TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Peşinatsız Ev Almak Artık Çok Kolay, Peşinatsız Konut Finansmanı

peşinatsız ev

Ev sahibi olmak herkes için farklı değişkenler ortaya çıkarmaktadır. Kişilerin sahip olduğu sosyal ve ekonomik şartlar sebebiyle ev sahibi olma fırsatları da bu doğrultuda değişiklikler göstermektedir. Taksitle, peşinatlı, peşinatsız ev alma yöntemleri ile birbirinden farklı seçenekleri ile tasarruf sahiplerine kolaylık sağlayan Birevim ile peşinatsız ev almak artık son derece kolay bir yöntem olmaktadır.

Peşinatsız ev almak istiyorum diyen herkes Birevim kampanyalarından yararlanarak kendisine en uygun olan ödeme seçenekleri doğrultusunda ev sahibi olabilmektedir. Bu yöntem yalnızca peşinatsız değil aynı zamanda da uzun vadeli ve uygun ödeme seçenekleriyle sunulan bir yöntem olmaktadır. Peşinatsız konut almak için ödeme planı belirlemek ve istediğiniz tarihte ev sahibi olmak ev alma noktasında gerçekleşen ilk aşamalardan olmaktadır. Birevim ile peşinatsız ev almak güvenilir bir yöntem olmasının yanı sıra aynı şekilde istediğiniz evi almanıza da fırsat vermektedir.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Günümüzde pek çok insan tarafından sorulan bir soru olan “Peşinatsız Ev Nasıl Alınır? İçin verilecek en doğru yanıt “Birevim’e gelerek” olmaktadır. Peşinatsız ev almak için öncelikle size sunulan seçenekler arasından kendiniz için en uygun miktarları belirleyerek karar vermeniz gerekmektedir. Faizsiz peşinatsız ev almak yüksek faiz oranları ile ödeme zorlukları yaşamadan da sahip olacağınız bir istek olmaktadır.

Birevim, başvuru yapan her kişiye ve her aileye, bütün bütçelere uygun ödeme planı yöntemleri sunarak ev sahibi olma fırsatını vermektedir. Peşinatsız taksitle ev almak istiyorum diyen kişi sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Özellikle artan emlak fiyatları ve Pandemi dolayısıyla yaşanılan ekonomik sıkıntılar sebebi ile konut fiyatlarındaki artış kendini belirgin bir biçimde hissettirmektedir. Birevim peşinatsız ve taksitle ev alma fırsatını kendi kurumsal yapısı eşliğinde tasarruf sahiplerine sunmaktadır. Özetle yapmanız gereken ilk şey bütçenize uygun evi belirlemek ve başvuru yapma noktasında size sunulan seçenekler doğrultusunda Birevim’e gelerek hayalinizdeki ev düşüncesine peşinatsız faizsiz bir an evvel kavuşmak olacaktır.

peşinatsız ev

Kira Derdine Son Veren Yöntem Birevim’den!

Konut fiyatlarının yükselişe geçtiği bu dönemde, kredi çekmeden ev sahibi olmak giderek zorlaşmaktadır. Tam da bu noktada herkesin peşinatsız faizsiz ev sahibi olması için tasarruf sahiplerine ödeme kolaylıkları ve taksit avantajları sunan Birevim, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kira öder gibi ev sahibi olmak anlayışı ile farklı bütçeye sahip her kişi ve aileye imkânlar sunan Birevim, “Peşinatsız ev sahibi olmak istiyorum” diyen herkesin başvuruda bulunabileceği finansman varlığına sahip güvenilir bir kurumsal yapıdır. Küçük taksitler ile peşinatsız ev alma yöntemi ile Birevim hazırlamış olduğu birçok yöntem ile tasarruf sahiplerinin bütçelerine uygun şekilde ödeme imkânları sağlamaktadır. BDDK lisansı alan firmalardan biri olan Birevim, peşinatsız konut sahibi olmanıza olanaklar sağlayan doğru bir işleyişe sahip bir finans planlama firmasıdır. Birevim’in peşinatsız faizsiz ev kampanyaları ile size en makul gelen seçenekler doğrultusunda ev alma isteğinize kavuşmanız sağlanmaktadır.

Birevim’den Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

peşinatsız evBirevim tasarruf yöntemlerini kullanarak ev almak isteyen herkese peşinatsız daire alma imkânı sunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan her kişinin peşinatsız ev almasına imkân verilmektedir. Toplumdan her kesime ve Türkiye’nin her yerinden herkese uygun olarak belirlenen yöntemler sayesinde taksitle peşinatsız ev sahibi olmanıza imkân verilmektedir. Her bütçeye uygun olan bu yöntemlerin ortak özelliği ise kar payı veya faiz alınmıyor olmasıdır. Tasarruf sahiplerinin bu yöntemler arasından tercih yaparken ödeyeceği miktar çalışma bedeli olmaktadır.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim başvuru sahiplerine birlikte konut tasarruf finansmanı ile hem ev hem de iş yeri alma imkânı sunmaktadır. Ayrıca bu yöntem sadece kişilere değil, aynı zamanda kurum, sivil toplum örgütlerine ve sendikalara da yararlanmaları için sunulmaktadır. Ülkemizde son dönemde ekonomik koşulların zorlayıcı etkileri sebebiyle konut fiyatlarında çok yüksek artışlar görülmektedir. Bunun sonucunda da bu yapının ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur. Bu tasarruf yöntemiyle isteyen her kişi kolay ödeme planları ile peşinatsız ev sahibi olabilmektedir. Bu yönteme dâhil olanların ilk yapmaları gereken ise çalışma bedelini ödemek olacaktır.

Serbest Tasarruf Planı

Birevim’in sunduğu yöntemler arasından tercih yaparak ev almak için başvuranların en sık tercih ettikleri yöntem serbest tasarruf planı olmaktadır. Bu yöntem ile peşinatlı veya peşinatsız olarak iki ayrı tercihte bulunabilirsiniz. Peşinatlı yöntemi tercih edenlerin çalışma bedelinin üzerine ekleme yaparak ödemeleri gerekmektedir. Bu yöntem ile kişiler alacakları evi daha erken süre içerisinde alma şansına sahip olabilmektedirler. Peşinatsız yöntemde ise ödeme olanakları daha rahat koşullarda olmakta ve evin teslim tarihi biraz daha geç olabilmektedir.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Ev almak isteyenlere sunulan planlardan bir tanesi de sıra tespitli tasarruf planıdır. Bu plana dâhil olmak isteyen kişiler; ev, iş yeri ve gayrimenkul gibi gruplara dâhil olmaktadırlar. Sıra tespitli tasarruf planı içerisine dâhil olanlar her altı ay içerisinde bir yapılan sıra tespiti yöntemi ile ne zaman ev alacaklarını öğrenmiş olmaktadır.  Zorlanmadan, kolaylıkla peşinatsız ev alma yöntemleri arasında yer alan bu yöntem Birevim tarafından sunulan en iyi tasarruf planı olarak karşınıza çıkmaktadır.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ülkemizin ekonomik şartlarına göre hazırlanmış bir tasarruf planı olmaktadır. Her yıl belirli bir enflasyon oranı tüketicilere yansıtılmaktadır. Bu yöntem ile peşinatsız ev almak istediğinizde; ödeme planının uzunluğuna göre her yılın sonuna o yıl ki enflasyon farkı eklenerek taksit ödemelerini yapmanız istenmektedir. Böylelikle ödemeleriniz bittiğinde toplam ödeme miktarınız kendiliğinden artmış olmaktadır. Tasarruf yaparken aynı zamanda ekonomik sebeplerden dolayı tasarrufunuzun zarara uğramasını istemiyorsanız bu yöntemi tercih etmek en doğru seçim olacaktır.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Birevim’in sunduğu sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı yöntemi diğerlerinden biraz farklılık göstermektedir. Buradaki yöntemin diğer yöntemlerden farkı her ay Merkez Bankası tarafından açıklanan konut değer endeksine bakılarak ödeme planının yapılıyor olmasıdır. Bu yöntemin amacı gruplara dâhil olan herkesin aynı değerde ev sahibi olmalarına olanak sağlanmasıdır. Birinci sırada ev alan kişi ile son sırada ev alan kişinin tercihleri aynı olmaktadır. Bu endeks yönteminin uygulandığı her yerde tasarruf sahiplerinin uzun vadeli planlarının başarılı bir şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır. Teslim işlemi ise o anda gerçekleşen endeks üzerinden belirlenerek sizlere sunulmaktadır.

Peşinatsız Ev Alma Şirketleri Güvenilir mi?

Ülkemizde özellikle son yıllarda sıkça söz edilen ve uzun yıllardır kullanılan tasarruf finansman yöntemleri devlet denetimine tabi tutulmaktadır. Tasarruf finansman yöntemleri, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede de kullanılmaktadır. Birevim, (BDDK) lisansına sahip güvenilir bir firma olmakla birlikte şeffaf bir şekilde yürüttüğü tasarruf planları ile tasarruf sahiplerini peşinatsız faizsiz ev alma isteğinize kavuşturmaktadır. Birevim peşinatsız ev sahibi yapan firmalardan biri olduğu gibi ayrıca onlar arasında en güvenilir isimlerden birisi olmaktadır. Peşinatsız ev alma fırsatı seçeneğinin yanında tüm bütçelere uygun olan başka yöntemleri de sunması ile tasarruf sahiplerine gereken en doğru seçeneği sunmaktadır.

Peşinatsız Konut Finansmanı Almak İstiyorum!

Peşinatsız ev almak isteyen herkes yüksek faizli ödeme zorluklarına maruz kalmadan Birevim’e gelerek peşinatsız ev alabilme fırsatını yakalayabilmektedirler. Peşinatsız konut sahibi olmak artık günümüzde Birevim ile daha kolay hale gelmektedir. Bu yöntemi kullanabilmek için öncelikle yapmanız gereken size en yakın Birevim şubesine gitmek olacaktır. Peşinat vermeden ev sahibi olmak ve bunu yaparken de güvenilir ve güçlü bir isimden faydalanmak son derece önemli bir nokta olmaktadır. Peşinatsız kredisiz ev alma fikrini güvenilir bir yapı olan Birevim ile gerçekleştirebilirsiniz. Peşinat sahibi olmadan ev almak isteyenler bu isteklerini yüksek faiz ödemelerine maruz kalmamak için ertelemektedirler.

Peşinat vermeden nasıl ev alınır? Sorusunun yanıtı ise güvenilir tasarruf firması olan Birevim ile iletişime geçerek alınabilmektedir. Birevim’e herhangi bir peşinat vermeden istediğinizi eve sahip olabilirsiniz ve bunu da çok uygun ödeme koşulları ile gerçekleştirebilirsiniz. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi size detaylı bir şekilde verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ve peşinatsız kredisiz ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Birevim ile %100 peşinatsız, konut kredisi kullanmadan, faiz ödemeden, peşinat ödemeden yepyeni evinize kavuşabilirsiniz. Peşinatsız ev almak isteyenler formu doldurarak Birevim çalışanlarıyla iletişime geçebilirler. Birevim çalışanları tüm kampanyalar, çalışma şartları ve ödemeler ile ilgili bilgiyi verecektir. Siz de hemen 444 23 53 numaralı BİREVİM detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle