990 TL'den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olun!

Birevim

İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Tasarruf Finansının Mimarı BİREVİM ile Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev veya araba alabilirsiniz. BİREVİM avantajlı tasarruf yöntemleri sayesinde istediğiniz eve veya arabaya bütçenize uygun şekilde kavuşursunuz.

BİREVİM aracılığı ile ev almak için birçok tasarruf yöntemi vardır. Her tasarruf yöntemi birbirinden farklıdır. Ortak özellikler bulunduğu gibi her tasarruf yönteminin kendine has özellikleri vardır. Bu yöntemler, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi v2, Serbest Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi’dir. Size en uygun olan tasarruf yöntemini bulmak için BİREVİM’in Tasarruf Finans Uzmanları’na danışabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden İstediğiniz Evi ve Arabayı Alma Özgürlüğü BİREVİM’de

Pek çok tasarruf sahibi “İstediğim evi ve arabayı alabiliyor muyum?” sorusuyla bize başvurur. BİREVİM, Türkiye’nin istediğiniz yerinden en uygun şekilde ev sahibi olmanızı sağlar. Tüm bunları sağlarken, faiz ve peşinat istemez. Aynı zamanda ara ödeme zorunluluğu ve ek maliyetler de yoktur.

BİREVİM Aracılığı ile Ev Almak

BİREVİM ile hayalinizdeki eve kavuşmak isterseniz öncelikle almak istediğiniz evin miktarını netleştirmeniz ve tasarruf hedefinizi ona göre belirlemeniz gerekir. İstediğiniz miktarda olan bir evi almak için BİREVİM’e başvurabilirsiniz. Daha sonra peşinatlı veya peşinatsız ödeme planını seçmeniz gerekir. Tasarruf yöntemlerine hem peşinatlı hem de peşinatsız olarak dahil olabilirsiniz. Peşinat zorunluluğu bulunmaz. Ancak peşinat, teslimatınızı daha erken almanızı sağlar. Bu aşamadan sonra aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarları ve taksit adetini belirlemeniz gerekir.

Belirlenen taksit adetleri, kaç kişilik tasarruf grubuna giriş yapacağınızı belirler. 50 taksit yaptırdıysanız, 50 kişilik gruba dahil olursunuz. Her noktada olduğu gibi bu noktada da karar size bırakılır. Tüm bu seçimler, sözleşmeye dahil edilir ve karşılıklı olarak imzalanır. Eğer Sıra Tespitli Yönteme dahil olduysanız, her ay noter huzurunda gerçekleşen Sıra Tespiti’ne katılırsınız. Sıra tespitli yönteme dahil olmadıysanız. Bu aşamadan sonra evi alacağınız tarih taksit miktarına ve peşinat ödeyip ödemediğinize göre netleştirilir. Size belirtilen tarihte BİREVİM, istediğiniz yerden istediğiniz evi veya arabayı alır ve size teslim eder.

Siz de hemen, Birlikte Tasarruf Finansı ile ilgili detaylı bilgi almak ve size özel avantajları öğrenmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya 444 23 53’ten İletişim Merkezimizi arayarak Tasarruf Finans Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar
BirevimBirlikte TasarrufMerak Edilenler

İyi Bir Tasarrufa Nasıl Başlanacağını Açıklıyoruz!

BirevimBirlikte Tasarruf

Planlı ve Birlikte Tasarruf Yapmanın Önemi Nedir?

BirevimBirlikte TasarrufKampanya

Planı Yaptım, Sağlığım da Tamam!

BirevimGenel

Tasarruf Finansına "Hoş Geldin" Fırsatı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + 9 =