TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Ev Almak Artık Çok Kolay, Taksitle Konut Finansmanı

Günümüz şartlarında ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda birçok insana ev sahibi olma fikri çok uzak görünmektedir. Kişilerin ekonomik durumları ne olursa olsun kira öder gibi taksitle ödemeler yaparak ev sahibi olmak Birevim sayesinde artık çok daha kolay bir hale gelmektedir. Üstelik bunu yaparken de taksitle ev almak isteyen herkes yüksek faizler ödemek zorunda kalmadan Birevim’in sağladığı tasarruf finansman yöntemleri ile hayalindeki eve kavuşabilmektedir. Birçok ailenin tercih ettiği ödeme koşulları doğrultusunda taksitle ev sahibi olmasına birden çok yöntemi ile katkı sağlayan Birevim, BDDK lisansına sahip olan güvenilir ve kurumsal bir firma olma özelliğine sahip bir firmadır.

Ev almak için verilen konut kredilerinin yüksek artışları karşısında tasarruf sahipleri zor durumda kalmaktadır. Örneğin; konut kredisi çekerek değeri 1.000.000 TL olan bir ev için bankaya 240 ayda aylık 13.000 TL taksit ödenmektedir. Yüksek faizli banka kredisi ile 1.000.000 TL değerindeki ev için bankaya yaklaşık olarak 3.100.000 TL ödemek zorunda kalınmaktadır. Bu sebeple son yıllarda görülen ekonomik şartların durumu düşünüldüğünde konut kredisi ile taksitle ev almak pek de mümkün değildir. Ancak ev sahibi olmak için tasarruf finansman çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) güvencesi ile hizmeti veren Birevim, bir tasarruf finansman şirketi olarak peşinatsız, kefilsiz ve ek ödeme şartları olmaksızın taksitle ev sahibi olmak için tasarruf sahiplerine avantajlı imkânlar sunmaktadır.

Faizsiz, bütçenize uygun olan taksitler ile ev almak istiyorum diyorsanız fakat neredeyse evin esas değeri kadar faiz ödemek istemeyeceğiniz banka kredilerine başvuruda bulunmak zorunda değilsiniz. Birevim’e gelip size sağladığı tasarruf finansman yöntemlerinden birine dâhil olarak Türkiye’nin her yerinden her şehir ve ilçesinden, istediğiniz eve sahip olmanızı sağlayacak bir ödeme planı ile satın alabileceksiniz.

Günümüzde pek çok insanın her ay gelirlerini dengelemek zorunda kaldıkları ve bütçelerinin bir kısmını kira ödemesine ayırmaları gerektiği için taksitle ev sahibi olma noktasında belirlenen ödeme seçenekleri ile konut almalarına imkânlar veren Birevim ile tasarruf finansman yöntemlerini inceleyerek ev hayallerine kavuşabilmektedirler. Siz de kira öder gibi uygun taksitle ev sahibi olmak için hemen Birevim’e gelebilirsiniz.

Taksitle Ev Sahibi Olmak Mümkün mü?

Türkiye’nin her yerinden kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız Birevim’e gelerek başvuruda bulunmak en doğru adımınız olacaktır. Taksitle ev almak, aylık gelirinizin dışında herhangi bir miktarın dışına çıkmadan ya da konut finansmanı ve peşinat ödemek zorunda kalmadan ev almak anlamına gelmektedir.

Taksitle ev alma yöntemleri, BDDK güvencesi altında hizmet veren tasarruf finansman firmalarından biri olan Birevim tarafından kira öder gibi ev almak isteyen kişilere taksitle ev sahibi olma avantajları sunmaktadır. 2016 yılında kurulan tasarruf finansman sektörü öncü firmalarından Birevim, taksitle ev almak isteyen herkese faizsiz, kredisiz ve peşinatsız ev alabilmeleri için her bütçeye göre belirlenen farklı seçenekler sunmaktadır. Birevim, faizsiz konut alma yöntemleri ile kira öder gibi ev almak isteyenleri taksitle konut sahibi yapmaktadır. Peşinatsız, taksitsiz ev almak için en yakın Birevim şubelerine giderek tasarruf sahibi danışanları ile görüşebilir ve detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

taksitle ev

Banka Kredisi Olmadan Taksitle Ev Alınabilir mi?

Taksitle faizsiz, peşinatsız ev almak için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Sonrasında gelen süreçte ise almak istediğiniz evin tutarını ve aylık taksit ödeme tutarlarının belirlenmesi ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Birevim’in sunduğu tasarruf planlarına dâhil olmanız ve taksitle ev almak için size en yakın Birevim şubesine gitmeniz veya çağrı merkezi telefonları ile tasarruf sahibi danışmanlarına ulaşmanız yeterli olmaktadır. Ayrıca Birevim, yüksek faiz oranları karşısında verilen yüksek oranlardaki kredilere gerek kalmadan, sizlere hizmet amacıyla faaliyet gösteren; peşinatsız, kefilsiz ve sonrasında karşınıza çıkartılan ek ödemeler olmadan ev sahibi olmanıza en rahat ve güvenilir yöntemler ile eşlik etmektedir.

Faizsiz Peşinatsız Taksitle Ev Nereden Alınır?

Taksitle ev almak için BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketleri bulunmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kararı ile 6 ayrı firma olarak belirlenen lisanslı tasarruf finansman şirketlerinden Birevim, özel sermaye yapısı, kurumsal işleyiş mekanizması ve sektörde edindiği güvenilir geçmişi ile varlığını sürdürmeyi başaran firmalardan bir tanesidir. BDDK lisanslı Birevim, tasarruf planları eşliğinde taksitle ev almak için tasarruf sahiplerine sunulan firmaların arasında öne çıkmaktadır.

Kimler Taksitle Ev Alabilir?

Taksitle ev almak için 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterli olmaktadır. Birevim tarafından sunulan tasarruf planları ile taksitle kredisiz faizsiz ev alabilir veya yatırım amaçlı planlar dâhilinde tasarruflarınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca peşinat şartı Birevim’de tasarruf planlarında aranan zorunlu olan bir hale gelmemektedir. Birevim tasarruf planları ile taksitle ev sahibi olmak için en yakın Birevim şubelerine gelmeniz ve bu doğrultuda size uygun olan taksit ödeme seçeneklerinden yararlanarak; peşinat, kefil olmadan ve sonraki süreçlerde karşınıza çıkartılan ek ödemeler olmadan başvuruda bulunmanız yeterli olmaktadır.

Taksitle Ev Almanın Avantajları

Birevim, tasarruf sahiplerine konut finansmanı çekmek zorunda kalmamaları noktasında avantajlar sağlamakta olup, taksitle ev alabilmeleri için çeşitli tasarruf yöntem planları sunmaktadır. Böylelikle size sunulan taksitle ev alma yöntemleri ile peşinat, kefil ve ek ödeme gibi sonradan ek masraflar çıkarılmamaktadır. Hem taksitle ev sahibi olurken hem de aylık taksit tutarlarınızı kendiniz belirleyebilir ve size uygun olan tasarruf planları doğrultusunda seçimlerinizi yaparak Birevim’in sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz:

  • Fark ödemeden faizsiz taksit imkânı
  • Peşinatsız ev sahibi olma avantajı
  • Küçük taksitlerle ev sahibi olma imkânı
  • İkinci ev alabilme imkânı
  • Krediye uygun olmayan konut ya da arsa gibi gayrimenkulleri satın alma imkânı
  • Araba, arsa gibi yatırımların peşinat olarak sunulabilmesi
  • Yakın dönemde yasal takip yaşamış kişilerin sisteme kabul edilebilme durumu
  • Belirtilmeyen ek masraflar ile karşılaşmama seçenekleri

Taksitle ev alma başvurusu için Birevim şubelerine gelmeniz ve Birevim’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılmanız yeterli olacaktır.

Birevim’de Taksitle Ev Almanın Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve 18 yaşından büyüğüm diyorsanız taksitle ev almak için Birevim’in sizler için hazırlamış olduğu tasarruf planlarına kimlik bilgileriniz ile katılmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca taksitle ev sahibi olmak için herhangi bir ön ödeme yapmak zorunda olmadığınız gibi peşinat şartınız da bulunmamaktadır. Bunun için yapmanız gereken ilk ve en doğru adım en yakın Birevim şubesine gelerek size uygun tasarruf modellerinden birini seçmeniz olacaktır.

Günümüzde ev sahibi olmak her ne kadar çok zor şartlar altında gerçekleşse de ödediğiniz ev kirası kadar bir miktar karşılığında taksitle faizsiz konut sahibi olabilirsiniz. Birevim, içinde bulunduğu ekonomik şartları iyileştirmek ve taksitle ev almak isteyen herkesin en doğru adresi olmakla birlikte kurumsal bir işleyişe sahip güvenli, şeffaf bir tasarruf finansman firmasıdır. Herhangi bir birikimi olmayan her kişinin dâhil olabileceği tasarruf finansman yöntemleri ile tasarruf sahiplerine sunulan ayrıcalıklara sahip olan Birevim; aylık gelirinizin çok büyük bir kısmını ayırmadan ve banka kredilerine maruz bırakılmadan ev sahibi olma isteğinize kavuşmanız için size birçok avantaj sunmaktadır.

Çalışma Bedeli Nedir?

Tasarruf planı seçimini yaptıktan sonra taksitle almak istediğiniz evin değeri üzerinden çalışma bedeli ödenmektedir. Çalışma bedeli, tasarruf finansman sözleşmesi kapsamında tasarruf sahipleri tarafından, tasarruf finansman firmasına ödenen tutar için kullanılmakta olan bir tanımdır. Tasarruf finansman firmalarının çalışma bedeli aralıkları değişiklik gösterirken her biri birbirinden farklıdır. Birevim çalışma bedeli haricinde tasarruf sahiplerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yararlanacağınız hizmetler doğrultusunda Birevim çalışma bedelini öğrenmek için en yakın Birevim şubesine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Birevim Tarafından Sunulan Taksitle Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim, ev almak isteyen her kişiye, aileye taksitle, peşinatsız ve vade seçenekleri ile ev almayı mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda Birevim taksitle ev almak isteyen tasarruf sahiplerine 3 çeşit konut finansmanı planı sunmaktadır:

Birlikte Tasarruf Finansı:

Birevim tasarruf finansı yöntemi ile taksitle konut almak isteyen herkese çok kolay ödeme koşulları sağlayarak bunu yapmalarını sağlamaktadır. Yalnızca bireysel konut alımlarında değil aynı zamanda ticari olarak yapılan alımlar için de uygun koşullar sunmakta olan Birevim; tasarruf finansı yöntemi ile herhangi bir faiz veya kar payı almadan tasarruf sahiplerini çok yüksek ödeme koşulları ile karşı karşıya bırakmamaktadır. Birevim tasarruf finansı yöntemi ile ev almak isteyen kişilerden sadece çalışma bedeli ücreti tahsil etmekte ve bu ücreti de alınacak olan konutun bedeline göre belirlemektedir. Birevim tasarruf finansı yönteminin sağladığı en büyük avantaj ise çok yüksek bedeller ödemeden, ev sahibi olmanızın mümkün kılınmasıdır.

Kişiye Özel Konut Finansmanı:

Birevim tarafından sunulmakta olan kişiye özel konut finansman yöntemi ile taksitle ev sahibi olmak bireysel koşullara uygun olan bir ödeme yöntemidir. Aynı zamanda kişiye özel konut finansmanı sayesinde alacağınız konutun taksit tutarını ve teslimat tarihini yine siz belirlemektesiniz.

Birlikte Konut Finansmanı:

Birevim birlikte konut finansmanı ile taksitle faizsiz kredisiz ev sahibi olabilme fırsatı için dâhil olacağınız tasarruf grubu ile ulaşabilirsiniz. Birlikte konut finansmanı yönteminde ev teslim tarihiniz, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuzun yapılan sıra tespiti yöntemiyle belirlenmesi sonucu elde edilmektedir.

Birevim Size Hangi Fırsatları Sunar?

Kira öder gibi taksitli ev almak için Birevim’in sunduğu ayrıcalıklara göz atabilir ve tasarruf planlarına katılabilirsiniz. Taksitle ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi size detaylı bir şekilde verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ve taksitle ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle