2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Her Ay Kira Öder Gibi Taksitle Ev Sahibi Olmak İster misiniz?

Uzun vadeli taksitler orta ve alt gelirli ailelerin ev sahibi olmalarını kolaylaştırır mı?

Kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak mı istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise o halde sizi BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Finansı’na davet ediyoruz. Zira BİREVİM 4 yıldan fazladır yüzbinlerce ailenin faizsiz, kefilsiz, şartsız bir şekilde hayalindeki eve kavuşmasına vesile oluyor. Kira ödemekten yorulduysanız ve artık bir ev sahibi olmak istiyorsanız siz de BİREVİM’e gelin bütçenize uygun taksitlerle hayalinizdeki eve kavuşun! Her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın BİREVİM şubesine gitmek. Dilerseniz 444 53 23 numaralı iletişim İletişim Merkezimizi arayarak da Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Satın Almak

Kira öder gibi ev sahibi olmak BİREVİM ile birlikte mümkün! BİREVİM, faiz, peşinat, ara ödeme ya da kira yardımları olmadan yıllardır on binlerce kişinin ev sahibi olmasına vesile oluyor. Tasarruf sahiplerini ödeyemeyeceği miktarların ya da yüklerin altına sokmayan BİREVİM, her ay bütçelerine uygun düşük taksit tutarlarıyla ödeme yapmalarına imkân sağlıyor. Her ay kira ödermişçesine BİREVİM’in Birlikte Tasarruf Finansı’na dahil olun siz de borçlanmadan, tasarruf yaparak hayalinizdeki eve kavuşun! İki ev parasına bir ev satın almak yerine, siz de evinizin değeri neyse onu ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Ev Sahibi Olmak

BİREVİM taksitle ev sahibi olmak için her bütçeden aileye uygun taksit imkânları sunuyor. Geliriniz ne olursa olsun size özel ödeme koşulları sunan BİREVİM’de pek çok taksit seçeneği bulunuyor. Birlikte Tasarruf Finansı’nın avantajları sayesinde taksitlerinizi siz belirlersiniz. Dilerseniz sabit taksit tutarları dilerseniz de ara ödeme yaparak dilediğiniz vade seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. 60, 80, 120, 180, 240, 360 ve 480 gibi pek çok taksit seçeneği bulunan Birlikte Tasarruf Finansı’nda her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Taksitle ev sahibi olmak günümüzde artık daha çok tercih edilen bir yöntem. Ev fiyatlarının yüksekliği nedeniyle pek çok kişi kredi yerine taksit ile almayı uygun görüyor. Siz de borçlanmadan, faizsiz ve kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurabilir ya da size en yakın BİREVİM şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Her ay kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak, Birlikte Tasarruf Finansı hakkında bilgi sahibi olmak ya da başvuruda bulunmak isterseniz BİREVİM’in iletişim numaralarını kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. 444 23 53 numarası BİREVİM’in müşteri hizmetleri numarasıdır. Ayrıca eğer BİREVİM tarafından aranmak isterseniz internet sitesi üzerindeki formu adınız, soyadınız, iliniz ve ilçenizi yazarak doldurabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Arsa Tapulu Daire Nedir? Arsa Tapulu Ev Almak Mantıklı Mı?

Bilgi Bankası

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır? Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilgi Bankası

Su Aboneliği Nasıl Alınır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bilgi Bankası

Doğalgaz Aboneliği Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 − two =