacaktır.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Birevim tarafından araba almak isteyenlere sunulan sistemlerden bir tanesi de sıra tespitli tasarruf planı olarak belirlenmiştir. Bu yapının artısı son teslim tarihi gelmeden önce arabanıza sahip olmanız oluyor. Son teslim tarihinden önce bunu yapmanız mümkün kılınıyor. Bunun için sistem özel bir yapı ile bunu yapmanıza imkan veriyor.

Finansman sözleşmesine imza attıktan sonra evinizi ilk altı ayda da teslim almanız ve son altı ay içinde de teslim almanız mümkün oluyor. Bunun belirlenmesi için noter huzurunda her altı ayda bir yapılan çekiliş ile belirleniyor. Bu sayede insanlar aynı ödeme koşullarıyla arabalarına sahip olabiliyorlar.

Arabanızı almak için aceleniz yoksa ve şans eseri olsa da hızlıca teslim almak istiyorsanız Birevim’in sunmuş olduğu sıra tespitli tasarruf planı sizin için en iyi tercih olarak kabul edilmektedir. Sözleşme şartlarına uygun hareket ettikten sonra ne zaman isterseniz arabanızı almanız mümkün oluyor.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Birevim yapısı tarafından araba almak isteyenlere sunulan bir başka tasarruf planı da sıra tespitli büyüyen tasarruf planıdır. Bu yapı ülkemiz ekonomimize göre hazırlanmış yapısı ile dikkat çekmektedir. Bildiğiniz gibi ülkemizde her yıl belirli bir oranın üzerinde enflasyon gerçekleşmektedir. Gerçekleşen bu enflasyon yapının orantılı bir şekilde yükselmesine sebep olacaktır.

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ile her yıl düzenli bir şekilde artış gerçekleştirilmektedir. Bu sistem ile her yıl ödemediğiniz taksit miktarı arttırılmaktadır. Bu sayede arabanızı teslim alacağınıza göre yıl bazlı olarak ödediğiniz miktar otomatik olarak artmış oluyor.

Bu sistemin sonunda yani arabanızı teslim tarihiniz geldiğinde enflasyon sebebiyle arabanızın değerinin düşmesi söz konusu dahi olmuyor. Bu yapının amacı yapacağınız tasarrufun uzun vadede enflasyon karşısında eriyip gitmesinin önüne geçilmesinin sağlanmasıdır. Sözleşme yaptığınız gün ile arabanızı teslim alacağınız gün arasında planınızda ciddi bir bozukluk olacağından şüphe duymamak istiyorsanız sistemler arasından ki en doğru tercih bu olacaktır.

Hangi Kurumlar Kredisiz Araba Sahibi Yapıyor?

Kredisiz araba almak isteyenler öncelikle bunu kendilerine sunacak en güvenilir kurumu tercih etmek zorundadır. Birevim bu kurumlar arasından en çok dikkat çeken ve tercih edilen kurum olarak görülmektedir. Kredisiz araba veren kurum sayısı gün geçtikçe artıyor. Tabi bunun en büyük sebebi insanların yüksek banka faizleriyle boğuşmak yerine bu uygun tasarruf yöntemiyle araba almayı tercih etmelerinin artmasından kaynaklanıyor.

Kredisiz sıfır araba alma veya ikinci el araba kredisi almak buradan mümkün kılınıyor. Yani sistemler sayesinde ister ikinci el isterseniz de sıfır araba almanız mümkün kılınıyor. Bunu yapabilmek için şirket tarafından sunulan kredisiz araba kampanyası tercihini yapmanız gerekiyor. Bunun için hazırlanan sistemde peşinatlı veya peşinatsız olarak ödeme yapmanıza imkan veriliyor. Ayrıca bunu kullanırken bankalardan istenen kefil bu sistem tarafından istenmiyor. Kefilsiz kredisiz araba alabilmek bu yapının kalitesi ile mümkün kılınmakta ve ihtiyacınız olan taşıtı almanızı kolaylaştırmaktadır.

Banka Kredisiz Taksitle Araba Alma

Banka kredisiz taksitle araba almak isteyenler için birçok farklı alternatif bulunuyor. Birevim bu alternatifler arasından en güvenilir şirket olarak kabul ediliyor. Özel olarak hazırlanan kredisiz araba alma sistemleri arasından, başvuru sahiplerine uygun olan belirlenerek araba almalarına yardımcı olunuyor.

Banka kredisiz araba almak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız en doğru tercih burası bulacaktır. Sizlere tek bir yöntem değil aynı zamanda birden fazla yöntem sunuluyor. Bu yöntemler arasından kendiniz için en iyisini ve en doğrusunu belirlemek sizlere bırakılıyor. Peşinatsız banka kredisiz araba almanın çok zor olduğu bir dönemde bu yapı sayesinde hiç zorlanmadan istediğiniz taşıtı almanız mümkün kılınıyor.

Sadece banka kredisiz bu sistemin tek avantajı değildir. Tüm ödeme planını kendiniz yapacak olmanızdır. Yani aylık gelirinize göre düzenleme yaparak ve ardından kendiniz nasıl isterseniz o şekilde buna devam edeceksiniz. İsterseniz peşinat ve ara ödeme tercihlerini de kendiniz yapmanıza mümkün kılınıyor.

Kefilsiz Kredisiz Araç Sahibi Olun

Birevim uygun ödeme koşullarıyla araba sahip olmak isteyenlere aynı zamanda kefil istemeden bunu sunuyor. Araba almak temel ihtiyaçlardan birisi olsa da artan araba fiyatları bazı insanların bunu yapmalarını zorlaştırıyor. Araba sahibi olmak için günümüzde birçok alternatif yöntem bulunuyor. Ama bu yöntemler arasından en doğru olanı bulmak, tercih etmek çok da zor olmayacaktır. Amaç sadece kendi gelir miktarınıza göre belirleyeceğiniz ve uygun olanı bulmak olacaktır.

Araba almanın yolu için en iyi tercih her zaman en uygun maliyeti tercih etmek oluyor. Banka kredisi bunu size sunmuyor. Birevim araba sahibi yapıyor ve bunu düşük maliyetle aynı zamanda uzun vade seçenekleriyle yapıyor. Kredisiz araba almak istiyorsanız öncelikle şirketle iletişime geçmeli ve tüm yapı hakkında bilgi almanız gerekiyor. Daha sonra yapacağınız sözleşme ile istediğiniz evi almanız mümkün olacaktır.

Kredisiz Ev Almak

Birevim sadece araba almak değil aynı zamanda ev alabilmek için de bu sistemleri hatta daha fazlasını sunuyor. Kredisiz ev günümüzde birçok insanın rahat ödeme koşullarıyla istedikleri evleri almalarına imkan veriyor. Hiçbir zorlayıcı maddenin ve durumun olmaması da sistemin daha avantajlı olmasına imkan tanımış oluyor.

Birevim ile kredisiz ev almak istiyorsanız önce kendi bütçenizi yani aylık olarak ne kadar tasarruf yapacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra ödeme yapınızı oluşturmalı ve şirketin buna uygun olan grubuna dahil olmanız gerekiyor. Her türlü bütçeye uygun olan bu yapı sayesinde hiç zorlanmadan istediğiniz evi ülkemizin her yerinden alabiliyorsunuz. Kredisiz ev yüksek faiz oranlarıyla yüzleşmek istemeyen aynı zamanda uygun bir şekilde barınma ihtiyacını gidermek isteyenler tarafından en doğru seçim olacaktır. Birevim ile kredisiz ev almak istiyorsanız https://www.birevim.com/kredisiz-ev/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kredisiz araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle