2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına “Hoş Geldin” Fırsatı Nedir?

Geleceğimizi güvence altına almak için bir ev sahibi olma ihtiyacı duyarız. Fakat, ev sahibi olma planımızı borçlanmak istemediğimiz, yeterli peşinata sahip olmadığımız veya borca dayalı finansal hizmetlerde ödememiz gereken yüksek faiz maliyetleri gibi nedenlerden ötürü erteleriz. Bu nedenle de seneler geçer ve bir ev sahibi olma planımızı gerçekleştirmemiz gittikçe zorlaşır.

Aynı durum bir araba sahibi olmak istediğimizde de ne yazık ki karşımıza çıkar. Bir araba sahibi olmak hayat standardımızı doğrudan etkileyeceği için bir an önce bu planımızı gerçekleştirmek isteriz. Öte yandan, çeşitli teknik sorunlar ve arızalar çıkaran bir arabamız varsa sürekli yüksek maliyetlerle karşılaşmak yerine arabamızı değiştirmek isteriz.

Her iki durumda da yeni bir araba sahibi olmak gelecek planlarımız arasında önemli bir yere sahip olur. Fakat, gerek peşinat zorunluluğu gerekse borca dayalı finansal hizmetlerde ödememiz gereken yüksek faiz maliyetleri nedeniyle planımızı gerçekleştirmemiz zorlaşır.

Oysa, diğer tüm finansal hizmetlere nazaran çok daha ekonomik bir şekilde gelecek planımızı gerçekleştirebiliriz. Nasıl mı? Umudumuzu kaybetmek yerine tasarruf yapmaya başlayarak! Eğer siz de ev veya araba sahibi olmak istiyor fakat kendinize uygun bir plan bulamıyorsanız öğrenmeniz gereken bir şey var: “Gelecek için bir planınız varsa, size uygun bir tasarruf planımız var!”

Birlikte Tasarruf Finansı ile ev sahibi olmak için ihtiyaç duyduğunuz finansman tutarına bireysel tasarruflarınıza kıyasla çok daha kısa sürelerde ulaşabilirsiniz! Ayrıca araç finansmanı tasarruf planlarımızda peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, ev veya araç sahibi olmak için yaptığınız planlar BİREVİM ile gerçekleşsin diye size özel fırsatlar hazırladık! Kişiye Özel Tasarruf Planlarında %30 ve üzeri peşinatta geçerli fırsatlar için araç ve konut finansmanı örnek hesaplamasını tablo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Araç ve Konut Finansmanı Örnek Hesaplaması

Hoş Geldin” fırsatı kampanya koşulları

  • Kişiye özel tasarruf planlarında geçerlidir.
  • %30 ve üzeri peşinat koşulu bulunmaktadır.
  • Bu kampanyadan faydalanan tasarruf sahiplerine ek çalışma bedeli indirimi uygulanamaz.
  • Farklı kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

Şimdi en avantajlı koşullarla size uygun tasarruf planına dahil olarak gelecek planınız için ilk adımı atma sırası sizde!

Çünkü, “Gelecek için bir planınız varsa, size uygun bir tasarruf planımız var!”

Benzer Yazılar
Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

BirevimGenel

BİREVİM’in BDDK Lisansı Onaylandı

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı Bir Şekilde Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

Birevim

Tasarrufun Dijitali BİREVİM’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twelve − 5 =