6.600 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

GenelMerak Edilenler

Birevim İle Faiz Ödemeden Neler Alınabilir?

Faizsiz Ev Araba Alma

BİREVİM’in sunduğu tasarruf yöntemlerle edinilebilecek pek çok varlık bulunuyor. Faizsiz, sadece tasarruf yaparak ev sahibi olmak isteyenler, BİREVİM’in kendine özgü Birlikte Tasarruf Finansı’nın avantajlarından yararlanarak bu isteklerine ulaşabilirler.

BİREVİM, zorlukla edinilebilecek varlıklara; tamamen faizsiz, tasarruf sahiplerine pek çok taksit imkânı sunarak, hatta ödenecek taksitleri de tasarruf sahiplerinin belirlemesine imkân sağlayarak, fazladan herhangi bir fark ödetmeden, hiç peşinatsız olarak sahip olma fırsatı sunuyor.

BİREVİM tasarruf yöntemleriyle alınabilecek varlıkları sıralayacak olursak yelpaze çok geniştir. BİREVİM tasarruf yöntemleri ile başlıca; ev, işyeri gibi gayrimenkuller alınabildiği gibi, BİREVİM’in alt markası olan Birarabam ile de sıfır km veya ikinci el otomobiller, iş makineleri en uygun koşullarda alınabilir.

BİREVİM, faizsiz ev almak istiyorum diyen ve ilk defa faizsiz ev sahibi olmak isteyen, özellikle orta ve alt gelir grubunda bulunan kişilere faizsiz ev almanın yolunu açarken, diğer yandan bir evi olup ikinci evini almak isteyenlere ya da ev, işyeri alarak yatırım yapmak isteyenlere de mükemmel avantajlar sunuyor.

Siz de hemen Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53’ten İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Genel

Bahçeye İmar Nasıl Alınır?

GenelMerak Edilenler

Birevim'den Evimi Hemen Teslim Alabilir Miyim?

GenelMerak Edilenler

Birevim'de Ara Ödeme Var Mı?

GenelMerak Edilenler

Birevim’den Kimler Faydalanabilir?

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 − 7 =