TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Senetle Araba Almak Artık Çok Kolay, Senetle Araç Finansmanı

senetle araba

Araç sahibi olmak isteyen her kişi yapacakları ödemelerin zorluğu sebebiyle araba alma isteklerini ertelemektedir. Birevim sağladığı koşullar ve sunduğu kampanyalar ile tasarruf sahiplerine senetle araba alma imkânı tanımaktadır. Senetle taksitli araba almak istiyorum diyen herkes için geçerli olan ilk seçenek öncelikle ihtiyaç duydukları arabayı seçerek kendilerine uygun ödeme seçeneklerini belirlemeleridir. Senetle araba almak araç kredisi kullanmadan yapılan bir satış yöntemidir.

Senetle araba alma yöntemi daha çok 2. El araçlar için yapılmaktadır. Senetle taksitli araba almak için bankalardan araç kredisi çekmenize gerek kalmamakta ayrıca kredi notu veya kredi sicil durumunuz da senet ile araba almanıza engel olmamaktadır. Araba kredisinden farklı olarak senetle araba alma durumunda aylık ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı tasarruf finansman şirketi olan Birevim ile araba alma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Senetle Taksitli Araba Alma Yöntemi

Ekonomik sebeplerin getirdiği gelişmeler sonucunda son dönemde artan araba fiyatları nedeniyle araba alırken ödeyeceğiniz taksit oranlarının yüksek oluşu herkesi düşündürmektedir. Bankalar, 36 aylık bir araç kredisi için ortalama %2 ila %2,5 arasında faiz uygulamaktadır. Buna göre araç kredisi çekmek isteyen bir vatandaş; 600.000 TL’lik sıfır km bir araç için toplam 900.000 TL ödemesi ve aylık 25.500 TL ila 27.000 TL aylık taksit ödemesi gerekmektedir.

senetle araba

Yüksek miktarlarda belirlenen ödemelere araç kredisi kullanmadan tasarruf finansman yöntemleri ile Birevim’e gelerek araba sahibi olabilirsiniz. Senetle taksitli araba almak için tek yapmanız gereken sadece kimlik bilgilerinizle en yakın Birevim şubesine gitmek ve size en doğru bilgileri detaylı bir şekilde verecek olan tasarruf sahibi danışmanları ile araç kampanyaları hakkında konuşmak olacaktır.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Tasarruf finansman yöntemi bugün itibarıyla Almanya ve Fransa başta olmak üzere birçok ülkede yaygın olarak uygulanmaktadır. Tasarruf finansman şirketlerinin önde gelenlerinden biri olan Birevim, tasarruf sahiplerine tasarruf sağlamaları aşamalarında finansman desteği sağlamaktadır. Birevim, taksitli senetle uygun araba almak isteyen tasarruf sahiplerine sunduğu imkânlar ile araba sahibi olmalarını sağlamaktadır. Birevim araç finansmanı yöntemleri ile araba almak isteyen herkese tasarruf yapma ve birikimlerini değerlendirme noktasında senetle vadeli araba alma imkânı sunmaktadır.

Birevim, Türkiye Cumhuriyeti kimlik bilgileri dışında hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan araba alma konusunda fırsatlar sağlamaktadır. Birevim, aylık 2500 TL taksitle senetle araba sahibi olmak isteyen herkese birbirinden avantajlı seçenekler sunmaktadır ve peşinatsız taksitle senetle araç kampanyasından yararlanmak için en yakın Birevim şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir peşinat vermeden senetle uygun araba sahibi olmanız en kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.

Birevim’den Peşinatsız Senetle Araba Alabilir miyim?

Birevim tasarruf finansı ile taksitle senetle araba almak için gereken finansmana, bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa süre içerisinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Senetle araç finansmanı sağlayan Birevim tasarruf sahiplerine farklı araç finansmanı yöntemleri eşliğinde peşinatsız senetle uygun araba alma yöntemleri sunmaktadır:

Araç Finansmanı

Birevim araç finansmanı ile ihtiyacınız olan finansmana olabilecek en düşük maliyetler ile sahip olabilirsiniz. Birevim araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı araç finansmanında tasarruf planınızın, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek arabanızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planında yer alan çalışma bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatmış olursunuz.

  1. Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte araç finansmanı ile koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dâhil olduğunuz tasarruf grubu ile ihtiyacınız olan finansmana ulaşırsınız. Finansmanınızı teslim alacağınız tarih, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenmektedir.

  1. Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye özel araç finansmanı ile aracınız için ihtiyacınız olan finansmana tamamen bireysel koşullarınız çerçevesinde ulaşırsınız. Bu yöntem ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlemiş olursunuz.

Ticari Araç Finansmanı

Ticari araç finansmanı tasarruf planları arasında peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarında toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planında ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirmiş olursunuz.

  1. Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Bu yöntem ile finansman teslim tarihiniz, dâhil olduğunuz tasarruf grubunuz içerisinde noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

  1. Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye özel ticari araç finansmanı ile taksit tutarını ve teslimat tarihini kendiniz belirleyebildiğiniz için bütçenizi zorlamak durumunda da kalmazsınız.

senetle araba

Hangi Kurumlar Senetle Araba Veriyor?

Senetle vadeli araba sahibi olmak isteyen herkes, Birevim gibi faizsiz araba veren firmalar sayesinde bu isteklerine en doğru şekilde ulaşabilmektedirler. Senetli araç finansmanı sağlayan Birevim tarafından tasarruf sahiplerine sunulan senetli vadeli araba özel tasarruf yöntemlerinden biri seçilerek araba almak mümkün hale gelmektedir. Birevim ile oldukça yüksek miktarlar vermek durumunda olmadığınız, kolay ödeme koşulları, sonradan ortaya çıkartılan ek ödemeler ve peşinatsız ödeme yöntemi ile araba sahibi olabilmek daha kolay bir hale gelmektedir.

Vadeli araba almak isteyen tasarruf sahipleri, ödeme planları arasından kendilerine en uygun olanı seçerek bir tercihte bulunmakta ve arabalarını teslim alacakları tarihe kendileri karar verebilmektedirler. Ayrıca senetli vadeli araba almak isteyen herkese Birevim, herhangi bir zaman dilimi içerisinde tasarruf sahiplerini bekletmeden, belirlenen en kısa süre içerisinde arabalarına kavuşabilecekleri bir ödeme planı ve yöntemi sunmaktadır.

Senetle Kredisiz Araba Sahibi Olun

Birevim, senetle araba alabilir miyim diyen herkese yanıt vermekte ve her bütçeye uygun ödeme koşulları sayesinde peşinatsız senetle vadeli araba almak isteyen herkese bu imkânı sunmaktadır. Artık taksitle senetle araç almak için yöntemler değişmekte olup bu değişimin önde gelen isimlerinden biri olan senetli araç finansmanı olan Birevim ile tasarruf sahipleri araba hayallerine en kısa sürede kavuşmaktadırlar.

Senetle vadeli araba almak istiyorum cümlesini kurmakta olan tasarruf sahiplerine uygun olan en doğru seçenekler bulunmakta ve ödeme kolaylıkları ile kişiler hiç zorlanmadan istedikleri arabaya kredisiz sahip olabilmektedirler. Birevim sunduğu senetli araba satışı sayesinde kendi gelir durumunuza göre belirleyeceğiniz ödeme planlarından birini seçmek; yapacağınız ilk adımlardan birisi olmaktadır. Yüksek kredi tutarları altında kalmadan rahatlıkla kredisiz, faizsiz ve kefilsiz araba sahibi olma hakkınıza Birevim’in uygun ödeme yöntemleri sayesinde kavuşabilirsiniz.

Peşinatsız taksitli araba almak istiyorum diyen tasarruf sahipleri, senetli araba almak istediklerinde senetle araba finansmanı sağlayan Birevim ile iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili en doğru bilgiyi size verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir senetli araba satışı fırsatlarından yararlanarak araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Birevim ile senetle araba imkânını kaçırmadan bir an evvel araba sahibi olabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle