990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Bilgi Bankası

Birarabam Kampanyaları

Birevim’den Faizsiz Destek

Birarabam, kampanyaları ve avantajları sayesinde kolay şekilde araba sahibi olmanızı sağlar. Zira Birarabam’da tasarruf yöntemlerinde ne bir fark ve ne de faiz vardır. Taksit tutarlarını ve vade miktarını siz belirler, peşinatsız bir şekilde hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Birarabam kampanyaları sayesinde Türkiye’nin her yerinden istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Taksitli araba alma yöntemleri sayesinde arabanızı ucuza mal edersiniz. İsteyen kişiler, hiç peşinat vermeden araba sahibi olabilir. Taksit tutarlarını kendi bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Uzun yıllar taksit yaptırsanız bile dilerseniz istediğiniz zaman taksitlerinizi erken bitirme fırsatınız bulunur. Birarabam’da sadece sıfır ve yeni arabalar için değil, 2. el arabalar içinde tasarruf yöntemleri bulunur. Hayalinizdeki arabaya peşinatsız, farksız ve faiz ödemeden sahip olabilirsiniz.

Birarabam Kampanyaları ile Araba Alma

Birarabam kampanyalarından faydalanmak için herhangi bir koşul bulunmaz. Gelirinizin veya kredi notunuzun ne olduğunun hiçbir önemi olmadan başvuru yapabilirsiniz. İstediğiniz arabanın fiyatını belirledikten sonra, size en uygun tasarruf yöntemine dahil olmanız gerekir. BİREVİM’in alt kuruluşu Birabam’da. pek çok kişiye göre farklı tasarruf yöntemleri bulunur.

Birevim Yöntemleri

Birarabam İle Araba Sahibi Olmak

Seçeceğiniz tasarruf yöntemine dilerseniz peşinatlı veya peşinatsız şekilde dahil olabilirsiniz. Peşinatsız veya peşinatlı yönteme dahil olduktan sonra aylık ödemeniz gereken taksit tutarlarını belirlersiniz. Taksit tutarları kaç kişilik gruba dahil olacağınızı belirler. 24, 36, 48, 66 kişilik tasarruf gruplarına dahil olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz arabaya dair tüm hususları netleştirdikten sonra sözleşme yapılır. Tüm hususlar sözleşmeye yazılı olarak geçirilir ve BİREVİM ile sizin aranızda imzalanır. Son aşama olarak arabayı ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Sıra Tespitli Yönteme dahil olursanız bu işlem huzurunda yapılan sıra tespitlerinde belirlenir.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemine dahil olursanız teslimat tarihiniz; tasarruf taksitinizin miktarına ve peşinat ödeyip ödemediğinize göre belirlenir. Akabinde ilgili tarih gelince de Birarabam size teslimatınız yapılır.

Birarabam kampanyaları ile araba sahibi olmak bu kadar kolaydır. Esnek koşulları, faiz maliyeti olmadığı için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Güven problemi oluşmaması adına işlemler resmi olarak noter huzurunda gerçekleştirilir.

Faizsiz, taksitle ev almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Siz de hemen Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53 numaralı İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Bilgi Bankası

Gaziantep Satılık Daire En Uygun Fiyatla Nasıl Alınır?

Bilgi Bankası

Kayseri Satılık Daire En Uygun Fiyatla Nasıl Alınır?

Bilgi Bankası

Konya Satılık Daire En Uygun Fiyatla Nasıl Alınır?

Bilgi Bankası

Çorlu Satılık Daire En Uygun Fiyatla Nasıl Alınır?

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × five =