TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Taksitle Araba Almak Artık Çok Kolay, Taksitle Araç Finansmanı

taksitle araba

Taksitle araba sahibi olmayı isteyen kişilerin sayısında oldukça fazla oranda artış görülmektedir. Bir araca sahip olmanın yolu yalnızca araba kredisi alarak yüksek faizler ödeme yöntemi demek değildir. Herhangi bir peşinat ödemeden de bir arabaya sahip olabilir ve bu konuda birden çok yöntemi Birevim’e gelerek size sunduğu imkânlar dahlinde detaylıca öğrenebilirsiniz. Taksitle araba alma yöntemlerine olan ilgi yüksek araba fiyatları nedeni ile son yıllarda özellikle tercih edilmekte ve artan araba fiyatları nedeniyle de oldukça ilgi görmektedir. Taksitle araba almak, bankaların yüksek oranlarda uygulamış olduğu araç kredilerini kullanmadan yapılan, tasarrufa dayalı hizmet anlayışını sürdüren bir satış yöntemidir. Faizsiz taksitle araba alma yöntemleri 2. el arabalar için geçerlidir. Taksitle araba alma yöntemleri arasından tercihte bulunarak 2. el araba modelleri ve fiyatları belirlemek sizin kararınıza kalmıştır.

Birevim tarafından sunulan taksitle araba alma yöntemlerinde 2.el araba modelleri ve buna bağlı olarak fiyatları tamamen tasarruf sahiplerinin alacağı kararlar doğrultusunda belirlenmektedir. Tasarruf sahiplerinin taksitle faizsiz araba alma avantajları ile buluşmasını sağlayan ve onlara en iyi hizmeti verme noktasında belirgin bir yer edinen Birevim; bir tasarruf şirketi olarak faiz ödemeden taksitle araba sahibi olmanızı sağlamaktadır. 2.el araba sahibi olmak isteyen tasarruf sahipleri için sunulan tasarruf planı seçenekleri ile Birevim, kişilerin isteklerine kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

İkinci el araba almak için en güvenilir yollardan biri olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisanslı tasarruf finansman şirketi olan Birevim’in sunduğu fırsatlar ve kampanyalar dâhilinde peşinatsız taksitle araç alma şansınız artmaktadır. Güçlü ve güvenilir kurumsal yapısı ile öne çıkan Birevim; tasarruf sahiplerine sunduğu kredisiz, faizsiz, peşinatsız ve kişiye özel taksit yöntemleri ile 2. el araç sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Birevim’den taksitle araba almak için kredi notu veya kredi sicil durumunuz engel teşkil etmemekle birlikte yapmanız gereken tek şey Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız ile size en yakın olan Birevim şubesine giderek tasarruf sahipleri danışmanları ile görüşmek olmaktadır. Böylelikle Birevim sunduğu taksitle araba fırsatları sayesinde sizi araba sahibi yapmakta ve faiz, peşinat ve kredi kullanmanıza gerek kalmamaktadır.

Birevim Araç Finansmanları Taksitle Araba Almayı Fırsata Çeviriyor!

Son yıllarda Dünya genelinde Pandemi ile görülen ekonomik kriz sonucunda araba fiyatları da bu artışlardan payını oldukça yüksek miktarlarda almıştır. Bu nedenle almak istediğiniz sıfır araç fiyatları da artış göstermektedir. Banka kredileri yolu ile araba almak aylık yüksek taksit miktarları nedeni ile de zorlayıcı bir hal almaktadır. Örneğin; 36 aylık banka araç kredisi ile araba almak isteyen kişi; 400.000 TL’lik ikinci bir km bir araç için toplam 600.000 TL ödemesi ve aylık 16.500 TL ila 18.000 TL aylık taksit ödemesi gerekmektedir. Yüksek faizli oranlara sahip araç kredileri kullanmadan da tasarruf finansman şirketleriyle taksitle araba sahibi olabilirsiniz. BDDK lisanslı Birevim’in sunduğu faizsiz taksitle araba alma yöntemlerinden faydalanabilmek için en yakın Birevim şubesine gitmek ve tasarruf sahibi danışmanları ile size en uygun araçların kampanyaları hakkında konuşmak en doğru ve yerinde bir karar olmaktadır.

Tasarruf Finansman Faaliyeti Nedir?

Tasarruf finansman faaliyeti, Kanunun 3’üncü maddesinde yer alan “Bir sözleşme kapsamında önceden belirlenmiş koşulların gerçekleşmesi şartıyla konut, çatılı işyeri veya taşıtın edinimi için faizsiz finansman esaslarına göre belirli bir süre tasarruf edilmesi, müşterilere finansman kullandırılması ve toplanan tasarrufların yönetimi” olarak tanımlanmıştır.

Tasarruf finansman yöntemi, birçok Avrupa ülkesinde uygulandığı gibi Almanya ve Fransa gibi birçok ülkede de uygulanmaktadır. Tasarruf finansman sisteminde tasarruf sahipleri birbirlerini finanse etmektedir. Tasarruf finansman şirketleri ise bu işlemlerin çalışmalarını sürdürmekte ve tasarruf yöntemleri doğrultusunda biriken fonun yönetimini yapmaktadır. Birevim, güçlü şirket yapısı, kurumsal işleyişi ve BDDK lisansı ile tasarruf finans yöntemleri ile taksitle araba sahibi olmak isteyenlere hizmet vermektedir.

taksitle araba

Birevim ile Taksitle Araba Almak Mümkün mü?

BDDK lisansı güvencesi ile faaliyet gösteren Birevim, taksitle araba almak isteyen kişileri bir araya getirmekte ve taksitle araç finansmanı yöntemleri ile tasarruf sahiplerine avantajlar sunmaktadır. Birevim, tasarruf sahiplerine birbirinden farklı araç finansman yöntemi sunmaktadır.

Araç Finansmanı

Gerek birlikte araç finansmanını gerek ise kişiye özel araç finansmanını seçerek istediğiniz arabaya faizsiz ödeme yöntemi ile Birevim’de sahip olabilirsiniz. Tasarruf planları arasından bütçenize gelecek en iyi ve en uygun olanı tercih ederek faizsiz taksitle araba alma yollarından birini edinerek teslimat tarihinizi daha erken bir tarihe alabilirsiniz. Birevim araç finansmanı tasarruf planlarından taksitle araba almak için peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Peşinatlı araç finansmanında taksitle araba almak için gerekli tasarruf planınızın, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek arabanızı daha erken bir tarihte alabilmektesiniz. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planında ise yer alan çalışma bedelini ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken kapatma fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte araç finansmanı ile koşullarınıza en uygun olan arabayı faizsiz taksitle sahip olabilirsiniz. İsteklerinize ve şartlarınıza uygun tasarruf planı ile dâhil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşmanız Birevim sayesinde gerçekleşmektedir. Bu planda finansman teslim tarihiniz, dâhil olduğunuz tasarruf grubu içerisinde yapılan sıra tespitiyle belirlenmektedir.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye özel araç finansman yöntemi ile size sunulan seçenekler doğrultusunda aracınız için ihtiyacınız olan finansmana tamamen bireysel koşullarınız çerçevesinde ulaşırsınız. Bu planda taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirlersiniz.

taksitle araba

Ticari Araç Finansmanı

Taksitle araba alma ihtiyacınız için gereken finansmana tasarruf finansı ile bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürede ulaşabilir ve ticari araç finansmanı tasarruf planları arasından peşinatlı/peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı ticari araç finansmanı tasarruf planlarında toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimat tarihinizi daha erken bir tarihe çekebilirsiniz. Peşinatsız ticari araç finansmanı tasarruf planında ise çalışma bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirmiş olursunuz.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

Birlikte ticari araç finansmanı ile dâhil olduğunuz tasarruf grubunuz için yapılan sıra tespiti ile finansman teslim tarihiniz belli olmaktadır. Birlikte ticari araç finansmanı yöntemi ile iş yeri aracı sahibi olma hayalinize kavuşabilmekte olup dâhil olduğunuz tasarruf grubu ile de kolayca ulaşırsınız.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye özel ticari araç finansmanı ile taksit tutarını ve teslimat tarihini kendiniz belirleyebilir ve böylelikle de bütçenizi zorlamak durumunda kalmazsınız.

Birevim ile Taksitle Araba Fırsatı

Birevim, tasarruf sahiplerini faizsiz taksitle araba sahibi yapmaktadır. Bunun için öncelikle ihtiyacınız olan bütün bilgiyi almak amacıyla Birevim ile bağlantıya geçmeniz yeterli olmaktadır. Kısa süre içerisinde bütçenize ve koşullarınıza en uygun olan doğru ödeme yöntemleri ile ihtiyacınız olan en iyi arabayı taksitle almanız mümkün olacaktır. Taksitle araba almak isteyenler Birevim tasarruf sahipleri danışmanları ile iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ve taksitle araç sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle