Senetle Araba

Araba seçerken dikkate alınması gereken üç önemli faktör; Satışa sunulan yüzlerce farklı yeni araba modeli ile birini seçmek oldukça zor olabilir. Açıkçası fiyat bir başlangıç noktasıdır, ancak seçimlerinizi daha da daraltmanıza yardımcı olmak için aşağıdaki üç faktöre odaklanmanız gerekir: Kalite, Sahip Olma Maliyeti ve Güvenilirlik.

Kalite, otomobilin, bileşenlerinin ve aksesuarlarının zaman içindeki işçiliğini ve dayanıklılığını ifade eder. Kalitesi yüksek olarak değerlendirilen otomobiller, boya soyulması, kauçuk, contalar, tıkırtı sesleri vb. Gibi sorunlar karşısında daha az genel sorun yaşayacaktır.

Bir araca sahip olmanın uzun vadeli banka kredisi ile maliyeti, bunun için ödediğiniz gerçek fiyattan çok daha fazladır. Senetle araba almak ise faizsiz bir sistem olduğundan her halükarda çok daha avantajlıdır.

Üçüncü faktör güvenilirlik demiştik. Daha önce tamirat ihtiyacı olan bir arabanız varsa, güvenilirliğin neden bu kadar önemli bir faktör olduğunu anlarsınız. İyi haber şu ki, günümüzde çoğu araç son derece güvenilir.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Yeni bir araba satın almak büyük bir adım, ama göz korkutucu olmak zorunda değil. Yeni arabanızı satın almak için nasıl araştırma yapacağınız, bulun, fiyatlandırın ve müzakere edin. Mobil teknoloji bu adımları her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Artık bir alıcının süpermarkette sıradayken veya çocukları almayı beklerken bir araç için alışveriş yapması tamamen mümkün. Senetle araba almak ise artık hayal değil. Ağır kredi faiz yükleri altına girmeden peşinatsız senetle araba almak mümkün! Hatta küçük taksitle senetle araba almakta mümkün! Tek yapmanız gereken en yakın Birevim şubesini ziyaret etmek birebir görüşerek senetle ara ödemesiz aracınıza düşündüğünüzden de erken kavuşabilirsiniz.

Eğer bankaya giderseniz sizden kredi notunuz ile ilgili ön onay isteyecektir. Ve sonrasında arabanın ederinden daha yüksek fiyata faiz ile almanız gerecektir. Tüm bunlara gerek yok senetle araba nasıl alırım? Diyorsanız; Çok Kolay! Sadece almak istediğiniz araca ve her ay ne kadar taksit ayırabileceğinize karar vermeniz gerekiyor. Gerisi için Birevim danışmanları ister telefonda ister birebir 80’ni aşkın şubesi ile faizsiz senetle araba alma konusunda sizlere destek olacaktır.

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İster sıfır ister ikinci el araç alın fark etmez. Senetle araba alırken ödemelerinizi kontrol ederek ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin. Araç seçerken firma yâda satıcıya güven ne kadar önemli ise senetle araba alma konusunda karar verdiğinizde güvenilir bir şirket ile yola çıkmalısınız. Bu şekilde mağduriyet yaşamamış olursunuz.

Peşinatsız senetle araba almak için öncelikle güvenilir bir şirket ile görüşün ve elbette senetle araba alırken bazı konulara her şekilde dikkat edin. Ara ödemesiz, küçük taksit ve senetle araba almak için Birevim internet sitesi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Elbette ne kadar aceleniz olursa olsun, boş senetlere imza atmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Hep aynı renk kalem kullanıldığından emin olun. Hem yazı hem de rakamla yazıldığından ve yazıların arasında boşluk olmamasına dikkat edin. Senedinizi satıcı ve alıcı bir arada iken düzenleyin. Ve her ödemeden sonra mutlaka çekinizi alın.

444 Türk lirasından başlayan taksitler ile senetle araba alabilirsiniz. Elbette sık aralıklarla yapılan kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Birevim Senetle Araba Alma Yöntemleri

Araç satın alımına karar verdiğinizde, her ay ayırabileceğiniz taksit tutarına ve sahip olabileceğiniz diğer borç bakiyesine bilerek senetle araba alın. Erken teslim fırsatı gibi kampanyalardan faydalanarak avantajınızı ikiye katlayabilirsiniz. İnternet üzerinden form doldurduğunuzda size konu ile ilgili bilgili danışmanlar dönüş yapacaktır. Ancak sizde Birarabam şubelerini ziyaret ederek yüz yüze bilgi alabilirsiniz. İsteyene hiç peşinatsız araba seçenekleri gibi onlarca avantaja sahip Birarabam tasarruf sistemleri hakkında aşağıda birkaç bilgi paylaşacağız.

Tüm Birarabam senetle araba alma yöntemlerinden birini tercih etmeden önce; Arabanızı peşinatsız senetle almaya karar verdiyseniz, öncelikle sıfır yâda ikinci el hangi aracı almak istediğinize karar verin. Sonrası kolay gelir gider dengenizi ayarladıysanız geriye sadece aylık ne kadar taksit ile ödeme yapabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bu bilgiler tamam ise Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi yâda Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi kendi inisiyatifinizde tercih edebilirsiniz.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Sıra tespitli yöntem de her aya ayırabileceğiniz tutara göre bir guruba eklenirsiniz. Ve sonrasında noter huzurunda yapılan çekiliş ile kaçıncı ay aracınızı alabileceğinizi bilirsiniz. Bu sistem, peşinatsız senetle araba alma, küçük taksitle senetle araba alma yâda faizsiz senetle araba alma seçeneklerinden en iyilerinden biridir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Bazı kişiler garanticidir. İsteklerinin yâda ihtiyaçlarının tesadüfe bağlı olmasını istemezler. Yani aracı beğendilerse ödeme taksit tutarı da belli ise aracı hangi tarihte alacaklarını bilmek isterler. İşte bu tarz kişiler için tasarlanmıştır. Aracı peşinatlı yâda peşinatsız, ara ödemeli yâda ara ödemesiz gibi detay bilgileri Birevim danışanına bildirdikten sonra gerisi kolay. Hangi tarihte aracı teslim alacağını bilecektir. Bu sistemde çekiliş yapılmaz, kişinin şartlarına göre senetle araba teslim günü oluşturulur. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Senetle araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Detaylı Bilgi için Randevu Oluşturun
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Hangisini almayı hayal ediyorsunuz?
Circle