TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Ev Almak, Birevim Taksitle Ev Alma İmkanı Sunuyor

İnsanların rahat bir yaşamaları için ev almaları gerekiyor. Birevim bu konuda en doğru şekilde ev alma şansı sunan yapılardan birisine sahiptir. Taksitle ev almayı düşünen herkes için birden fazla sistem ile bunu yapma imkanı sunuyor. Taksitle ev alma tercih edilmesinin sebebi ev fiyatlarının çok yüksek olması ve düzenli ödeme yaparak ancak ev sahibi olunabilmesidir.

Taksitle ev firmaları arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Sizlerden bunlardan bir tanesinden ev almak istiyorsanız yapmanız gereken taksitle ev almak için sunulan yöntemlerin hepsine hakim olmak olacaktır. Her türlü bütçe ve insan için yeteri sayıda seçenek burada yer almaktadır. Faizsiz taksitle ev almak bu sistemler sayesinde yapılarak insanlar tarafından mümkün kılınıyor.

Birevim’in ayrıcalıkları ile taksitle ev sahibi olmak için hemen Birevim’e başvurabilirsiniz.

Taksitle ev almak istiyorum diyen insanlar için çok fazla seçim bulunmuyor. Bankalar ilk gelen kurum olsa da uzun vadede ev almak isteyenlere uyguladıkları yüksek faiz onların tercihinden insanların vazgeçmesine sebep oluyor. Taksitle peşinatsız ev almak fikrinin yanında faiz ödemeden bunun yapılacak olması hayatın daha eğlenceli olmasına yardımcı olacaktır. Birevim taksitle ev sahibi yapıyor ve bunu isteyen herkese rahat ödeme koşullarıyla sunuyor.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Ev almak istiyorsanız öncelikle bunu nasıl yapabileceğinize karar vermelisiniz. Taksitle ev alma yolları arasından tercih edilmesi gereken peşinatsız ve faizsiz seçeneği bulmak olacaktır. Nasıl ev alabilirim sorusuna taksitle ev alma ilk verilen cevap olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en büyük sebebi insanların günümüzde birikim yapmasında zorlanmasıdır.

Taksitle ev almak isteyen sayısı her geçen gün artıyor. Çünkü ev fiyatları yüksek enflasyon ve ekonomik olaylar sebebiyle sürekli olarak yükseliyor. Bu noktada taksitle ev almaktan başka insanların çaresi olmuyor. Bu durumda taksitle ev almak isteyenlere tavsiyeler de artış gösteriyor. En iyi tavsiye kendi ekonomik durumunuzu bozmadan ev almanız olacaktır.

Birevim özel olarak hazırladığı tasarruf sistemiyle insanların zorlanmadan ev almalarına olanak sağlamaktadır. Taksitle ev kampanyaları bu anlamda istediğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizler bu yapı içerisine dahil olduktan sonra rahat ödeme planları üzerinden ev sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Ev Alma Sistemi

Taksitle ev alma yöntemleri başvurulan kuruma ve yapıya göre farklılık göstermektedir. Taksitle ev bankalardan alınan krediyle ödenirken aynı zamanda bunu tasarruf firmaları üzerinden de yapmak mümkündür. Taksitle ev almak için en doğru seçim en düşük maliyetli yolu tercih etmeniz olacaktır.

Birevim bu fikrini hayata geçirmek isteyen herkese en uygun şekilde ev sahibi olun imkanı vermektedir. Sizlerde ev almak istiyorum ancak kendim için doğru yapıyı ve sistemi bulamıyorum diyorsanız araştırmalarınızı bu yönde yapmalısınız. Taksitle ev firmaları arasında sunulan hizmetlerde ciddi benzerlikler göstermektedir. Ancak ufak detaylar bazı firmaların bir adım öne çıkmasına sahip oluyor.

Taksitle ev alma sistemleri özellikle peşinatsız, faizsiz ve ara ödemesiz bir şekilde olduğunda ve maksimum taksit miktarı müşteri tarafından belirlenen olacaktır. Birevim bu yapıyı müşterilerine sunarak ev sahibi olmalarına olanak sağlıyor.

Kiradan Kurtularak Taksitle Ev Sahibi Olun

Birevim birçok insanın hayalini kurduğu kiradan kurtulma şansını onlara sunuyor. Kira öder gibi ev almak için özel olarak sunulan bir yapı bulunuyor. Taksitle ev almak günümüzde birçok farklı yöntem ile mümkün kılınıyor. Sizlerde bu yöntemlerin bazılarını kullanarak ev almayı başarıyorsunuz.

Taksitle peşinatsız ev almak illa yüksek bir faiz ödemek zorunda kalmanıza sebep olmuyor. Kira ödemek yerine taksitle ev alın bu şekilde mümkün kılınıyor. Bu konuda özel bir sistem ile sizlere taksitle ev alma şansı sunuluyor.

Taksitle peşinatsız ev almak bu yöntem sayesinde daha mantıklı ve kolay bir seçim haline geliyor. Sizlerin yapmanız gereken ilk olarak sistemleri incelemek, ardından alacağınız evin bedelini belirlemek ve ardından taksit miktarınızı ayarlamak olacaktır. Taksitle ev almak günümüzde çok zor gibi duruyor olsa da bu yöntem insanlara bunun imkanlı olmasına yardımcı oluyor.

Birevim Taksitle Ev Alma Sistemleri

Birevim ev almak isteyenlere taksitle, peşinatsız ve istedikleri vade uzunluğunda ev almayı mümkün kılıyor. Bu yapıda herhangi bir vade farkı ve faiz bulunmuyor. Sizlerin yapması gereken işlem çok basittir. Öncelikle yapı içerisinde ev almak için sunulan sistemleri öğrenmeli ve ardından kendiniz için uygun olan yapıyı tercih etmelisiniz. Peşinat verip vermemek, ara ödeme yapıp yapmamak ve birçok konuda tercih yapmak tamamen size bırakılıyor.

Birevim 5 farklı yöntem ile ev almak isteyenlere yeni ve alternatif yollar sunuyor. Bunların arasından hangisi sizin için ideal tercih olduğuna karar verdikten sonra harekete geçmek doğru olan adım olacaktır.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Tasarruf finansı yöntemi ile ev almak isteyenlere çok rahat bir şekilde bunu yapmaları sağlanıyor. Sadece bireysel olarak alımlarda değil aynı zamanda ticari olarak yapılan adımlar içinde uygun bir seçenek olanak sunuluyor. Bu yapı içerisinde herhangi bir faiz veya kar payı alınmıyor olması alıcılara çok fazla yüklenilmesinin de önüne geçiyor.

Birevim bu yöntem ile sadece ev almak isteyenlerden organizasyon ücreti tahsil ediyor. Bu ücret alınacak evin bedeline göre belirleniyor. Daha sonra peşinat, evin ne zaman alınacağı, ara ödemenin olup olmayacağı gibi birçok konu da özel adımlar atılıyor. Bu yapının en büyük avantajı çok yüksek bedeller ödemeden, sizinle aynı düşünceye sahip insanlarla bir araya gelerek ev sahibi olmanızın mümkün kılınmasıdır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

Araç almak için ihtiyacınız olan finansmana, Tasarruf Finansı ile bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz. BİREVİM tarafından sunulan araç finansman planlarından olan Birlikte Araç Finansmanı ya da Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek hayaliniz olan arabaya kolayca sahip olabilirsiniz.

Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebileceğiniz BİREVİM araç finansman planları ile banka faizleri ile karşı karşıya kalmaz, ödemelerinizde hiç zorlanmazsınız. Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planlarımız ile toplam tutarın belli kısmını peşinat olarak ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Araç Finansmanı

BİREVİM araç finansmanı alternatiflerinden olan Birlikte Araç Finansmanı, araç sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşmanızı sağlıyor.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye Özel Araç Finansmanı ile araç sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşmanız mümkün.

Konut Finansmanı

BİREVİM ile ister Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek ev sahibi olma hayallerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle, faiz gibi yükler olmaksızın peşinatlı ya da peşinatsız finansman seçeneklerinden dilediğinizi seçerek zorlanmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinatlı konut finansmanı tasarruf planlarımız ile tasarruf planınızı bütçenize göre düzenleyebilir, organizasyon bedelinin dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız konut finansmanını tercih ederseniz tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

BİREVİM’in konut finansmanı planlarından olan Birlikte Konut Finansmanı ile konut sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşabilirsiniz.

Birlikte Konut Finansmanı alternatifinde ev teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

BİREVİM Kişiye Özel Konut Finansmanında ile konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşabilirsiniz. Kişiye özel konut finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için stressiz bir şekilde hayalinizdeki konuta kolaylıkla ulaşırsınız.

İş Yeri Finansmanı

BİREVİM’in iş yeri finansman planlarından ister Birlikte İş Yeri Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçerek hayallerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız iş yeri finansmanı seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, ek maliyetlerle uğraşmadan kısa sürede ihtiyacınız olan finansmanı alabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte İş Yeri Finansmanı

Bu alternatifle finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir. Böylece, hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız.

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı

Kişiye özel iş yeri finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki iş yerine kolaylıkla ulaşırsınız.

Ticari Araç Finansmanı

BİREVİM Tasarruf Finansı ile araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. İster Birlikte Ticari Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanını peşinatlı ya da peşinatsız şekilde seçebilirsiniz.

Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarımız ile toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız ticari araç finansmanında ise tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatırsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Bu alternatifi seçtiğinizde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye özel ticari araç finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirler, bireysel tercihlerinizin getirdiği rahatlığı yaşarsınız.

taksitle ev

Hangi Kurumlar Taksitle Ev Veriyor?

Taksitle ev veren kurum çeşitlerinin arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Bunun sebebi taksitle ev kredisi için bankalara başvurulduğunda yüksek bir vade farkı karşınıza çıkacaktır. Ancak bunun yarına taksitle ev veren firma tercihi yaparak ev almak için adım atanlar bu ihtiyaçlarına daha kolay bir şekilde ve en düşük maliyetle sahip olacaktır.

Taksitle ev alınması istenmesinin asıl sebebi çok düşük bir maliyet ile bunun size sunuluyor olmasıdır. Aynı zamanda kendinizi ekonomik anlamda zorlamanıza da gerek yoktur. Taksitle ev kredisi kampanyası için öncelikle sağlam bir firma tercihi yapmanız gerekiyor. Birevim bu şekilde ev almak isteyenlere farklı sistemler arasından tercih yapma olanağı sağlıyor. Sizlerde bu konuda dikkatli olmalı ve en doğru adımı atarak kendinizi doğru yere koymalısınız. Taksitle konut kredisi ile uğraşmak yerine bu tasarruf yapısı içerisinde hayalini kurduğunuz eve daha rahat ulaşabilirsiniz.

Küçük Taksitlerle Ev Nasıl Alınır?

Küçük taksitle ev alma günümüzde ki yapılar sayesinde mümkün kılınıyor. Çünkü vadeler çok uzun zamanlara kadar gidebiliyor. Tabi bunun düşük maliyetli olabilmesi için tasarruf firmaları arasından bir tanesini tercih etmeniz gerekiyor. Bu sayede taksitle ev almak hem mümkün hem de maliyetsiz oluyor. Birevim bu konuda isteyen herkese ev sahibi olma şansı sunuyor.

Birikim yaparak ev alın sizlere gelen ev alma tavsiyeleri arasında ilk sırada gelir. Ancak bunu yastık altında yapmak yerine sizin bunu yaparken aynı zamanda ev almasına imkan veren bir yapıyı tercih etmeniz doğru olacaktır.

Küçük taksitlerle ev alma konusundan en ilgi çekici nokta kira bedelini geçmeyecek bir ücretle bunun yapılabiliyor olmasıdır. Ev nasıl alınır sorusu için verilecek olan cevaplardan birisi günümüzde artık bu cevap oluyor. Uzun vade, düşük taksitler ve ekstra bir maliyet olmadan bunların yapılması taksitle ev tercihi yapanlar için bulunmaz birer fırsat oluyor.

Taksitle Araba Almak

Birevim sadece iş yeri veya ev almak için insanlara yardımcı olmuyor. Aynı zamanda taksitle araba almak isteyen insanlar içinde farklı sistemlerle araba sahibi olma şansı sunuyor. Bu şansı değerlendirmek için tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak olacaktır. Bunu yaptıktan sonra sunulan sistemleri öğrenmek ve ardından kendinize uygun olanı tercih ederek adımınızı atmak olacaktır.

Birevim ile taksitle araba almak isteyenler için kendinizi zorlamanıza izin vermiyor. Çünkü taksit miktarı aylık gelirinizin yarısını geçmeyecek şekilde planlanıyor. Sizlerde bu sayede aylık olarak ödemenizi yaparken zorlanmadan araba sahibi olabiliyorsunuz. Taksitle araba alma fikrinin bu sistem tarafından sunulması ve daha da cazip olması mümkün kılınıyor. Kendinizi zorlamadan, ihtiyacınız olan taşıta sahip olmak daha kolay oluyor. Birevim ile taksitle araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/taksitle-araba/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Taksitle ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle