TOPLAM
TESLİMAT
TOPLAM
TASARRUF
SAHİBİ

Senetle Ev Almak Artık Çok Kolay, Senetle Konut Finansmanı

İnsanların temel ihtiyaçlarının başında barınma gelmektedir. O sebeple ev almak isteyen insan sayısı çok fazladır. Ev almanın yolları arasında senetle ev ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle son yıllarda artan tasarruf firmaları senetle ev alma fikrini çok cazip bir hale getirmiştir. Birevim bu şekilde hizmet veren firmalardan bir tanesidir.

Senetle ev almak isteyenler öncelikle piyasadan güçlü bir firma ile anlaşma sağlamalıdır. Bankalar ve inşaat firmaları bu şekilde ev satsalar da yüksek fark ekledikleri için tercih edilmemektedirler. Senetle ev firmaları genelde benzer özelliklere sahiptir. Ancak ufak detaylar onların birbirlerinden ayrılmasına sebep oluyor. Senetle ev satan firmalar arasında iyi bir karşılaştırma yaparak kendiniz için en doğru yolu belirlemek daha doğru olacaktır.

Vadeli ev alma yapısı itibariyle insanların aklında hemen maliyetin yüksek olduğu bir yargı olarak kabul edilmektedir. Ancak illa ki bu şekilde olacak diye bir kural yoktur. Senetle ev almak yolları arasından kendiniz için en maliyeti düşük olanı belirlemek günümüzde çok mümkün hale gelmektedir.

Senetle Ev Nasıl Alınır?

Senetle ev alımı konusunda neredeyse herkesin az çok bilgisi bulunmaktadır. Ancak senetle ev alma işleminin tam olarak nasıl yapıldığını ve en mantıklı ev alma yöntemi olup olmadığını bilen sayısı yeterince yoktur. Sizlerde senetle ev almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken size bu konuda en iyi yardımı sunan firmayı bulmak olacaktır.

Birevim yapısı ve güvenilirliği itibariyle senetle ev alma işlemi yapanların en ilgisini çeken firmadır. Vadeli ev şeklinde alım yapmak isteyenlere çok sayıda alternatif yöntem ile bunu yapıyorlar. Vadeli ev alma yolu farklı şekillerde oluyor. Bankalardan alınan konut kredisi, senet imzalayarak, finans kuruluşlarından yardım alarak yapılabiliyor. Ama bunların hepsi maliyetin yükselten detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Kredi çekmeden senetle ev alma yöntemi burada sizlere sunuluyor. Bu tasarruf yöntemi hakkında daha fazla bilgi aldıktan sonra karar vermek daha kolay olacaktır.

Senetle Ev Alma Sistemi

Senetle ev alma sistemleri arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Birçok kişi bu yöntemlerle nasıl ev alınır merak ederken gerekli adımları atmaktan çekiniyor. Çünkü güven problemi yaşadıkları bir gerçektir. Birevim olarak bu konuda diğer tasarruf finansman firmalarının tersine gerekli bildirimi yaparak insanların güvenlerini kazanarak hareket etmeyi tercih ediyoruz.

Öncelikli olarak yapmanız gereken ev alma yöntemleri arasından en ilgi çekeni tercih etmeniz gerekiyor. Tabi bunun için gerekli bilgiye ulaşmalısınız. Bu yöntemlerin en büyük avantajı faiz ödemeyin senetle ev alın hizmetini sunuyor olmalarıdır.

senetle ev

Bu yöntemlerle ilgilenenler en almak çok kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken firma tarafından sunulan ev alma sistemleri arasından gerekli tercihi yaparak borcunuzu belirlemek ve evinizi teslim alacağınız tarihi ortaya çıkarmak olacaktır. Tüm bu konularda gerekli bilgiye sahip olduktan sonra karar vermek daha rahat olacaktır.

Kiradan Kurtularak Senetle Ev Sahibi Olun

Taksitle ev almak isteyenlerin en büyük amacı hem ev sahibi olmak isterlerken aynı zamanda kira ödemeye son vermek istemelerinden kaynaklanıyor. Bunun en doğru şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Senetle taksitle ev satan çok sayıda firma olsa da sizin için en uygun olanı bulmak ve kararınızı verdikten sonra adım atmak daha doğru olacaktır.

Kira öder gibi senetle ev alma yolu bulmak için ilk yapmanız gereken Birevim ile irtibata geçmek olacaktır. Burada sizlere senetle ev almanın yolları hakkında gerekli detaylı bilgi verilecektir. Senetle ev almak bu sayede daha kolay ve rahatça yapılabilmektedir.

Sizlerde senetle ev almayı planlıyor aynı zamanda bunun yüksek bir maliyet ile yapmak istemiyorsanız tercihinizi doğru yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu yöntem sizlere kira ödemeyin ev sahibi olun fikrinin nasıl gerçeğe dönüştürüleceğini de açık bir şekilde gösteriyor. Tek yapmanız gereken tüm bilgileri almak, sistemleri öğrenmek ve ardından kendinizi ve firmayı güvence altına alacak imzayı atmak olacaktır.

Birevim Senetle Ev Alma Sistemleri

Birevim başvuru yapan herkes için özel olarak hazırlanan ev alma sistemleri ile rahatça, ödemelerde zorlanmadan ev alma şansı sunuyor. Hiçbir ek maliyetin olmadığı bu sistemlerde insanların gerçekten istedikleri evi almaları daha rahat ve kolay bir hale geliyor. Kendinizi zorlamadan, rahat ödeme koşullarıyla, istediğiniz şekilde ev almak istiyorsanız öncelikle bu sistemlerden bir tanesini tercih etmelisiniz. Tabi bunun doğru bir şekilde yapılması için bunların tamamını incelemeniz gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim ev veya işyeri almak isteyenlere birlikte konut tasarruf finansı yöntemiyle bu imkanı sunuyor. Hem bireysel olarak başvuru yapanlara hem de ticari olarak başvurularını iletenlere bu imkan sunuluyor. Tabi bunun altında ki güç öz sermayenin yeterli olması ve herkesin aynı amaç için bir araya toplanması olarak dikkat çekiyor.

Uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen herhangi bir vade farkı veya faiz eklemesi yapılmayacak olması tercihi daha kolay bir hale getirmektedir. Bu da ülkemizde en rahat şekilde ev alma yönteminin ortaya çıkmasına imkan tanıyor. Bu yöntemi bireysel başvuruların yanında sendikalar, sivil toplum örgütleri, kamu kuruluşları ve derneklerde yapabilmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Araç Finansmanı

Araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmana ulaşmak için yıllarca beklemenize gerek yok. BİREVİM Tasarruf Finansmanı planlarından ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşabilirsiniz.

Bütçenize en uygun olan araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı araç finansmanı tasarruf planı ile organizasyon bedelinin dışında, toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız araç finansmanı tasarruf planında ise organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Araç Finansmanı

Birlikte Araç Finansmanı ile finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Araç Finansmanı

Kişiye Özel Araç Finansmanı ile size taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleme olanağı sunuluyor. Böylelikle bütçenizin kontrolü tamamen sizde oluyor.

Konut Finansmanı

Konut ihtiyaçlarınız için gereken finansmana Tasarruf Finansı ile bireysel tasarruflara kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşırsınız. İhtiyacınız olan finansmanı borca dayalı finansal hizmetlerde ödenmesi gereken faiz gibi maliyetler olmaksızın Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle edinirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Konut Finansmanı

Bu finansman seçeneğinde sizinle benzer koşullara sahip bir gruba dahil edilirsiniz ve finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Konut Finansmanı

Kişiye Özel Konut Finansmanı seçeneğinde taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için bireysel tercihlerinizin getirdiği avantajları yaşar, hayalinizdeki konuta kolaylıkla ulaşırsınız.

İş Yeri Finansmanı

BİREVİM’in hazırladığı İş Yeri Finansmanı tasarruf planlarından Birlikte İş Yeri Finansmanını ya da  Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçerek hayallerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İş yeri finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı iş yeri finansmanı tasarruf planında finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödediğinizde teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız. Peşinatsız iş yeri finansmanı tasarruf planını tercih ederseniz organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erken bitirirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte İş Yeri Finansmanı

Birlikte İş Yeri Finansmanı alternatifinde finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanı

Kişiye Özel İş Yeri Finansmanını seçtiğinizde ise taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi belirlemek tamamen sizin elinizdedir.

Ticari Araç Finansmanı

Araç Finansmanı tasarruf planları arasında yer alan Birlikte Ticari Araç Finansmanı ya da Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanını seçerek hayallerinize ulaşmanız artık çok kolay. BİREVİM finansman planları ile ihtiyacınız olan finansmanı mümkün olabilecek en düşük maliyetlerle elde edersiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Birlikte Ticari Araç Finansmanı

İş yeri sahibi olma hayalinize Birlikte Ticari Araç Finansmanı kapsamında koşullarınıza uygun tasarruf planı ve dahil olduğunuz tasarruf grubu ile ulaşırsınız. Bu alternatifte finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirlenir.

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı

Kişiye Özel Ticari Araç Finansmanı ile ticari araç sahibi olmanız için gereken finansmana taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebileceğiniz şekilde ulaşırsınız.

Hangi Kurumlar Senetle Ev Veriyor?

Senetle ev aldıran firmalar arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Burada önemli olan güvenilir olanı bulup, onun üzerinden bu yapıyı tercih etmek olacaktır. Senetle ev sahibi yapan kurumlar arasında ciddi benzerlikler oluyor. Ama en önemli fark öz sermaye yapıları ve kullandıkları sistemlerdir. Burada dikkat edilecek en önemli detaylar buralar olmaktadır.

Taksitle ev sahibi yapan firma tercihi yapılırken önce şirket tamamen incelenmelidir. Sadece reklamlara ve genel geçer bilgilere bakmak yeterli olmayacaktır. Vadeli ev alma işlemi bazen çok yüksek maliyetli olmaktadır. Genelde bankalar üzerinden ev almayı tercih edenler için bu durum geçerlidir. Sizlerde bunu yaşamak istemiyorsanız doğru tercihi yapmalısınız.

Birevim senetle ev sahibi yapıyor. Bunu başvuru yapan insanların bütçelerine uygun olarak yapıyor. Ev almak isteyenlere beş farklı yol ile yardımcı oluyorlar. İnsanlar bunların arasından gerekli incelemeyi yaptıktan sonra kendileri için en doğru olanı belirliyor ve ardından firma ile ev alımı konusunda gerekli anlaşma yapılıyor.

senetle ev

Senetle Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Senetle ev kredisi almak için ilk akla gelen nokta bankalar olsa da günümüzde bu yanlış bir tercih olacaktır. Ev kredisi almak için başvurulacak en doğru noktalar güçlü bir yapıya sahip tasarruf firmaları olacaktır. Bu firmalar konut kredisi tercihinin aksine özel tasarruf yapıları ile insanların rahat bir şekilde ödeme yaparak ev sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.

Birevim istediği yerden senetle ev almak isteyen herkese oluşturmuş olduğu yapılarla gerekli hizmeti vermektedir. Senetle ev almak isteyip uzun vadeli bir yapıyı tercih etmek isteyenlere herhangi bir vade farkı veya faiz eklemeyi yapılmıyor. Bu yapının zorunlu olduğunu düşünülüyor olsa da aslında temelinde herhangi bir ekleme bulunuyor. Senetle öder gibi ev almak isteyenler sadece organizasyon ücreti ödemesi yaparak istedikleri evi ek bir maliyet yüklenmeden yapabiliyor.

Senetle Ev Almanın Avantajları

Birevim aracılığı ile senetle ev almaya karar verdiğinizde; seçtiğiniz tasarruf şirketinin sağlam öneriler ve alıcılar arasında başarılı bir şekilde yıllardır temsil edildiğini hatırlatmak isteriz.

  • Evin bulunduğu lokasyonundaki evin peşin ve senetle alınma fiyat değerini araştırın,
  • Kişi, firma veya kurumlar senetle ev alımı için ne kadar vade farkı istediğine dikkat edin,
  • Güvenmediğiniz veya dairenin yapına başlanmamış projelerden uzak durun,
  • Büyük ve köklü firmaları tercih edin, (Birevim 4 yıl gibi kısa sürede 10.000 üzerinde teslimat gerçekleştirdi.)
  • Aylık olarak ödemeyeceğiniz taksitlere girerek senet imzalamayınız. Ödeme yapamama durumunda haciz gelebilir, (Birevim ile ödemeyebileceğiniz aylık taksit sayısını siz belirleyebiliyorsunuz.)
  • Senetler doldurulurken yazılar ve kelimeler arasındaki boşlukları dikkat edin,
  • İmzaladığınız senetlerin noter onaylı olduğuna dikkat edin,
  • Senetleri ödeyemem durumunda, ek süre talep edin. (Birevim’de ödeme zorluğu durumunda ödemeleri durdurabilir, daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.)

Senetle Araba Almak

Birevim sadece ev almak isteyenlere değil aynı zamanda araba almak isteyenlere ve iş yeri almak isteyenlere de bu sistemler ile yardımcı olmaktadır. Senetle araba günümüzde çok sıklıkla tercih ediliyor. Araba fiyatlarının sürekli yükseldiği bir noktada uzun vadeli araba almak daha mantıklı ve doğru bir tercih olarak kabul ediyor.

Senetle araba nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için Birevim’in sunduğu yapıları incelemeniz de fayda var. Bu yapı içerisinde bulunan sistemler hakkında daha fazla bilgi alarak, ekonomik yapınıza en uygun olanı belirlemek ve ardından tercihinizi yapmak daha kolay olacaktır.

Birevim senetle araba sahibi yapıyor ve bunu çok uygun bir maliyet ile yapmayı başarıyor. Senetle araba almak için öncelikle almak istediğiniz arabanın değerini belirlemek, ardından almak istediğiniz tarih aralığına karar vermek ardından sunulan sistemler arasından bir tanesini tercih etmek olacaktır. Sizler bu yapının içerisinde yer almak istiyorsanız kendinizi çok fazla zorlamadan bu yola yönelmeniz işinizin daha kolay olmasına imkan sağlayacaktır.

Birevim olarak müşterilerimize senetle ev alır gibi faizsiz ev alma fırsatı sunuyoruz. Siz de hemen 444 23 53 numaralı Birevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir veya aşağıdaki formu doldurarak gün içerisinde müşteri temsilcimizin dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Birevim ile ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım.
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle