TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Araba Almak, Sıfır veya 2. El Araba Alma Fırsatı

taksitle araba

Birevim müşterilerine farklı sistemler ile araba alma imkanı sunmaktadır. Taksitle sıfır veya ikinci el araba almak,  insanların ilk tercihi oluyor. Tabi taksitli araç alma fikrinin hayata geçirirken yüksek bir maliyet ile yüzleşmemeniz gerekiyor. Taksitle araba almak istiyorum ancak yüksek bir maliyeti karşılamak istemiyorum diyorsanız doğru yolu bulmanız gerekiyor.

Birevim taksitle araba sahibi yapıyor ve bunu çok düşük bir maliyet ile yapıyor. Birevim ödeme koşullarını ve şartları hakkında bilgi alarak faizsiz araba almanın nasıl mümkün olduğunu öğrenebilirsiniz. Tabi bunu yaparken sektörde aynı hizmeti veren diğer firmaları da araştırmanız da fayda var. Taksitli araba satan firmaların sayısı gün geçtikçe artsa da Birevim bu işin gereğini yapan firmadır.

Taksitli araba almak, uzun vadede aynı miktarın ödenerek araç alımının daha mantıklı olmasıdır. Peşinatsız araba almak aslında tahmin edilen kadar uzakta değildir. Önemli olan nokta bağlantıyı kurmanız ve sistem içerisinden kendiniz için en doğru seçimi yapmanızdır.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Nasıl araba alabilirim sorusuna günümüzde verilecek çok sayıda alternatif cevap bulunuyor. Taksitli araba almak bu cevaplardan bir tanesidir. Tabi bunun da farklı yöntemleri bulunuyor. Taksitle araba alma fikrini hayata geçirmeden önce dikkat etmeniz önemli noktaları unutmamanız gerekiyor. Yani karşınıza yüksek bir maliyetin çıkacağını unutmamalısınız. Tabi düşük bir maliyet ile bunu yapmak istiyorsanız tercihinizi ona göre yapmanız gerekiyor.

Taksitle araba almak isteyenlere tavsiyeler arasında ilk sırada düşük maliyeti bulunanı tercih etmek olacaktır. Taksitle araba işleminde bunun gerçekleştirmesini Birevim özel tasarruf sistemleri aracılığıyla sağlıyor. Firma aynı zamanda müşterilerine taksitle araba kampanyaları için farklı seçenekler sunuyor. Bu seçenekler arasından kendiniz için en doğru olanı belirlemek ve tercih etmekse size kalıyor.

Taksitle araba alma yolları arasında farklı sistemler de bulunuyor. Birevim’de dikkat çeken en önemli nokta düşük maliyet ile araba sahibi olunmasına müsaade edilmesidir.

Taksitle Araba Alma Sistemi

Taksitle araba almak için illa yüksek bir maliyet ile yüzleşeceğiniz krediyi çekmesine gerek yoktur. Peşin fiyatına taksitle ödeme yaparak araba sahibi olun günümüzde mümkündür. Bu noktada taksitle araba sahibi yapan firmalar arasından bir tercih yapmanız gerekiyor. Birevim özel yapısı ve güvenilir işleyiş tarzıyla insanların tercih ettikleri firmalardan bir tanesidir. Araba almak istiyorum diyorsanız bu sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Taksitli araba alma sistemleri çok farklı bütçelere uygun seçenekleri insanlara sunuyor. Sizlerde bu seçenekler arasından kendinize uygun olanı belirleyerek hamlenizi yapabiliyorsunuz. Taksitli araba alma yöntemleri arasında farklı ufak şekillerde birbirlerinden ayrılıyor. Peşinatlı, peşinatsız, ara ödemeli, ara ödemesiz şekilde bunlar birbirlerinden ayrılıyor. Sizin için uygun kampanyayı tercih ederek taksitle araba alma fırsatı yakalayın.

Taksitle Araba Sahibi Olun

Taksitle araba almak isteyen herkese istediği taksit miktarıyla araba sahibi yapılıyor. Birevim insanların ekonomilerini zedelemeden küçük taksitle araba almak işleyişine dahil olmasını sağlıyor. Bu sayede binlerce kişi uygun ödeme ile araba sahibi olabiliyor. Küçük taksitle araba almak hem ihtiyacınızı gidermenize aynı zamanda ekonomik olarak zorlanmamanıza neden oluyor.

Kredi ödemek yerine taksitle araba almak artık çok mantıklı hale gelmiştir. Bu konuda yapmanız gereken öncelikle Birevim seçeneklerine bakmak olacaktır. Firma bu konuda taksitle araba almak isteyenlere uygun bir şekilde yardımcı olmayı başarıyor.

Birevim’in peşinatsız taksitle araba alma kampanyası sayesinde araba sahibi olmak çok kolay. Taksitli araba fikrini hayata geçirmek istiyorsanız bu sizin için en ideal tercihi yapma imkanınız olacaktır. Tabi bunu yaparken sadece firmanın talep etmiş olduğu organizasyon ücretini peşin ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında tüm ödeme planını kendiniz hazırlamanız ve ona göre adımlarınızı atmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Taksitle Araba Alma Sistemleri

Birevim araç ihtiyacı olan herkese özel olarak taksitle araç alma kampanyaları sunuyor. Doğru kampanyayı tercih ederek uzun vadeli ve uygun maliyetle araba sahibi olabilirsiniz. Birevim’in araba alma sistemleri hakkında gerekli bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Bunun ardından bütçenize uygun olanı tercih ederek yapıya dahil olmanız yeterli olacaktır.

Birlikte Taşıt Tasarruf Finansı

Birlikte taşıt tasarruf finansı sayesinde istediğiniz arabaya rahatça sahip olmanıza imkan veriliyor. Arabanın yanı sıra traktör, otobüs, kamyon, gemi ve tüm ticari taşıtlar bu yöntemle rahatça alınmaktadır. Bu yapının diğer yapılardan farkı uzun vadeli ödemelerde alınan faizin veya vade farkının burada uygulanmıyor olması olarak karşımıza çıkıyor. Bu da uzun vadede arabanızı en düşük maliyet ile alma imkanını sizlere sunmaktadır.

Ülkemiz şartlarında bankaların sunduğu taşıt kredi faiz oranları çok yüksek seviyelere çıkmaktadır. Bunun olmasını engellemek ve arabanın bedeli kadar bir tutarı faize ödemek istemiyorsanız Birevim tarafından sunulan bu yapıyı tercih edebilirsiniz.

Sisteme sadece bireysel olarak dahil olmanıza gerek yoktur. Aynı zamanda kamu kuruluşları, sivil toplum örgütleri, sendikalar, dernekler ve vakıflar da faydalanmaktadır. Kısaca bu yapıdan TC vatandaşı olan herkesi yararlanması mümkün olmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

İstediğiniz aracı satın almak için yıllarca birikim yapmanıza gerek yok! Araç Finansmanı tasarruf planlarımızdan ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız BİREVİM ile çok kolay!

Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden bütçenize en uygun finansman alternatifini seçebilirsiniz. Peşinatlı finansman planında finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinat istemezseniz organizasyon bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte Araç Finansmanı ile araç sahibi olma hayalinize koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşırsınız. Bu planda finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespiti yoluyla kararlaştırılıyor.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye Özel Araç Finansmanında taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajlara sahip olursunuz.

Konut Finansmanı

Ev almanız için gereken finansmana bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşmanız mümkün. İster Birlikte Konut Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Konut Finansmanını seçerek Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle finansman elde edebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

Bu finansman alternatifini seçtiğinizde finansmanınızın teslim tarihi, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Kişiye Özel Konut Finansmanı ile konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşırsınız. Bu alternatifte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz.

İş Yeri Finansmanı

İş Yeri Finansmanı tasarruf planlarından ister Birlikte İş Yeri Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçerek İş Yeri ihtiyaçlarınız için gereken finansmana ulaşabilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanında taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki iş yerine kolaylıkla ulaşırsınız.

Birlikte İş Yeri Finansmanı

Birlikte İş Yeri Finansmanı ile finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belli olur. Böylece, hayallerinize birlikteliğin gücüyle daha erken ulaşırsınız.

Ticari Araç Finansmanı

Birlikte Ticari Araç Finansmanı ya da Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanından size uygun olanı seçerek ihtiyacınız olan finansman desteğine kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler vardır. Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle karşılamanız sağlanır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Birlikte Ticari Araç Finansmanı ile finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle saptanır

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Bu alternatifte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi belirlemek sizin elinizdedir. Bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan kendi ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.
taksitle araba

Hangi Kurumlar Taksitle Araba Veriyor?

Taksitle araba alabilmek istiyorsanız günümüzde bu imkanı sunan çok sayıda kurum olduğunu bilerek hareket etmeniz gerekiyor. Taksitle araba veren firma olarak kabul etmemek gerekiyor ancak taksitle sizlere araba alma şansı sunan firmalar olarak söylemek daha doğru olacaktır. Uygun tasarruf yapılarına dahil olarak çok uzun bir vadede hiç zorlanmadan araç sahibi olmanıza imkan verilmektedir.

Taksitle taşıt kredisi çekmeyi bankalar üzerinden tercih edenler çok yüksek bir maliyet ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Taksitle araba almaya yardımcı olan kurumlarsa faiz ve vade farkı ile sizlerle yüzleşmek istememektedir. Birevim bu yapı içerisinde özel araç kredisi kampanyası ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sıfır veya ikinci el araba almanın fırsatını yakalayın.

Taksitle araç kredisi bu şekilde tercih edildiğinde maliyet farkı tahmin edilenden daha uygun bir seviyeye uygun bir hal almaktadır. Hiç vade farkı ödemeden, çok uzun bir vadede ihtiyacınız olan taşıta ulaşmanın en uygun yolu olarak karşınıza çıkacaktır. Tabi bu yolu tercih etmeden önce diğer kurumların sundukları yapılara da bakmanız fayda var. Bu daha doğru bir seçim yapmanız için size gerekli imkanı sunacaktır.

Küçük Taksitlerle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle araba almak istiyorsunuz ancak taksitleri kendi ekonomi durumunuza göre belirlemek istiyorsanız doğru noktayı tercih ederek ilk adımı atmanız gerekiyor. Araba nasıl alınır sorusuna verilecek genelde cevap banka kredisi oluyor. Ama banka kredilerinde tüm planı bankalar yapıyor. Sizlerde bu plan içerisinde ilerlemek için doğru adımları atıyorsunuz.

Ancak küçük taksitlerle araba alma fikrine sahipseniz bunu yapmak için illa bankaları tercih etmenize gerek yok. Birarabam tarafından sunulan sistemleri tercih edebilirsiniz. Tasarruf yapısıyla araba alma şansını insanlara sunan firma isteyen herkese rahatça arabasına ulaşmayı uygun şekli ile sunmaktadır.

Birim yaparak araba alın diyerek sizlere yardımcı olan bu yapı içerisinde farklı ödeme sistemleri vardır. Bu sistemler arasından kendiniz için en doğru ve ideal olanı bulmak size kalıyor. Sizlerde en doğru olanı belirlemek ve bir adım ileri atarak ihtiyacınız araca sahip olabilirsiniz. Küçük taksitle araba alma yapısının bu kadar basit olması ve güvenilir olması sizin gibi düşünen birçok insanın tercih etmesine sebep olmaktadır.

Taksitle Ev Almak

Birevim yapı olarak sadece araba almak isteyenlere yardımcı olmuyor. Bunun yanında ev almak, iş yeri almak ve gayrimenkul almak isteyen herkese yardımcı oluyorlar. Bunların hepsine uygun olan tasarruf yapıları sayesinden insanların hiç zorlamadan ihtiyaçlarına ulaşmalarına olanak sağlanıyor.

Birevim ile taksitle ev almak çok basit ve kolaydır. Türkiye’nin her noktasında istediğiniz bedeli belirledikten sonra ev almak için başvuru yapmanız mümkün oluyor. Bu konuda sizlere geniş bir yelpaze ile yardımcı olur. Sizlerin bu durumda yapmanız gereken taksitle ev almak için sunulan yapılar arasından size uygun olanı belirleyerek sözleşmeye imza atmaktır.

Bu yapı içerisinde şirketin özel yapısı, güçlü öz sermayesi ve her iki tarafı da koruma altına alan sözleşmesi sayesinde aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan ilerlemeniz mümkün. Tabi bunu yaparken zorlanmanız mümkün olsa da bunların içinde özel olarak belirlenen telafi şartları yapı da yer alıyor. Birevim ile taksitle ev almak istiyorsanız https://www.birevim.com/taksitle-ev/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Taksitle araba almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM’i arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Araba sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle