TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Senetle Araba Almak, Birevim Senetle Araba Sahibi Yapıyor

Hayatınızı daha rahat ve kolay bir hale getirmek için araba almak isteriz. Bu sayede isteğimiz her noktaya çok hızlı bir şekilde erişim sağlayarak, işimizi daha iyi bir şekilde yapabiliriz. Bunun için araba alma yolları arasından sizin için en iyisi hangisiyse onu tercih ederiz. Senetle araba alma fikri son yıllarda insanların en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisidir. Bunun en önemli sebebi çok uygun bir fiyata ve düşük maliyete araç alınmasına imkan verilmesidir.

Birevim’in ayrıcalıkları ile senetle araba sahibi olmak için hemen Birarabam’a başvurabilirsiniz.

Senetle araba almak istiyorum diyenlerin ilk yapması gereken bu finansal desteği sunan firmayla bağlantıya geçmeleri olacaktır. Senetle araba almak bu sayede daha basit bir hal almakta ve insanlar istedikleri arabaya daha hızlı bir şekilde erişim sağlamaktadır.

Birevim araba alma fikrine sahip olan herkese senetle araba almalarının yollarını sunuyor. Farklı yöntemlerden bir tanesini tercih ederek sizlerde aradığınız modeli rahatça satın alabiliyorsunuz. Senetle araba al fikrinin arkasında yatan ana noktaysa tasarruftur. Bu tasarruf yöntemiyle araba almanız daha mantıklı ve doğal bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

İhtiyacınız olan taşıtı almak istiyorsanız farklı araba alma yöntemleri arasından en doğru olanı belirlemeniz gerekiyor. Senetle araba alma yolları düşük ve yüksek maliyetli olarak ikiye ayrılıyor. Sizin için hem uzun vadeli ödeme yapılması gerekiyor hem de düşük maliyet tercihi yapılacaksa Birevim tarafından sunulan senetle araba alabilme sistemleri arasından bir tanesini tercih etmek daha doğru olacaktır.

Senetle araba nasıl alınır en ilgi çeken sorulardan bir tanesidir. Tabi eski düzende bu yöntemle araba nasıl alınır diye sorulduğunda üzerine farkı eklenerek insanlara satıldığı vurgulanırdı. Ancak günümüzde özel tasarruf yöntemleri içerisinde düzenli olarak senetlerle araba alınmasına olanak sağlanıyor. Bu yöntemin en büyük artısı hem uzun vadeli olması hem de çok düşük bir maliyet ile araba almak fikrinin gerçeğe dönüştürülmesi oluyor.

Senetle Araba Alma Sistemi

Senetle araba almanın günümüzde mümkün olduğu herkes tarafından biliniyor. Ancak bunun farklı yöntemleri olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Öncelikle yapmanız gereken senetle araba alma yolları arasından hangisinin sizin için en doğru tercih olduğunu öğrenmek olacaktır. Onun içinde bu şekilde hizmet veren yapıları araştırmalı ve gerekli bilgiye ulaşmanız olacaktır.

Tasarruf yaparak araba alın ama bunu doğru planlama ile yapmaya dikkat edin. Doğru planlama aylık gelir miktarınızın yarısını geçmeyecek taksit ödemeleri olacaktır. Bunu en uygun şekilde sunan şirketlerle çalışmaya imkanınız var. Sektörde senetle araba alma yolları için çok sayıda farklı seçenek sunan birçok firma var. Sizlerin yapması gereken o firmalar arasından en güvenilir ve sağlam olanı belirleyerek sözleşme imzalamak olacaktır.

Faizsiz senetle araba alma sistemi içerisinde her türlü ödemeye imkan sunuluyor. Peşinat ödeyerek araba alınmasına, peşinat ödemeden araba alınması mümkün oluyor. Ayrıca yapı içerisinde istediğiniz zaman ara ödeme yaparak borcunuzu erken bitirmenize de olanak sağlanıyor. Sizlerde bu kolay sistem içerisinde hiç faiz ödemeden bu sayede istediğiniz ve ihtiyacınız olan arabayı satın alabiliyorsunuz.

Küçük Taksitlerle Senetle Araba Sahibi Olun

Taksitle araba alma fikrinin altında insanların istedikleri arabanın bedelinin tamamını rahatça ödeyememeleri yatıyor. Senetle araba fikrinin altında da bu düşünce vardır. Birevim insanlara küçük taksitlerle uzun vadede araba sahibi olma şansı sunarken ayrıca bunun için onlardan organizasyon ücreti dışında hiçbir fark alınmıyor. Senetle araba almak istiyorsanız firma olarak sizlere her türlü sistem ile yardımcı oluyor.

Araba sahibi olun ve bunu çok uygun bir maliyet ile yapın fikri mutlaka karşınıza çıkacaktır. Bunun altında ki detaylara baktıktan sonra harekete geçmeniz doğru yolu bulmanız açısından önemlidir. Bildiğiniz gibi vadeli araba fikrinin altında genelde vade farkı bulunuyor. Bu farkı ödemeyeceğinizi bildiğiniz bir sistem önemli bir seçim olacaktır.

Birevim yapısı içerisinde senetle araba sahibi olun diyerek uygun yöntemleri ve tasarruf yöntemleri sizlere sunuluyor. Bu sayede sadece 429 TL taksitle senetle araba alma yapısı ortaya çıkmış oluyor. Sizlerde bunun içerisinde istediğiniz yapıya rahat bir şekilde ulaşmayı başararak hareketinizi ona göre şekillendirmeyi başarıyorsunuz.

Birevim Senetle Araba Alma Sistemleri

Birevim hazırlamış olduğu tasarruf yöntemleriyle birlikte başvuru yapan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının senetle istedikleri arabayı, evi ve iş yerini alma şansını oluşturuyor. Aynı düşünceye sahip insanlarla oluşturulan gruplar sayesinde isterseniz arabayı alacağınız tarihi kendiniz belirleme hakkına sahip olurken isterseniz bunu kuraya bırakabiliyorsunuz.

Dört farklı finansman sistemiyle birlikte size gerekli hizmet sunuluyor. Bu sistemlerin içerisinde ufak detaylar birbirlerinden ayrılmalarına sebep oluyor. Sizlerde gerekli inceleme yaptıktan sonra kendinize uygun olan yapının içerisine dahil olarak sözleşmenizi ona uygun olarak imzalama şansına sahipsiniz.

Birlikte Taşıt Tasarruf Finansı

Birevim araba almak isteyenlere birlikte taşıt tasarruf finansı ile imkan sunuyor. Bu yapıda sadece otomobil değil aynı zamanda kamyon, otobüs, traktör hatta gemi almanıza da imkan veriliyor. Tabi bunun için öncelikli olarak yapıyı tanımanız ve ardından harekete geçmeniz gerekiyor.

Bu yapı içerisinde uzun vadeli ödemede herhangi bir kar payı ve faiz talep edilmemesi de dikkat çekiyor. Tek yapılan sizden bu yapıya dahil olmanız sebebiyle peşin olarak organizasyon ücreti alınacak olmasıdır. Bu yapıya sadece bireysel olarak değil aynı zamanda sendikalar, sivil toplum örgütleri ve kamu kuruluşları da dahil olmaktadır.

Peşinat, ara ödeme hatta tüm ödeme planınızı kendiniz yaparak ödemelerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu sayede araç almak tahmin edilenden daha rahat ve kolay oluyor. Aynı zamanda çok uzun sürede bu yapı ile uygun fiyat ve maliyet ile araba almanızın da önü açılıyor. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

Araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana BİREVİM ile çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. İster Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek ihtiyacınız olan finansmanı Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz.

Araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı ya da peşinatsız olarak dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı araç finansmanında tasarruf planınızın, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatırsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte Araç Finansmanı ile koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ihtiyacınız olan finansmana ulaşırsınız. Finansmanınızı teslim alacağınız tarih, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye Özel Araç Finansmanı ile aracınız için ihtiyacınız olan finansmana tamamen bireysel koşullarınız çerçevesinde ulaşırsınız. Bu planda taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz.

Konut Finansmanı

Konut ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşacağınız tasarruf planları ile tanışın! İster Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek ev hayallerinize ulaşmanız artık çok kolay. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

Koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ihtiyacınız olan finansmanı kısa sürede alırsınız. Bu alternatifte finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Kişiye Özel Konut Finansmanı ile konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşırsınız. Bu seçenekte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi bütçenize göre kendiniz belirlersiniz.

İş Yeri Finansmanı

İş Yeri ihtiyaçlarınız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla Tasarruf Finansı ile çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte İş Yeri Finansmanı

Birlikte İş Yeri Finansmanını seçtiğinizde sizinle aynı koşullara sahip bireylerden meydana gelen bir gruba dahil edilirsiniz. Finansman teslim tarihiniz ise dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle saptanır.

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanında tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planı ile hareket eder, taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz.

Ticari Araç Finansmanı

Araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana Tasarruf Finansı ile bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. Ticari araç finansmanı tasarruf planları arasında peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarında toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planında ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Birlikte Ticari Araç Finansmanı ile iş yeri sahibi olma hayalinize, dahil olduğunuz tasarruf grubu ile kolayca ulaşırsınız. Bu alternatifte finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuz için noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye özel ticari araç finansmanı ile taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bütçenizi zorlamak durumunda kalmazsınız.

senetle araba

Hangi Kurumlar Senetle Araba Veriyor?

Senetle araba sahibi yapan kurumlar giderek artıyor. Çünkü uygun maliyet ve tasarruf yöntemi ile insanların araba sahibi olmasına imkan veriliyor. Birevim senetle araba alma fırsatı sunuyor. Bunu özel sistemler ile sunuyor. Ödeme planını, peşinat verip vermemeyi, ara ödemeyi ve daha birçok noktayı insanlar kendileri belirliyorlar. Tabi bunu yaparken kendi ekonomik durumlarına göre hareket etmeleri onlara ekstra olarak kolaylık sağlamasına yardımcı oluyor.

Senetle araba veren firmalar arasında yer alan Birevim özel yapısı, güvenilir olması ve rahat ödeme sistemlerini sunuyor olması ile tercih ediliyor. Tabi ona rakip olan birçok yapı olsa da özellikleri ve araba almak için sunmuş olduğu yapılar ile insanların memnun olmasına olanak sağlanmış oluyor. Bu yapının en önemli artısı küçük taksitlerle senetle araba sahibi olun fikrinin doğru şekilde gerçeğe dönüştürülüyor olmasıdır. Sizlerde bu sayede işiniz için veya kendiniz için ihtiyaç olan arabayı rahatça almayı başarıyorsunuz.

Senetle Vadeli Araba Nasıl Alınır?

Senetle vadeli araba almak istiyorum ama bunu çok düşük bir maliyet ile yapmak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken Birevim tarafından sunulan yapılara bakmak olacaktır. Vadeli araba nasıl alınır sorusunun en doğru ve geçerli cevapları burada bulunuyor. Hiçbir kimsenin zorlanmadan bu yapı içerisinde araba almasına olanak sağlanıyor.

Araba nasıl alınır sorusuna verilecek birçok farklı yol bulunuyor. Peşin ödeyerek, banka kredisiyle veya yakın çevrenizden borç para alınarak araba almak mümkün olunuyor. Tabi bunu seçerken vadeli araba için doğru yapının tercih edilmesi büyük önem taşımaktadır. Kendinizi zorlamayacak olan yapı belirlenmeli ve bu yapının içerisinde sizde araba almak için başvuru da bulunmalısınız.

Senetle vadeli araba almak istenmesinin sebebi rahatça ödeme yaparak ihtiyaç duyulan aracın alınmasının daha kolay olmasıdır. Tabi bunun tercih edilirken herhangi bir vade fakrı veya faiz ödemeden yapılacak bir sistemin olması buna olan ilginin daha fazla olmasına sebep olmaktadır.

Senetle Ev Almak

Birevim ile ev sahibi olun fikrini görenler öncelikle bunun nasıl olacağını öğrenmek zorundadır. Bu yapı içerisinde ev almak isteyenlere çok sayıda farklı yöntem sunuluyor. Bu yöntemler arasından en uygun olanı belirlemek ve doğru adımı atmak gerekiyor. Çünkü yanlış bir tercih ev hayalinin tamamen suya düşmesine sebep olabiliyor.

Birevim senetle ev al ama bunu düşük maliyetle aynı zamanda uzun vadeli olarak yapmanıza imkan veriyor. Senetle ev almak bu yapının içerisinde her ne kadar uzun vadeli olsa da aynı maliyet ile sağlanmış oluyor. İhtiyacınız olan ve rahat bir hayat yaşamak için almanız gereken evi uzun ödeme planı ile yapsanız dahi rahatça sahip olmanız mümkün kılınıyor. Senetle ev için tek yapmanız gereken herhangi bir Birevim şubesine giderek ya da telefondan onlara ulaşarak yapı hakkında daha fazla bilgi almak olacaktır. Birevim ile senetle ev almak istiyorsanız https://www.birevim.com/senetle-ev/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Senetle araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle