TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Kredisiz Ev

Temel ihtiyaçlar arasında barınma ilk sırada yer almaktadır. Günümüzde bunun için çeşitli seçenekler sunuluyor. Birevim oluşturmuş olduğu özel tasarruf sistemi sayesinde herkesin istediği eve sahip olmasına imkan veriyor. Özellikle kredisiz ev alma fikrine sahip olan insanların yapacakları işlem çok basittir. Tek yapmaları gereken doğru başvuruyu yapmak olacaktır.

Kredisiz ev alabilmenin en büyük avantajı uzun vadeli şekilde evin borcunu öderken aynı zamanda faiz farkı ödememek oluyor. Bu da uygun maliyet ile kredisiz ev almak istiyorum diyenlere yardımcı olan bir yöntem oluyor. Bunu yapabilmek için öncelikle kredisiz peşinatsız ev almak istenen işlemlerin şartlarının nasıl olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Birevim’in ayrıcalıkları ile kredisiz ev sahibi olmak için hemen Birevim’e başvurabilirsiniz.

Birevim kredisiz ev sahibi yapıyor ama bunu gerçekten isteyenlere sunuyor. Kredisiz ev firmaları arasında yapıyı, sistemi ve güvenilirliği sayesinde insanların rahatça ev alabilmelerine olanak sağlanıyor. Kredisiz taksitle ev alabilmenin yanında taksitleri kendiniz belirliyor, evi ne zaman alacağınıza kendiniz karar verebiliyorsunuz. Bu sayede en kısa sürede aynı zamanda en düşük maliyet ile ev sahibi olmanız mümkün kılınıyor.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim tarafından sunulan kredisiz ev kampanyaları arasından kendiniz için en doğru olanı öncelikle belirlemeniz gerekiyor. Nasıl ev alabilirim, ödemeyi nasıl yapabilirim, bu konuda zorluk çekebilir miyim gibi soruları kredisiz ev almak isteyen herkes soruyor. Sistemin güzel ve dikkatli bir şekilde incelenmesi bu sorunların tamamına cevap verilmesine ve kredisiz ev alabilmenin aslında çok kolay olduğunun anlaşılmasına yardımcı oluyor.

Kredisiz ev almak isteyenlere tavsiyeler birçok farklı şekilde verilmektedir. Ancak en doğru olanı en düşük maliyet ile ev sahibi olmaktır. Kredisiz ev alma yolları bu imkanı sistemin işleyişi üzerinden sizinle aynı düşünceye sahip insanlar ile birlikte sunuyor. Kredisiz ev alma ne kadar basit görünün bir olay olsa da güvenilir ve sağlam bir firma ile anlaşılarak yapılması büyük önem taşımaktadır.

Kredisiz Ev Alma Sistemi

Birevim tarafından doğru yöntemleri tercih ederek ev sahibi olun seçenekleri müşterilerine sunuluyor. Kredisiz ev alma yöntemleri arasından her bütçeye ve aileye uygun seçenekler bulunuyor. Kredisiz ev almak her insanın istediği bir seçenektir. Çünkü peşin fiyatına uzun vadeli ödeme yaparak kredisiz ev alabilmek çok mantıklı ve doğru bir seçim olmaktadır.

Kredisiz ev firmaları başvuru yapan insanların banka kredisiz ev alabilmelerine olanak sağlıyor. Kredisiz ev sistemleri bunu insanların kolayca yapabilmesine olanak sağlayacak şekilde veriyor. Öncelikli olarak kredisiz ev sistemleri arasından kendiniz için en doğru olanı belirlemeniz gerekiyor. Bu sayede ev almak istiyorum ve en doğru maliyeti nasıl belirleyeceğimi bilmiyorum sorusunu geçmeniz daha kolay olacaktır. Bundan sonra ülkemizin her yerinden ev sahibi olun diyenlere yardım edildiğini göreceksiniz.

Konut Kredisi Kullanmadan Ev Sahibi Olun

Birevim isteyen herkesin kira öder gibi ev almak fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Günümüzde kira fiyatları inanılmaz rakamlara çıktı. Taksitle ev almak isteyenler bu sebeple ev almaya daha sıcak bakıyor. Kira ödemek yerine faizsiz ev alın, doğru yöntemle yapmayı da unutmayın. Banka kredisiz ev almak seçeneğini de göz ardı etmemeniz gerekiyor. Çünkü konut kredisi tercihi yapanlar yüksek maliyet ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

İnsanlar ekonomik durumları sebebiyle taksitle ev almak istiyorlar. Ama bunu yaparken vade farkı veya faiz ödemesi yapmak istemiyorlar. Kredisiz peşinatsız ev almak bu sebeple daha kolay ve doğru bir seçenek oluyor. Ama bunu doğru firmayla iletişime geçerek yapmanız gerekiyor. Banka kredisiz ev bu sebepten ötürü daha doğru bir tercih olarak karşımızda duruyor.

Birevim ile Kredisiz Ev Almanın Avantajları

Birevim faizsiz tasarruf sistemi ile ev almanın en büyük avantajlarından biridir. Kredi faizlerine tabi olmadan kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.

Küçük taksitler ile tamamen sermayesine ve yatırımlarına güvenebileceğiniz Birevim güvencesi ile konut sahibi olabilirsiniz. Üstelik kredi faizi yükü altına girmeden peşinatsız olarak dilerseniz arsa dilerseniz ev her türlü gayrimenkul yatırımınızı faizsiz tasarruf sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hayallerinize ekstra kredi faizi ödemeden kavuşmak mümkün! Bu sistemin en büyük avantajı alacağınız gayrimenkul tutarı kadar para ödersiniz. Ekstra banka kredi faizi ödemeyeceğiniz oldukça avantajlı ve helal bir sistemdir. Elbette peşinatınız varsa kullanabilirsiniz, bu taksitleri daha hızlı bitirmenize destek sağlar. Taksit tutarınızı ekonomik durumunuza göre belirleyerek kampanyalardan faydalanmanızda mümkündür.

Kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan sistemde; almak istediğiniz mülkün değeri kadar ödeme yaparsınız. Kısacası;

 • Yüksek taksitler yok,
 • Vade farkı yok,
 • Faiz yok,
 • Peşinat yok,
 • Kredi faizi yok…

Birevim Kredisiz Ev Alma Sistemleri

Birevim başvuru yapan herkese özel tasarruf sistemleri üzerinden ev alabilme şansını sunuyor. Bu sayede çok düşük maliyet ile ev alabilmek sağlanmış oluyor. Faiz ödemeden, tüm ödeme planını kendiniz yaparak, ülkemizin istediğiniz her yerinden ev sahibi almak daha kolay oluyor.

Sistem içerisinde her bütçeye uygun olan ödeme planları seçenekleri sunuluyor. Öncelikle bu sistemleri incelemeli, ardından kendinize uygun olanı tercih etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz evi tercih etmek ve almak için bir yol belirlemek daha kolay olacaktır.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim insanların ev ve iş yeri ihtiyaçlarını karşılaşmak için farklı finans yöntemleriyle yardımcı oluyor. Bunların birisi de birlikte konut tasarruf finansmanı olarak görülüyor. Bu yönteme başvuran herkes ülkemiz şartlarında en uygun evi alma şansına sahip olabiliyor. Bu sayede ülkemizde konut alanların sürekli olarak karşılaştığı faiz veya kar payı gibi durumlarla karşılaşmanız gerekmiyor.

Sadece bireysel olarak başvuru yapılarak alınabilen bir yöntem değildir. İsteyen tüm kurumlar, sendikalar, vakıflar ve derneklerde bu yöntemden yararlanarak ev sahibi olmak isteyebiliyor. Ülkemizde 18 yaşını geçen herkes bu yönteme dahil olabiliyor. Yapılan özel sözleşme sayesinde hem firma kendisini koruma altına alırken hem de sisteme dahil olan herkesin korunmasına olanak sağlıyor. Burada amaç insanların bir araya gelmesini, güvenilir bir çatı altında istedikleri konutu veya iş yerini almalarına olanak sağlamaktır. Birevim bunun için dört farklı yöntemle daha ev almak isteyenlere olanak sağlıyor. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Tasarruf Planı

Birevim tarafından ev alma yöntemi olarak sunulan serbest tasarruf planı sayesinde isteyen herkes taşıt, iş yeri ve ev alma ihtiyaçlarına cevap bulabiliyor. Bu yöntemde evin alınacağı teslim tarihini belirlemek size bırakılıyor. Tabi bunun yapabilmesi için taksit tutarınızı ve süresini de kendiniz belirlemeniz gerekiyor.

Peşinatlı serbest tasarruf planı sayesinde özel bir planlama yaparak almak istediğiniz evi daha erken bir tarihte teslim almanız mümkün kılınıyor. Peşinat miktarını kendiniz belirliyor, geriye kalan miktarı da eşit taksitlere ödeyerek planınızı hazırlıyorsunuz. Peşinat ödemek size istediğiniz evi daha erken bir tarihte alma şansı sunuyor.

Sistem ayrıca peşinatsız serbest tasarruf planı şansını da sizlere sunuyor. Aslında sistem tüm ödeme planınızı sizin ödeme gücünüze göre sizlere sunuyor. Erken ödeme, peşinat, taksit miktarının her birini kendiniz belirliyorsunuz. Bu sayede evi ne zaman teslim alacağınızda kesinleşmiş oluyor.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Sıra tespitli tasarruf planı sayesinde sizinle aynı ödeme gücüne sahip olan insanlar ile aynı tasarruf grubuna dahil ediliyorsunuz. Bu yöntem ile sadece konut değil aynı zamanda iş yeri ve araba almakta mümkün oluyor. Girmiş olduğunuz tasarruf grubunda son teslimat tarihinden önce ev alma fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Finansman yapısı gereğince her altı ayda bir noter huzurunda çekiliş yapılıyor. Bu sıra tespiti sayesinde evinizi çok erken de teslim almanız mümkün oluyor. Eğer şansınıza güveniyorsanız Birevim tarafından sunulan ev alma yöntemlerinden birisi olan bu sistemi tercih edebilirsiniz. Başvurunuzu yapmadan önce ödeme planı, ödeme şekli, süresi ve daha birçok detay hakkında şirket üzerinden bilgi alabilirsiniz. Yapısı en basit ve en kolay ödeme şekline sahip olan bu yöntem hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Birevim başvuru yapan herkese ülkenin ekonomik koşullarına uygun olarak hazırlanan tasarruf planı sistemi sunuyor. Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı sayesinde uzun vadede enflasyon sebebiyle yapılan tasarrufun değer kaybetmesinin bu sayede önüne geçilmesi sağlanıyor.

Bu sistemin uygulanış tarzı çok basittir. İnsanlar sistem dahil olduktan sonra ödeme yılına göre her yılın sonunda o yılın enflasyon oranına göre artış yapılmakta ve önümüzde ki yıla eklenmektedir. Bu sayede ödemeniz tamamlandığında otomatik olarak enflasyon karşısında paranızın değeri düşmemiş oluyor.

Bu sistem ile amaçlanan çok uzun vadeli ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlerin ödemelerini yaparken, almak istedikleri evin değerine ulaşmalarını engelleyen yapıdan uzak kalmamaları oluyor. Bu sayede değeri korunmuş, insanların evlerine daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşmaları sağlanmış oluyor. Sizlerin bu durumda dikkatli bir şekilde inceleme yaptıktan sonra Birevim tarafından sunulan bu yapıyı tercih etme şansı sunuluyor.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Birevim tarafından sunulan sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı her ay özel olarak belirlenmektedir. Çünkü bunun için değerleme Merkez Bankası tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde paranın yönetim merkezinde bulunan Merkez Bankası, her düzenli olarak konut değer endeksi için açıklamada bulunuyor. Bu sayede ülkemizde ki konutların birim değerleri içinde bir sabit belirlenmiş oluyor.

Birevim de bu sisteme dahil olanlara evlerini o ay için bu değerleme üzerinden teslim ediyor. Aynı zamanda ödeme planı da bu değerleme üzerinden yapılıyor. Bu yapının sağladığı en büyük avantaj insanların ilk sırada da son sırada da ev sahibi olsalar bile herhangi bir değer farkıyla yüzleşmelerine gerek kalmadan bunu yapacaklarını söylememiz gerekiyor. Ülkemizde konut fiyatları düzenli olarak değişmektedir, buna karşı uzun vadeli ev alma planı yapanların bunun karşısında ezilmelerinin bu sayede önüne geçilmiş oluyor.

Hangi Kurumlar Kredisiz Ev Sahibi Yapıyor?

Hangi kurumlar ev sahibi yapıyor sorusuna verilecek birçok cevap vardır. İnşaat firmaları, emlak firmaları, bankalar ve tasarruf finansman hizmeti veren şirketler insanların ev sahibi olabilmesine imkan sağlıyor. Kredisiz ev tercihi yapmak isteyenler içinse tasarruf firmaları en doğru seçim olarak karşılarına çıkıyor. Banka kredisiz ev veren kurum sayısına bakarken aralarından en doğru olanı bulmak ve tercihinizi ona göre yapmak en doğru seçim olacaktır.

Birevim bu kurumlar arasından en ilgi çekenlerin başında geliyor. Özel olarak yapılan planlama sayesinde kredisiz ev kampanyası değerlendirmek çok mantıklı bir seçenek oluyor. Çünkü yapı içerisinde kredisiz ev sahibi olma imkanı çok basit bir şekilde sunuluyor. Hangi kurumlar ev sahibi yapıyor sorusuna cevap verip, ardından hepsini inceledikten sonra doğru tercihi yapmanız daha kolay olacaktır.

Banka Kredisiz Ev Alma

Banka kredisiz ev alma günümüzde giderek artan bir popülerliğe sahiptir. Ancak günümüzde banka kredisiz ev nasıl alınır sorusuna net cevap vermek çok da basit olmuyor. İlk olarak bu imkanı sunan şirketlerden detaylı bilgi almanız gerekiyor. Sizi tatmin etmelerini sağlamanız gerekiyor. Banka kredisiz ev alma yolları hakkında tüm sistemi anlatacak bilgiyi sizlere sunmaları sizin daha net bir karar vermeniz anlamına geliyor.

Banka kredisiz ev tercihi yapılmasının sebebi düşük maliyet ile ev alabilmenin mümkün olmasıdır. Bu konuda doğru seçimi yapmak mümkün ancak maliyeti düşürmek size aynı zamanda evin daha uzun bir sürede teslim almanıza olanak sağlıyor. Kredisiz ev alma yöntemleri içerisinde en ilgi çekici nokta hiçbir faiz farkının size yansıtılmıyor olmasıdır.

Birevim’den Kredisiz Ev Sahibi Olma Şartları Neler?

Birevim tasarrufa dayalı el birliği sistemiyle her ay bir aileye para toplanarak kredisiz ev sahibi yapılır. Kredisiz, faizsiz ev sahibi olan aileler aylık ödemeler sayesinde her ay bir aileyi ev sahibi yaparlar. Böylelikle faize bulaşmadan helal yollarla ev sahibi olurlar.

 • Birevim’e başvuru yapmadan önce alacağınız evi (1+1, 2+1, 3+1 yada dubleks) ve fiyatını belirleyin.
 • Fiyatı belirledikten sonra peşinat verip vermeyeceğinizin kararını verin. Karar verdikten sonra aylık ne kadar ödeme yapabileceğinizi belirleyin.
 • Vereceğiniz kararlar doğrultusunda gireceğiniz grup belirlenecektir. Örnek olarak 120 aylık bir gruba dahil olursunuz. Birevim ile evinizi 120 ay beklemeden alabilirsiniz. Hiçbir aile vade sayısını yarısından fazlasında ev beklemez. Detaylar için tıklayınız.
 • Noter huzurunda çekiler kuralar sayesinde hangi ay ev sahibi olabileceğiniz belli olur.
 • Konut bedeli önceden belirlendiğinden sonradan yükselme veya ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.
 • Birevim ile Türkiye’nin istediğiniz yerinden evinizi satın alabilirsiniz.
 • Taksit ödemelerini yaparken maddi sıkıntılarınızda geçici olarak hesabınızı durdurabilirsiniz.
 • Herhangi bir nedenden dolayı anlaşmadan vazgeçebilir bugüne dek ödediğiniz bedeli geri alabilirsiniz. ( dosya ve organizasyon bedelleri hariç)
 • Ödemeler devam ederken kiraya verilebilir ancak satış yapılamaz.

Kredisiz Araba Almak

Birevim başvuru yapanlara sadece ev veya iş yeri sahibi yapmakla kalmıyor. İsteyenler sistem üzerinden ev sahibi olmanın dışında araba almayı da tercih edebiliyorlar. Kredisiz araba almak çok basit bir yöntem ile mümkün kılınıyor. Öncelikle aylık ödeme miktarınıza göre ödeme planınızı belirlemeniz gerekiyor.

Birevim ile kredisiz araba almak çok basit bir şekilde mümkün oluyor. Ödemenizi belirledikten sonra arabanızı yukarı da bahsettiğimiz yöntemlere uygun bir şekilde almanıza imkan veriliyor. Kredisiz araba tercihinin en büyük avantajı size hiçbir kar payı veya faiz yansıtılmayacak olmaktadır. Bu yöntemlerin güvenilirliği sağlamak için şirket özel olarak hazırlamış olduğu bir sözleşmeye imza atılmasını istiyor. Evin veya arabanın tüm borcu ödenmeden tam olarak sizin kullanımınızda olsa da tasarrufunuzda olmanıza imkan verilmiyor. Bu sayede gerekli güven ortamı sağlanmış oluyor. Birevim ile kredisiz araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/kredisiz-araba/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kredisiz ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle