TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Peşinatsız Ev

Ev almak isteyenler için farklı yollar bulunuyor. Ama en önemli nokta peşinatsız ve uzun vadeli olarak ev almaktır. Bunun için peşinatsız ev kampanyaları arasından uygun olanı belirleyip talepte bulunmanız gerekiyor. Tabi bunun için öncelikle peşinatsız ev al imkanı sunan güvenilir firmalardan bir tanesiyle anlaşmanız gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Peşinatsız ev almak istiyorum diyenler için öncelikle bu hizmeti onlara sunan firmalardan birisini bulmak büyük önem taşıyor. Birevim kampanyaları bu konuda en ilgi çekici ve en mantıklı seçim olarak karşınıza çıkacaktır. Çünkü sadece peşinatsız değil aynı zamanda uzun vadeli ve uygun ödeme seçenekleriyle sunulan bir yöntemdir.

Birevim’in ayrıcalıkları ile peşinatsız ev sahibi olmak için hemen Birevim’e başvurabilirsiniz.

Peşinatsız ev alma işleminin yanında ödeme planını belirlemek ve istediğiniz tarihte ev sahibi olmanın da kararını siz verebiliyorsunuz. Peşinatsız ev almak günümüzde birçok insan tarafından neredeyse imkansız olarak görülüyor. Ancak bu sistem içerisinde güvenilir bir şekilde istediğiniz evi almanıza olanak sağlanıyor.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Peşinatsız nasıl ev alınır günümüzde birçok insan tarafından sorulan bir sorudur. Bu sorunun cevabını bulmak için peşinatsız ev sahibi yapan firmalar ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor. Peşinatsız nasıl ev alınır sorusunu onlara yöneltecek ve onların nasıl bunu sağladıklarını kendiniz göreceksiniz. Bu sayede kendiniz için en  uygun maliyetle nasıl ev alınır kararını siz vermiş olacaksınız.

Ev almak için peşinatsız ev veren bankalar tercih etmek mantıklı bir seçim olmamaktadır. Çünkü yüksek faiz oranlarıyla ödeme yapmanız sizden isteniyor. En az evin bedeli kadar bir farkı peşinatsız ev sahibi olmak isteyen herkes veriyor. Bu da size daha yüksek bir maliyetin yüklenmesine sebep oluyor. Her yıl yeni kampanyalar ile bu şekilde ev almak daha kolay hale geliyor. 2021 peşinatsız ev kampanyaları

Peşinatsız Ev Alma Sistemi

Peşinatsız ev almak istiyorum ve bunu en doğru hangi sistemle yapacağımı bilmiyorum diyorsanız tercihinizi acele etmeden yapmanız gerekiyor. Birevim başvuru yapan herkese en uygun ödeme koşullarını kullanarak istedikleri yerden istedikleri zaman ev sahibi olma fırsatını sunuyor.

Peşinatsız taksitle ev almak istiyorum diyen insan sayısı giderek artıyor. Çünkü evlerin fiyatları o kadar yükseğe çıktığı ev almak ve bunu yatırım olarak görmek günümüzde çok zor bir duruma geldi. Sizler bu hatayı yapmak istemiyorsanız kararınızı dikkatli bir şekilde vermeniz gerekiyor.

Birevim ev sahibi yapıyor ancak bunu sadece başvuru yapanlara ve sisteme güvenerek sözleşme imzalayanlara sunuyor. Peşinatsız ve taksitle ev alma fırsatı bu çatı altında sunuluyor. Sizler buna razı gelmek ve başvurunuzun karşılığını almak istiyorsanız yapmanız gereken bütçenizi belirlemek olacaktır. Bütçeye göre uygun evi belirlemek ve başvuru yapmak tercihin daha kolay yapılmasına ve sözleşmenin daha kolay imzalanmasının önünü açacaktır.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak isteyenlerin bunu yapmak istemelerini ilk sebebi kira ödemekten kurtulmaları oluyor. Ancak bunu doğru şekilde yapmakta zorlanan birçok insan bulunuyor. Günümüzde en ilgi çekici ev alma seçeneği kira öder gibi ev sahibi olmak oluyor. Birevim bu yöntemi başvuran herkese sadece TC vatandaşı olmaları karşılığında alma şansı veriyor.

Kira ödeme ev sahibi ol fikri uzun süredir var. Ancak bunu doğru şekilde uygulanmasını sağlayan bir sistem bulmakta insanlar zorlanıyordu. Burada ki mantık kira bedellerinin çok yükselmesi ve küçük taksitlerle peşinatsız ev alma yolu açılması olarak kabul ediliyor. Ev almak ile amaçlanan insanların hayatlarını rahat bir şekilde devam ettirmek için ilk amaçları bu oluyor.

Küçük taksitlerle peşinatsız ev alma yolu bulan insanlar hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda ilk adımı da atmış oluyorlar. Birevim hazırlamış olduğu birçok sistem ile insanların kendi bütçelerine uygun şekilde küçük taksitlerle sanki kira öder gibi ev sahibi olabilmelerine olanak sağlanmış oluyor. Bu konuda güvenilir yapının ve özel sözleşmenin varlığı arkanıza bakmadan hareket etmenize olanak sağlıyor.

Birevim Peşinatsız Ev Alma Sistemleri

Birevim tasarruf yöntemlerini kullanarak ev almak isteyen herkese bu imkanı sunuyor. TC vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan herkesin buradan istediği sistemi kullanarak ev almasına imkan tanınıyor. Her farklı yapıya ve bütçeye uygun olan bu sistemlerin ortak özelliği kar payı veya faiz alınmıyor olması oluyor. Sizlerin bu sistemler arasında tercih yaparken tek ödeyeceğiniz organizasyon ücreti oluyor. Bunun dışında kalan tüm ödemelerinizi planlama imkanı sizin oluyor.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim başvuru sahiplerine birlikte konut tasarruf finansmanı ile hem ev hem de iş yeri alma imkanı sunuyor. Bunu sadece vatandaşlara değil aynı zamanda kurumlara, örgütlere ve sendikalara da yararlanmaları için sunuluyor. Ülkemizde ev fiyatlarının çok yüksek olması bu yapının ortaya çıkmasını mecbur kılmıştır. Bu tasarruf yöntemiyle isteyen her insan rahat ödeme planları ile ev alabiliyor.

Bu sisteme dahil olanların ilk yapmaları gereken organizasyon ücretini ödemek olacaktır. Peşinat ödemesi, ara ödeme, taksit sayısı gibi ödeme plan detaylarını kendi bütçenizin uygunluğuna göre karar vermeniz mümkün oluyor. Bunun için vade uzadıkça ya da kısaldıkça herhangi bir vade farkının olması söz konusu olmuyor demek doğru olacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Tasarruf Planı

Birevim yapısı içerisinde ev almak için başvuranların en sık tercih ettikleri yöntem serbest tasarruf planı oluyor. Bu yöntem peşinatlı ve peşinatsız olarak ikiye ayrılıyor. Hangisini tercih edeceğinizin kararının sizin vermenize olanak sağlanıyor. Bu iki yöntem içinde organizasyon ücreti dışında tüm planı yapmak siz bırakılsa da organizasyon ücreti her halükarda peşin olarak tahsil ediliyor.

Peşinatlı sistemi tercih edenler organizasyon ücretinin üzerine ekleme yaparak bunu ödemeleri gerekiyor. Bunu tercih edenler alacakları evi daha erken alma şansına sahip olabiliyorlar. Peşinatsız sistem de ödeme daha rahat olurken aynı zamanda evin teslim alınma tarihi biraz daha geç oluyor. Burada amaçlanan her insanın zorlanmadan, ekonomisini bozmadan istediği gibi rahat bir şekilde ev alabilmelerinin mümkün olunması oluyor.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Ev almak isteyenlere sunulan planlardan bir tanesi de sıra tespitli tasarruf planı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu planı tercih edenlerde ev, iş yeri, gayrimenkul gibi gruplara dahil olmaktadır. Sizlerde bu gruplardan bir tanesine kendi bütçenize göre belirlediğiniz ödeme planına göre dahil olarak istediğiniz yatırımı daha rahat bir ödeme şekliyle yapabilirsiniz.

Sıra tespitli tasarruf planı içerisine dahil olanlar her altı ay içerisinde yapılan noter huzurunda çekiliş ile ne zaman ev alacaklarını öğrenmiş oluyor. Sistem içerisinde çekiliş sıranız size gelmese dahi sona kalmadan rahatça ev alabilmenize imkan veriliyor. Zorlamadan tercih edeceğiniz bir yol ile ev almak istiyorsanız bu yöntem Birevim tarafından sunulan en iyi tasarruf planı olarak karşınıza çıkacaktır.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ülkemizin ekonomik şartlarına göre hazırlanmış bir tasarruf planıdır. Bildiğiniz gibi her yıl belirli bir enflasyon oranı tüketicilere yansıtılmaktadır. Bu paranın da otomatik olarak değer kaybı yaşamasına sebep oluyor. Bunun yaşanmaması için hazırlanmış bir yöntem olarak sizlere sunulmaktadır.

Ödeme planının uzunluğuna göre her yılın sonuna o yıl ki enflasyon farkı eklenerek taksit ödemelerini yapmanız isteniyor. Bu sayede ödemeniz bittiğinde toplam ödeme miktarınız otomatik olarak artmış olacaktır. Sizler de enflasyon sebebiyle paranızın erimesine uzun vadede engellenmiş olacak ve ödemenin sonunda istediğini evi alma şansına sahip olacaksınız. Tasarruf yaparken ekonomik sebeplerden ötürü zarara uğramak istemiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Birevim sistemi içerisinde tercih edilecek bir başka ev alma yöntemi de sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı yöntemidir. Burada ki yöntemin diğerlerinden farkı her ay Merkez Bankası tarafından açıklanan Konut Değer Endeksine bakılarak ödeme planının yapılıyor olmasıdır.

Bu yöntemin kullanımın amacı gruplara dahil olan herkesin aynı değerde ev sahibi olmalarına olanak sağlanmasıdır. Birinci sırada ev alanla son sırada ev alanın tercihleri aynı olmaktadır. Bu endeksin uygulandığı her noktada insanların uzun vadeli planlarının başarılı bir şekilde onların zarar etmesine olanak sağlaması oluyor. Teslim işlemi o anda olan endeks üzerinden belirlenerek sizlere yapılmaktadır.

Hangi Kurumlar Peşinatsız Ev Alma Fırsatı Sunuyor?

Peşinatsız ev veren firmalar arasına sürekli yenileri ekleniyor. Tabi hepsinin ortak amacı insanlara uygun şartlarda ev sahibi yapma şansı sunarken aynı zamanda peşinatsız ev sahibi olun fırsatını onlara sunmak oluyor. Tabi bunu yapan firmalar arasında öncelikle güvenilir olanı belirlemeniz gerekiyor. Birevim bu sıralama da en üstlerde gelen firmalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Güvenilir yapısı, güçlü sermayesi ve iki tarafı da tatmin eden sözleşmesi ile bunu başvuranlara sunuyor.

Birevim peşinatsız ev sahibi yapan firmalardan biridir ayrıca onlar arasında en ilgi toplayanlardan birisi olmayı da başarmaktadır. Peşinatsız ev alma fırsatı seçeneğinin yanında tüm bütçelere uygun olan başka yöntemleri de sunmasıyla dikkat çekiyor. Sizlerin tek yapması gereken doğru olanı yani kendiniz için en iyi olanı bulmak ve ona göre hareket etmek olacaktır.

Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Peşinatsız ev almak isteyenler tercihlerini yaparken bankalara değil aksine peşinatsız ev kredisi veren firmalar olarak yapmaları gerekiyor. Bu yöntem yani peşinatsız ev kredisi birçok insan için hayal olarak kabul ediliyor. Ancak bunu sunan firmalar arasında güçlü yapılar yer alıyor. Birevim peşinatsız ev kredisi veriyor ve bunu doğru şekilde uygulayarak insanlara sunuyor.

Peşinatsız banka kredisiz ev almak günümüzde en düşük maliyet ile barınma ihtiyacını giderme yöntemidir. Bu yöntemi kullananlardan birisi olmak istiyorsanız doğru kanalı tercih etmeniz gerekiyor. Peşinat vermeden ev sahibi olun ancak bunu yaparken tüm her şeyi onlara bağlamanız da gerekmiyor. Peşinatsız kredisiz ev fikrini güvenilir bir çatıda gerçekleştirmek önemli bir noktadır.

Peşinatsız Ev Sahibi Olma Fırsatı

Ev almak insanların temel ihtiyacı olan barınmayı gerçeğe dönüştürmek için önemlidir. Peşinatsız ev almak isteyenler yüksek bir maliyet ile karşılaşabileceklerini düşünerek hareket ediyorlar. Peşinat vermede nasıl ev alınır ilk olarak onu öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için piyasa da bulunan güvenilir tasarruf firmalarından birisiyle iletişime geçerek bilgi almanız yeterli olacaktır.

Birevim peşinat vermeden istediğinizi eve sahip olabilirsiniz ve bunu çok uygun ödeme koşullarıyla yapabilirsiniz. Bu konuda kendinizi zorlamanız da gerek yoktur. Peşinatsız ev sahibi olun ve bunun için kendi planlayacağınız taksitleri ödemeniz yeterli olacaktır. Zorlamadan tercih edeceğiniz bu güvenilir yöntem sayesinde uzun vadede evinizin olmasını garanti altına almış olacaksınız.

Peşinatsız Araba Almak

Birevim sadece ev veya iş yeri alınmasına olanak sağlamıyor. Oluşturulan tasarruf yöntemi ile aynı zamanda peşinatsız araba almak mümkün kılınıyor. Bu sayede işlerinizi büyütmek için geçerli olanı tercih ederek hareket etmeniz önemli olacaktır. Peşinatsız araba almanın gerçeğe dönüşmesi tahmin edilen kadar zor olmayacaktır. Önemli olan güvenilir bir noktayı tercih etmek olacaktır.

Birevim peşinatsız araba sahibi yapıyor. İster bireysel isterseniz işleriniz için ihtiyacınız olan arabayı bu sayede almanız mümkün kılınıyor. Sizin için önemli olan neyse ona göre hareket edebilirsiniz. Peşinatsız araba nasıl alınır konusunda gerekli bilgileri öğrendikten sonra kendiniz için en iyi olan yöntemi belirleyerek hareketinizi tamamlamak en doğru yöntem olacaktır. Birevim ile peşinatsız araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/pesinatsiz-araba-almak/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Birevim ile %100 peşinatsız, konut kredisi kullanmadan, faiz ödemeden, peşinat ödemeden yepyeni evinize kavuşabilirsiniz. Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle