Senetle Ev

İnsanların temel ihtiyaçlarının başında barınma gelmektedir. O sebeple ev almak isteyen insan sayısı çok fazladır. Ev almanın yolları arasında senetle ev ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle son yıllarda artan tasarruf firmaları senetle ev alma fikrini çok cazip bir hale getirmiştir. Birevim bu şekilde hizmet veren firmalardan bir tanesidir.

Senetle ev almak isteyenler öncelikle piyasadan güçlü bir firma ile anlaşma sağlamalıdır. Bankalar ve inşaat firmaları bu şekilde ev satsalar da yüksek fark ekledikleri için tercih edilmemektedirler. Senetle ev firmaları genelde benzer özelliklere sahiptir. Ancak ufak detaylar onların birbirlerinden ayrılmasına sebep oluyor. Senetle ev satan firmalar arasında iyi bir karşılaştırma yaparak kendiniz için en doğru yolu belirlemek daha doğru olacaktır.

Birevim’in ayrıcalıkları ile senetle ev sahibi olmak için hemen Birevim’e başvurabilirsiniz.

Vadeli ev alma yapısı itibariyle insanların aklında hemen maliyetin yüksek olduğu bir yargı olarak kabul edilmektedir. Ancak illa ki bu şekilde olacak diye bir kural yoktur. Senetle ev almak yolları arasından kendiniz için en maliyeti düşük olanı belirlemek günümüzde çok mümkün hale gelmektedir.

Senetle Ev Nasıl Alınır?

Senetle ev alımı konusunda neredeyse herkesin az çok bilgisi bulunmaktadır. Ancak senetle ev alma işleminin tam olarak nasıl yapıldığını ve en mantıklı ev alma yöntemi olup olmadığını bilen sayısı yeterince yoktur. Sizlerde senetle ev almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken size bu konuda en iyi yardımı sunan firmayı bulmak olacaktır.

Birevim yapısı ve güvenilirliği itibariyle senetle ev alma işlemi yapanların en ilgisini çeken firmadır. Vadeli ev şeklinde alım yapmak isteyenlere çok sayıda alternatif yöntem ile bunu yapıyorlar. Vadeli ev alma yolu farklı şekillerde oluyor. Bankalardan alınan konut kredisi, senet imzalayarak, finans kuruluşlarından yardım alarak yapılabiliyor. Ama bunların hepsi maliyetin yükselten detaylar olarak karşımıza çıkıyor. Kredi çekmeden senetle ev alma yöntemi burada sizlere sunuluyor. Bu tasarruf yöntemi hakkında daha fazla bilgi aldıktan sonra karar vermek daha kolay olacaktır.

Senetle Ev Alma Sistemi

Senetle ev alma sistemleri arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Birçok kişi bu yöntemlerle nasıl ev alınır merak ederken gerekli adımları atmaktan çekiniyor. Çünkü güven problemi yaşadıkları bir gerçektir. Birevim olarak bu konuda diğer tasarruf finansman firmalarının tersine gerekli bildirimi yaparak insanların güvenlerini kazanarak hareket etmeyi tercih ediyoruz.

Öncelikli olarak yapmanız gereken ev alma yöntemleri arasından en ilgi çekeni tercih etmeniz gerekiyor. Tabi bunun için gerekli bilgiye ulaşmalısınız. Bu yöntemlerin en büyük avantajı faiz ödemeyin senetle ev alın hizmetini sunuyor olmalarıdır.

Bu yöntemlerle ilgilenenler en almak çok kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken firma tarafından sunulan ev alma sistemleri arasından gerekli tercihi yaparak borcunuzu belirlemek ve evinizi teslim alacağınız tarihi ortaya çıkarmak olacaktır. Tüm bu konularda gerekli bilgiye sahip olduktan sonra karar vermek daha rahat olacaktır.

Kiradan Kurtularak Senetle Ev Sahibi Olun

Taksitle ev almak isteyenlerin en büyük amacı hem ev sahibi olmak isterlerken aynı zamanda kira ödemeye son vermek istemelerinden kaynaklanıyor. Bunun en doğru şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır. Senetle taksitle ev satan çok sayıda firma olsa da sizin için en uygun olanı bulmak ve kararınızı verdikten sonra adım atmak daha doğru olacaktır.

Kira öder gibi senetle ev alma yolu bulmak için ilk yapmanız gereken Birevim ile irtibata geçmek olacaktır. Burada sizlere senetle ev almanın yolları hakkında gerekli detaylı bilgi verilecektir. Senetle ev almak bu sayede daha kolay ve rahatça yapılabilmektedir.

Sizlerde senetle ev almayı planlıyor aynı zamanda bunun yüksek bir maliyet ile yapmak istemiyorsanız tercihinizi doğru yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda bu yöntem sizlere kira ödemeyin ev sahibi olun fikrinin nasıl gerçeğe dönüştürüleceğini de açık bir şekilde gösteriyor. Tek yapmanız gereken tüm bilgileri almak, sistemleri öğrenmek ve ardından kendinizi ve firmayı güvence altına alacak imzayı atmak olacaktır.

Birevim Senetle Ev Alma Sistemleri

Birevim başvuru yapan herkes için özel olarak hazırlanan ev alma sistemleri ile rahatça, ödemelerde zorlanmadan ev alma şansı sunuyor. Hiçbir ek maliyetin olmadığı bu sistemlerde insanların gerçekten istedikleri evi almaları daha rahat ve kolay bir hale geliyor. Kendinizi zorlamadan, rahat ödeme koşullarıyla, istediğiniz şekilde ev almak istiyorsanız öncelikle bu sistemlerden bir tanesini tercih etmelisiniz. Tabi bunun doğru bir şekilde yapılması için bunların tamamını incelemeniz gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Birlikte Konut Tasarruf Finansı

Birevim ev veya işyeri almak isteyenlere birlikte konut tasarruf finansı yöntemiyle bu imkanı sunuyor. Hem bireysel olarak başvuru yapanlara hem de ticari olarak başvurularını iletenlere bu imkan sunuluyor. Tabi bunun altında ki güç öz sermayenin yeterli olması ve herkesin aynı amaç için bir araya toplanması olarak dikkat çekiyor.

Uzun vadeli ödeme koşullarına rağmen herhangi bir vade farkı veya faiz eklemesi yapılmayacak olması tercihi daha kolay bir hale getirmektedir. Bu da ülkemizde en rahat şekilde ev alma yönteminin ortaya çıkmasına imkan tanıyor. Bu yöntemi bireysel başvuruların yanında sendikalar, sivil toplum örgütleri, kamu kuruluşları ve derneklerde yapabilmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Serbest Tasarruf Planı

Birevim sistemi içerisinde tercih edilecek ev alma yöntemlerinden bir tanesi de serbest tasarruf planı yöntemidir. Bu yöntemi sadece ev almak için değil aynı zamanda araba veya iş yeri almak için de tercih etmek mümkündür. Peşinatlı serbest tasarruf planı tercihi yapanlar belirledikleri kadar miktarı peşin ödeyerek rahatça ödeme yapma şansına sahip olmaktadır. Bu ödeme evin teslim tarihinin daha erkene çekilmesine olanak sağlamaktadır.

Peşinatsız serbest tasarruf planı seçeneği de bu yapı içerisinde bulunuyor. Hiç peşinat vermeden ev almak isteyenler bu yöntemi tercih ederek ülkemizin istediği her yerinden rahatça ev alabilme şansına sahiptir. Tabi bu yöntem ev alınma tarihinin daha geç ve uzak olmasına da sebep olmaktadır. Sizlerde burada dikkatli olmak istiyor ve ekonomik olarak kendinizi zorlamak istemiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Sıra tespitli tasarruf planı ev almak isteyenlerin tercih edebilecekleri yöntemlerden bir tanesidir. Bu yapıyı diğerlerinden ayıran en önemli detay evin alınma tarihinin çekiliş ile belirleniyor olmasıdır. Sizlerde bu yapı içerisinde kendiniz için en ilgi çekici ve doğru olanı belirlemek istiyorsanız buna özel bir ilgi göstermeniz gerekiyor.

Noter huzurunda her altı ayda yapılacak olan kura ile insanların ne zaman ev alacakları belirleniyor. Sizlerde bu sayede çok erken bir tarihte ev sahibi olabiliyorsunuz. Tabi bunun yanında son ev alan insanlardan birisi de olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun son altı ay kalmadan herkes grup içerisinde ev  sahibi olmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Büyüyen Tasarruf Planı

Sıra tespitli büyüyen tasarruf planı ülkemizde ekonomik yapı göz önüne alınarak hazırlanmış bir finans sistemdir. Özellikle uzun vadeli konut alımlarından evin değeri enflasyon sebebiyle sürekli olarak düşmektedir. Bunun yaşanmaması için enflasyon oranına dikkat edilerek sistem belirlenmektedir.

Her yılın sonunda o yılın enflasyon oranı gelecek yıla eklenerek taksitlerin o şekilde ödenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede istediğiniz evi alırken aynı zamanda değerinin düşmesinin de önüne geçmeyi başarmış oluyorsunuz. Bu yapı da sıranız belirlenen tarihte geldiğinde o farkla birlikte ülkemizin her yerinden ev almanıza olanak sağlanmış oluyor. Sadece ev alımlar için değil gayrimenkul ve araba alımları içinde bu sistem uygulanmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıra Tespitli Konut Değer Endeksli Tasarruf Planı

Birevim tasarruf finansmanı içerisinde ev alma yöntemlerinden bir tanesi de sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planıdır. Konu piyasasını yakından takip edenler Merkez Bankası’nın her ay Konu Değer Endeksi açıkladığı hakkında bilgi sahibidir.

Bu değer endeksi ile konutların değerlerinde ülkemizin her noktasında artış olup olmadığı öğrenilmiş oluyor. Uzun vadede ev almak isteyenlere bu değer üzerinden evleri teslim ediyor. Bu sayede ilk ev sahibi olacak kişi de son ev sahibi olacak kişi de aynı değerde eve sahip olabilmektedir.

Konut değer endeksine göre belirlenen tarihte ev alacakları evleri teslim edilecektir. Hem ilk hem de son kişi bu sayede hakkı geçmeden evlerini teslim alma şansına sahip olmaktadır. Birevim yapısı içerisinde ki eşitlikçi düşünce insanların zarar görmeden ev almalarını daha kolay ve mümkün hale getirmektedir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Hangi Kurumlar Senetle Ev Veriyor?

Senetle ev aldıran firmalar arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Burada önemli olan güvenilir olanı bulup, onun üzerinden bu yapıyı tercih etmek olacaktır. Senetle ev sahibi yapan kurumlar arasında ciddi benzerlikler oluyor. Ama en önemli fark öz sermaye yapıları ve kullandıkları sistemlerdir. Burada dikkat edilecek en önemli detaylar buralar olmaktadır.

Taksitle ev sahibi yapan firma tercihi yapılırken önce şirket tamamen incelenmelidir. Sadece reklamlara ve genel geçer bilgilere bakmak yeterli olmayacaktır. Vadeli ev alma işlemi bazen çok yüksek maliyetli olmaktadır. Genelde bankalar üzerinden ev almayı tercih edenler için bu durum geçerlidir. Sizlerde bunu yaşamak istemiyorsanız doğru tercihi yapmalısınız.

Birevim senetle ev sahibi yapıyor. Bunu başvuru yapan insanların bütçelerine uygun olarak yapıyor. Ev almak isteyenlere beş farklı yol ile yardımcı oluyorlar. İnsanlar bunların arasından gerekli incelemeyi yaptıktan sonra kendileri için en doğru olanı belirliyor ve ardından firma ile ev alımı konusunda gerekli anlaşma yapılıyor.

Senetle Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Senetle ev kredisi almak için ilk akla gelen nokta bankalar olsa da günümüzde bu yanlış bir tercih olacaktır. Ev kredisi almak için başvurulacak en doğru noktalar güçlü bir yapıya sahip tasarruf firmaları olacaktır. Bu firmalar konut kredisi tercihinin aksine özel tasarruf yapıları ile insanların rahat bir şekilde ödeme yaparak ev sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.

Birevim istediği yerden senetle ev almak isteyen herkese oluşturmuş olduğu yapılarla gerekli hizmeti vermektedir. Senetle ev almak isteyip uzun vadeli bir yapıyı tercih etmek isteyenlere herhangi bir vade farkı veya faiz eklemeyi yapılmıyor. Bu yapının zorunlu olduğunu düşünülüyor olsa da aslında temelinde herhangi bir ekleme bulunuyor. Senetle öder gibi ev almak isteyenler sadece organizasyon ücreti ödemesi yaparak istedikleri evi ek bir maliyet yüklenmeden yapabiliyor.

Senetle Ev Almanın Avantajları

Birevim aracılığı ile senetle ev almaya karar verdiğinizde; seçtiğiniz tasarruf şirketinin sağlam öneriler ve alıcılar arasında başarılı bir şekilde yıllardır temsil edildiğini hatırlatmak isteriz.

  • Evin bulunduğu lokasyonundaki evin peşin ve senetle alınma fiyat değerini araştırın,
  • Kişi, firma veya kurumlar senetle ev alımı için ne kadar vade farkı istediğine dikkat edin,
  • Güvenmediğiniz veya dairenin yapına başlanmamış projelerden uzak durun,
  • Büyük ve köklü firmaları tercih edin, (Birevim 4 yıl gibi kısa sürede 10.000 üzerinde teslimat gerçekleştirdi.)
  • Aylık olarak ödemeyeceğiniz taksitlere girerek senet imzalamayınız. Ödeme yapamama durumunda haciz gelebilir, (Birevim ile ödemeyebileceğiniz aylık taksit sayısını siz belirleyebiliyorsunuz.)
  • Senetler doldurulurken yazılar ve kelimeler arasındaki boşlukları dikkat edin,
  • İmzaladığınız senetlerin noter onaylı olduğuna dikkat edin,
  • Senetleri ödeyemem durumunda, ek süre talep edin. (Birevim’de ödeme zorluğu durumunda ödemeleri durdurabilir, daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.)

Senetle Araba Almak

Birevim sadece ev almak isteyenlere değil aynı zamanda araba almak isteyenlere ve iş yeri almak isteyenlere de bu sistemler ile yardımcı olmaktadır. Senetle araba günümüzde çok sıklıkla tercih ediliyor. Araba fiyatlarının sürekli yükseldiği bir noktada uzun vadeli araba almak daha mantıklı ve doğru bir tercih olarak kabul ediyor.

Senetle araba nasıl alınır sorusuna cevap bulmak için Birevim’in sunduğu yapıları incelemeniz de fayda var. Bu yapı içerisinde bulunan sistemler hakkında daha fazla bilgi alarak, ekonomik yapınıza en uygun olanı belirlemek ve ardından tercihinizi yapmak daha kolay olacaktır.

Birevim senetle araba sahibi yapıyor ve bunu çok uygun bir maliyet ile yapmayı başarıyor. Senetle araba almak için öncelikle almak istediğiniz arabanın değerini belirlemek, ardından almak istediğiniz tarih aralığına karar vermek ardından sunulan sistemler arasından bir tanesini tercih etmek olacaktır. Sizler bu yapının içerisinde yer almak istiyorsanız kendinizi çok fazla zorlamadan bu yola yönelmeniz işinizin daha kolay olmasına imkan sağlayacaktır. Birevim ile senetle araba almak istiyorsanız https://www.birevim.com/senetle-araba/ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Birevim olarak müşterilerimize senetle ev alır gibi faizsiz ev alma fırsatı sunuyoruz. Siz de hemen 444 23 53 numaralı Birevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir veya aşağıdaki formu doldurarak gün içerisinde müşteri temsilcimizin dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Birevim ile ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.


Formu Doldurun, Sizi Arayalım
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Yaşadığınız İlçe
Circle