2.500 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

BirevimMerak Edilenler

İstediğin evi alabilme özgürlüğü Birevim’de

İstediğin evi alabilme özgürlüğü Birevim’de

Bir ayakkabı mağazasına girdiğinizi düşünün. Yüzlerce ayakkabı arasından tam istediğiniz gibi uygun fiyatlı, rahat, kaliteli bir ayakkabı seçtiniz. O ayakkabıyı almaya karar vermişken mağaza görevlisi size o ayakkabıyı alamayacağınızı söylüyor. Onun yerine numarası tam olarak size uymayan, rengini beğenmediğiniz bir başka ayakkabıyı alabileceğinizi söylüyor. Aslında mağaza görevlisinin sunduğu ayakkabı da ihtiyacınızı gideriyor; ancak bu alışverişi içinize sinmeden gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Ev sahibi olurken seçim yapabilme özgürlüğü de tıpkı böyle bir şey. Gönül ister ki istediğiniz yerden beğendiğiniz herhangi bir evi satın alabilesiniz. Alacak olduğunuz ev bütçenize uygun olsun, yeni bir ev olsun, mümkünse büyük bir ev olsun istersiniz. Fakat bu her zaman mümkün olmayabilir. Bütçenize uysa lokasyonunu beğenmeyebilirsiniz, lokasyonunu beğenseniz bütçenize uymayabilir, bakmış olduğunuz evi çok beğenseniz bile diğer kriterlerinize uygun olmayabilir.

Birevim bu sorunların üstesinden gelme adına ev seçiminizi; ilinden satıcısına veya evin durumuna göre tamamen size bırakıyor. Evinizi ikinci el veya sıfır, tapulu olmak kaydıyla Türkiye’nin istediğiniz ilinden, ilçesinden hatta köyünden alabiliyorsunuz. İster sahibinden, ister emlakçıdan, ister müteahhitten… Ekonomik durumunuza göre en uygun evi seçebiliyorsunuz. Birevim’in alacağınız evi seçme özgürlüğünü size bırakması neticesinde satılık binlerce ev arasından her açıdan en uygununu alma imkanı elde edebiliyorsunuz.

Birevim sizi ev alma seçiminde sınırlandırmıyor. Tamamen özgür bir şekilde seçiminizi yapabiliyorsunuz. Böylelikle beğendiğiniz evler arasından diğer kriterlerinize de en çok uyan herhangi bir evi alabiliyorsunuz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Birevim’e başvurarak istediğiniz yerden beğendiğiniz herhangi bir satılık evi almak için 444 23 53 numaralı telefondan Birevim müşteri temsilcileriyle görüşme yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar
Birevim

Arabayı Getir Evi Al, 2023 Araba Takas Kampanyası

Birevim

Orta Gelirliye Müjde! Yeni Evim Konut Finansman Programı

Birevim

Birevim İle Ev Sahibi Olan Mutlu Ailelerimiz

Birevim

Yeni Evlenecekler İçin Ev Alma Tavsiyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty + nineteen =